Kujawianka Izbica Kujawska - Zawisza Bydgoszcz 1:1 w 8. kolejce 4. ligi kujawsko pomorskiej [zdjęcia, karny]

4. liga kujawsko pomorska - 8. kolejka. Kujawianka Izbica Kujawska - Zawisza Bydgoszcz fot. Wojciech Alabrudziński
W meczu 8. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej Kujawianka Izbica Kujawska zremisowała z Zawiszą Bydgoszcz 1:1.

Wideo. Oleg Tabaka na 1:0 w meczu Kujawianka Izbica Kujawska - Zawisza Bydgoszcz 1:1

Zawisza Bydgoszcz przerwał serię 5. zwycięstw z rzędu, ale nadal jest niepokonany w tym sezonie (podobnie, jak jeszcze tylko Lider Włocławek).

Kujawianka Izbica Kujawska wyrasta na pogromcę faworytów. W 7. kolejce przerwała serię 4 wygranych Sportisu Łochowo, w sobotę nie dała się pokonać bydgoszczanom.

Zawisza Bydgoszcz co warto podkreślić od 12 minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Adriana Brzezińskiego. Mimo to potrafił wyrównać i miał nawet szanse na wygraną.

4. liga kujawsko pomorska - 8. kolejka. Kujawianka Izbica Kujawska - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)

Bramki: Oleg Tabaka (28, karny) - Kamil Żylski (61)
Wyjściowe składy:
Kujawianka: Komorowski - Tabaka, Mielczarek, Widelski, Antas, Poczwardowski, Grube, Galanciak, Żuławski, Figura, Rojewski.
Zawisza: Michał Oczkowski - Stoppel, Orlicki, Mateusz Oczkowski, Mielcarek, Sochań, Brzeziński, Kozłowski, Jaskólski, Żylski.