Lider Włocławek - Noteć Łabiszyn 4:2. Zdjęcia z meczu 13. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Wojciech Alabrudziński
od 16 lat
W sobotę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku przy ulicy Leśnej rozegrano mecz mecz 4. ligi kujawsko-pomorskiej Lider Włocławek - Noteć Łabiszyn. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Lider Włocławek - Noteć Łabiszyn 4:2 (2:2)

Bramki: Daniel Wiliński (3), Wiktor Gawroński 2 (16, 57), Patryk Cichocki (59) - Piotr Ziółkowski 2 (11, 14)

Po wygranej Lider opuścił ostatnie miejsce w tabeli, które zajmował od 6. kolejki. Włocławianie przerwali serię 9 porażek z rzędu. Noteć zdobyła pierwszą bramkę od 545 minut, ale był to jej 11 mecz bez wygranej i 8 porażka z rzędu

Tak padła bramka na 1:0 w meczu Lider Włocławek - Noteć Łabiszyn