Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek 1:1 w 12. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia]

Paweł Czarniak
Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek PC
W meczu 12. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej w sobotę (23.10.2021) Kujawianka Izbica Kujawska zremisowała z Włocłavią Włocławek 1:1.

Kapitalną serię 8 meczów bez straty gola Włocłavii przerwała Kujawianka. Bramkarz Łukasz Zapała jednak ustanowił nowy osobisty rekord, który od soboty (23 października) wynosi 769 minut bez wpuszczonej bramki. Kujawianka mogła nawet wygrać, ale Piotr Szablewski (przed sezonem zrezygnowała z niego Włocłavia) w 71 min. z rzutu karnego strzelił nad poprzeczką.

Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek 1:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Antas (45) - Oleg Tabaka (8)

Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek 1:1 w 12. k...