Kujawianka Izbica zremisowała ze Startem Warlubie 1:1 w spotkaniu 11. kolejki IV ligi

Michał Arciszewski
W meczu 11. kolejki IV ligi piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska zremisowali na własnym boisku ze Startem Warlubie 1:1 (1:1).

Kujawianka Izbica Kujawska - Start Warlubie 1:1 (1:1).
Bramki:
Kamil Kuropatwiński (42) - Adam Reise (3).

Kujawianka: M. Mielczarek - Nawrocki (60. Gląba) Kwiatkowski, Mazurkiewicz, Stokłosa - Kuropatwiński ż, Skupiński, Sobczak (70. B. Mielczarek), Łepski (80. M. Biernacki), Galanciak - Brzeziński.

Start: Kuczmiński - Barszczewski, Adamczyk, Dreszler, Simson - Zarembski, Śmietanko, Balewski (D.Klimek), P.Klimek(Ceyer) - Binerowski, Reise. Sędziował: Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz).

Już w 3 minucie padła pierwsza bramka tego spotkania. Piotr Nawrocki w bocznej strefie boiska stracił futbolówkę, piłkę przejął jeden z zawodników Startu i wyłożył ją do Adama Reise, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. W kolejnych fragmentach spotkania gospodarze próbowali doprowadzić do remisu, ale defensywa przyjezdnych nie dawała się zaskoczyć. Swoje sytuacje bramkowe mieli również piłkarze z Warlubia. W 35 minucie Kamil Kuropatwiński strzałem z rzutu wolnego próbował zaskoczyć Kuczmińskiego, ale bramkarz Startu końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

W drugiej odsłonie gra miała wyrównany przebieg. Obie drużyny dążyły do strzelenia zwycięskiej bramki. Najlepszą okazję w 90 minucie zmarnował wprowadzony w drugiej połowie Piotr Gląba, który w dogodnej sytuacji uderzył obok bramki.

Najbliższe spotkanie piłkarze Kujawianki Izbica zagrają na wyjeździe ze Spartą Brodnica. Spotkanie zaplanowano na sobotę (15.10, godz. 13).