Mecz IV ligi Włocłavia Włocławek - Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 [zdjęcia, wideo]

redakcja
29 minuta meczu - Damian Lewandowski 1:0. Bramka Włocłavii po 1127 minutach!
29 minuta meczu - Damian Lewandowski 1:0. Bramka Włocłavii po 1127 minutach! W. Alabrudziński
Po prawie 19. godzinach bramkę wreszcie zdobyła Włocłavia. W meczu 27. kolejki IV ligi zremisowała z Promieniem Kowalewo 1:1. Zobacz zdjęcia i wideo z tego spotkania.

Wreszcie bramkę zdobyła Włocłavia. Przed spotkaniem z Promieniem Kowalewo był to podstawowy cel zespołu. Udało się w 29 min. Kiedy to po zagraniu z rzutu rożnego Adama Zuzo do siatki trafił Damian Lewandowski. Był to pierwszy gol włocławian od 1127 minut.

We Włocławku Włocłavia bramkę strzeliła po raz pierwszy od 11 spotkań, dokładnie od... 29 sierpnia 2015 roku, kiedy to przegrali 2:3 z RolKo w 4. kolejce spotkań.