Wybierz region

Wybierz miasto

  Recital Marka Andrzejewskiego

  Centrum Kultury Browar B
  Włocławek, ul. Łęgska/28

  18:00 - 21:00 Sobota, 9 listopada

  • 20zł

  Centrum Kultury Browar B. zaprasza 9 listopada na godz.18 na recital autora, kompozytora, wokalisty, wspołzałożyciela i filaru Lubelskiej Federacji Bardow - Marka Andrzejewskiego. Obchodził w ubiegłym roku jubileusz ćwierćwiecza pracy artystycznej. Okrzyknięty został najbardziej uśmiechniętym Bardem. Jego piosenki są melodyjne, optymistyczne, ale też frapujące i zapadające w pamięć. Kojarzony jest z Krainą Łagodności, nurtem piosenki literackiej i poetyckiej - głownie ze względu na niebanalne teksty. Jego muzyka jest fuzją jazzu, folku, bossa novy i ballady.

  Artysta ma w swoim dorobku pięć płyt autorskich: „Trolejbusowy batyskaf” (1997), „Dziesięć pięter" (2003), „Elektryczny sweter” (2012), „Akustycznie” (2015), „Hasztagi” (2018), oraz 14 płyt nagranych z Lubelską Federacją Bardow.

  Bilety na koncert w cenie 20 zł można nabyć w kasie Centrum oraz na https://biletyna.pl/koncert/Wduszygranie-recital-Marka-Andrzejewskiego/Wloclawek

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!