Kolejne mistrzowskie tytuły dla biegaczek Vectry Włocławek. Katarzyna Kowalska i Klaudia Kazimierska najlepsze w Olszynie

Katarzyna Kowalska - Klaudia Kazimierska
Katarzyna Kowalska - Klaudia Kazimierska arch.
Z rozegranych w dolnośląskiej Olszynie mistrzostw kraju w przełajach ekipa Vectry Włocławek powraca z dwoma mistrzowskimi tytułami.

W rywalizacji seniorek na 8 km najlepsza okazała się Katarzyna Kowalska - 29:40, która tym samym została najbardziej utytułowana zawodniczką w historii polskich przełajów.

Był to jej siódmy mistrzowski tytuł (poprzednie zdobywała w latach 2008-13). Tyle samo zdobyła w na przełomie lat 70/80 Barbara Ludwichowska. Kowalska trzykrotnie była też wicemistrzynią kraju podczas gdy Ludwichowska do złotych krążków dołożyła jedynie dwa brązowe medale.

Nie zawiodła też juniorka Klaudia Kazimierska. W pierwszym roku startów w tej kategorii wiekowej wygrała bieg na 4 km - 15:10. Przypomnijmy, że niedawno zwyciężyła na 3000 m podczas halowych mistrzostw kraju.

Najlepsze fotokolaże z klubów i dyskotek w 2018 roku [mnóstwo zdjęć, piękne kobiety]

Najlepsze fotokolaże z klubów i dyskotek w 2018 roku [mnóstw...

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?