III liga koszykówki TKM Włocławek - ŁKS Szkoła Gortat Łódź 101:74 [zdjęcia, wideo]

Grzegorz Oleradzki
Nadal bez przegranej w meczach o mistrzostwo 3. ligi są koszykarze TKM, którzy podejmowali ŁKS SG Łódź.

Losy spotkania w praktyce rozstrzygnęły się już w pierwszej kwarcie, którą gospodarze rozpoczęli od serii 20:0. W  pierwszoplanowych rolach występowali, trenujący stale w  Anwilu Damian Ciesielski, Filip Droz-dowski oraz Rafał Komenda.

Wysokie prowadzenie sprawiło, że w kolejnych odsłonach trener Grzegorz Kożan mógł dokonywać wielu kadrowych roszad dając szanse gry wszystkim zawodnikom, których tego dnia miał do dyspozycji. Mimo tego przewaga włocławian w  niektórych momentach przekraczała 30 punktów.

Mecz III ligi koszykówki TKM Włocławek - ŁKS Szkoła Gortat Łódź
Nadal bez przegranej w meczach o mistrzostwo 3. ligi są koszykarze TKM, którzy podejmowali ŁKS SG Łódź. Losy spotkania w praktyce rozstrzygnęły się już w pierwszej kwarcie, którą gospodarze rozpoczęli od serii 20:0. W pierwszoplanowych rolach występowali, trenujący stale w Anwilu Damian Ciesielski, Filip Droz-dowski oraz Rafał Komenda. Wysokie prowadzenie sprawiło, że w kolejnych odsłonach trener Grzegorz Kożan mógł dokonywać wielu kadrowych roszad dając szanse gry wszystkim zawodnikom, których tego dnia miał do dyspozycji. Mimo tego przewaga włocławian w niektórych momentach przekraczała 30 punktów. Mecz III ligi koszykówki TKM Włocławek - ŁKS Szkoła Gortat Łódź Wojciech Alabrudziński
Nadal bez przegranej w meczach o mistrzostwo 3. ligi są koszykarze TKM Włocławek, którzy podejmowali ŁKS SG Łódź.

TKM Włocławek - ŁKS SG Łódź 101:74 (31:8, 24:22, 26:25, 20:19)
TKM: Ciesielski 23 (3), Drozdowski 22, Komenda 21 (3), Frontczak 11 (1), Afeltowicz 11 (2), Szląskie-wicz 8, R. Jankowski 4, B. Matusiak 1, Chabasiński, Piątek, Zych.

Losy spotkania w praktyce rozstrzygnęły się już w pierwszej kwarcie, którą gospodarze
rozpoczęli od serii 20:0. W pierwszoplanowych rolach występowali, trenujący stale w Anwilu
Damian Ciesielski, Filip Drozdowski oraz Rafał Komenda.
Wysokie prowadzenie sprawiło, że w kolejnych odsłonach trener Grzegorz Kożan mógł dokonywać wielu kadrowych
roszad dając szanse gry wszystkim zawodnikom, których tego dnia miał do dyspozycji. Mimo tego przewaga włocławian w niektórych momentach przekraczała 30 punktów. Do zakończenia rozgrywek niepokonanym włocławianom pozostały tylko trzy spotkania.

Sprawa pierwszego miejsca rozstrzygnie się w bezpośrednich spotkaniach TKM z Medos MChKK Chełmno. Jeszcze w styczniu rozegrane ma być zaległe spotkanie z pierwszej rundy zaś w ostatniej kolejce grać one będą we Włocławku. TKM cze ka też wyjazdowy mecz w Kutnie. Pierwszą lokatę włocławianom gwarantuje przynajmniej
jedna wygrana z zespołem z Chełmna.

Dla większości koszykarzy był to istotny sprawdzian przed ćwierćfinałowym turniejem MP U 20, który w ten weekend rozegrany będzie we Włocławku. Rywalami TKM będzie Stal Ostrów, MKS Dąbrowa oraz KKS Kobierzyce.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0