Nagrody finansowe zarządu województwa kujawsko-pomorskiego dla sportowców za 2019 rok [lista, kwoty, zdjęcia]

Online
487 sportowców, trenerów i działaczy z regionu jest wśród wyróżnionych tegorocznymi nagrodami finansowymi zarządu województwa za sukcesy na ubiegłorocznych zawodach. Uroczyste wręczenie odbyło się 18 lutego w hali OSiR we Włocławku.

- Nasze nagrody to wyrazy uznania za sukcesy zawodników z Kujawsko-Pomorskiego na krajowych i międzynarodowych arenach, a także zachęta do dalszej pracy i rozwijania sportowych karier. To ogromna satysfakcja, że na Kujawach i Pomorzu mamy tak wielu utalentowanych sportowców – mówi marszałek Piotr Całbecki.

W tym roku nagrody samorządu województwa otrzymało 353 sportowców. To medaliści mistrzostw świata, mistrzostw Europy, oraz zdobywcy najwyższego stopnia podium w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zarząd województwa przyznał także nagrody 122 trenerom naszych sportowców oraz 12 osobom wyróżniającym się w działalności sportowej.

Na nagrody dla zawodników, trenerów i działaczy samorząd województwa przeznaczył łącznie 321 tysięcy złotych. Ich wysokość zależała od liczby zdobytych medali oraz rangi imprezy sportowej i wyniosła od 250 złotych (złoty medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży) do 5 tysięcy złotych. Najwyższe nagrody – po 5 tys. złotych otrzymali złoci medaliści mistrzostw świata w wioślarstwie: Mikołaj Burda (RTW Lotto Bydgostia), Mateusz Wilangowski (KW Wisła Grudziądz) i Michał Szpakowski (Zawisza Bydgoszcz). Wysokość nagród dla trenerów to od 250 złotych do 3,75 tysiąca złotych, a dla osób wyróżniających się w działalności sportowej – od 500 złotych do tysiąca złotych.

Wykaz nagrodzonych (po nazwisku imię, klub oraz przyznana kwota w zł.)

Osoby wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w 2019

1. Bleja Krystyna Bydgoski Klub Wioślarek 500,00
2. Ciężki Ryszard Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej 500,00
3. Gospodarek Waldemar CWZS Zawisza-Podnoszenie Ciężarów Bydgoszcz 500,00
4. Goszczyński Jacek Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie 500,00
5. Leszczyński Ryszard CWZS Zawisza-Stowarzyszenie Wioślarskie Bydgoszcz 700,00
6. Lewandowski Artur Klub Sportowo-Turystyczny "Włókniarz" Chełmża 800,00
7. Lewandowski Andrzej Bydgoskie Stowarzyszenie Boksu "Astoria" 500,00
8. Nowakowski Marian Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Vectra" Włocławek 500,00
9. Sagan Waldemar Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz 500,00
10. Stefańska-Małek Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 500,00
11. Szczepanowski Jarosław Toruński Klub Kolarski Pacific 500,00
12. Wichrowski Henryk Klub Wioślarski "Wisła" Grudziądz 1 000,00

Trenerzy medalistów mistrzostw świata, mistrzostw Europy, złotych medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z 2019 roku

1. Adamiak Grzegorz Energa KTS Toruń 350,00
2. Badziągowski Marcin Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie 1 100,00
3. Baliński Sławomir UKS Copernicus Toruń 250,00
4. Baranowski Miłosz Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie 250,00
5. Baraszkiewicz Paweł CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 2 600,00
6. Baumgart Iwona Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz 3 000,00
7. Bełka Siemion Aneta Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 200,00
8. Bernatajtys Daniel Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 650,00
9. Bojanowski Artur Klub Sportowy "Wda" Świecie 750,00
10. Bojar Sławomir CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
11. Bręczewski Andrzej Uczniowski Klub Sportowy "Kopernik" Bydgoszcz 150,00
12. Burdziński Igor Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
13. Butkiewicz Jacek Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń 200,00
14. Cegielski Paweł Toruńskie Stowarzyszenie Żużlowe 750,00
15. Chochliuk Grażyna Jadwida Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka 350,00
16. Czubak Tomasz Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 250,00
17. Czubaszek Jarosław Grudziądzki Klub Sportowy "Olimpia" 350,00
18. Dakiniewicz Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 300,00
19. Dobrosielska Martyna Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Vectra" Włocławek 200,00
20. Drażdżewski Marian Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 3 750,00
21. Dziekoński Rafał Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 400,00
22. Gabryelewicz Krzysztof Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie 3 000,00
23. Gawinecki Sławomir Międzyszkolny Klub Sportowy "Astoria" Bydgoszcz/Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Piętnastka" Bydgoszcz 550,00
24. Głaz Paweł Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 450,00
25. Gołębiewski Piotr Stowarzyszenie Sportowe Bushido Bydgoszcz 750,00
26. Gorczyca Daniel Inowrocławski Klub Kyokushin 600,00
27. Gorząd Kamil Międzyszkolny Klub Sportów Walki "Pomorzanin" Toruń 750,00
28. Grablewski Albin Inowrocławski Klub Kyokushin 600,00
29. Grablewski Olgierd Inowrocławski Klub Kyokushin 600,00
30. Graduszewski Adam CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 200,00
31. Gruszczyński Tomasz Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz 300,00
32. Huczuk Jakub Toruńska Akademia Sportów Walki 600,00
33. Inszczak Przemysław Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
34. Janiaczyk Błażej UKS Copernicus Toruń 250,00
35. Jankowska Anna Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy "Start" Nakło 150,00
36. Jankowski Grzegorz Bydgoski Klub Wioślarek 1 100,00
37. Januszewski Tomasz Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 450,00
38. Jeździkowski Marcin Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 500,00
39. Jordanowska Dorota Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 450,00
40. Juhnke Maciej CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 1 500,00
41. Jurkiewicz Krzysztof Stowarzyszenie Grupa Falco 2 Toruń 500,00
42. Juszczak Stanisław CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 150,00
43. Kara Daniel Wodne Towarzystwo Sportowe "Astoria" Bydgoszcz 300,00
44. Karge Jagoda Klub Sportowy "Wda" Świecie 200,00
45. Kensik Jan Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nadwiślanin" Chełmno 200,00
46. Kiejnowski Andrzej UKS Copernicus Toruń 300,00
47. Kohutek Artur Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
48. Konecki Przemysław CWZS Zawisza-Stowarzyszenie Wioślarskie Bydgoszcz 3 750,00
49. Kozłowski Michał Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 750,00
50. Kozłowski Bogusław Ludowy Klub Sportowy Rogowo 1 300,00
51. Krakowiak Lech Włodzimierz Miejski Klub Sportowy Inowrocław 1 500,00
52. Krych Marian Toruński Klub Kolarski Pacific 250,00
53. Kuchnio Przemysław Klub Szachowy "Gambit" Świecie 300,00
54. Kulmatycki Wojciech CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 1 500,00
55. Kwiatkowski Henryk Włocławski Klub Bokserski "Start" Włocławek 150,00
56. Latański Grzegorz Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nadwiślanin" Chełmno 200,00
57. Lewandowski Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 3 300,00
58. Lewandowski Jacek CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 450,00
59. Łajdyk Krzysztof Bydgoskie Stowarzyszenie Boksu "Astoria" 200,00
60. Malicki Szymon Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego "Olimpia-Unia" Grudziądz 200,00
61. Malinowski Dariusz CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 250,00
62. Mańkowski Gabriel Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń 150,00
63. Maroński Sławomir CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 250,00
64. Mazany Sławomir Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 750,00
65. Mientki Marcin UKS Copernicus Toruń 300,00
66. Niebudek Sylwester CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 200,00
67. Nowak Michał Nakielskie Towarzystwo Sportowe "Trójka" 350,00
68. Nowakowska Agnieszka Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Vectra" Włocławek 450,00
69. Nowakowski Waldemar Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 250,00
70. Olszewski Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 750,00
71. Ormiński Tomasz Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie 1 100,00
72. Osiak Rafał Autonomiczna-Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 1 100,00
73. Osmólski Robert Klub Sportowy "Champion" Włocławek 200,00
74. Osuch Zenon Ludowy Klub Sportowy "Horyzont" Mełno 150,00
75. Owsian Tomasz UKS Copernicus Toruń 300,00
76. Owsian Arkadiusz UKS Copernicus Toruń 300,00
77. Paluszczak Tomasz CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 1 500,00
78. Pawełczak Bartłomiej Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 400,00
79. Pawlun Edward Nakielskie Towarzystwo Sportowe "Trójka" 350,00
80. Pawłowski Paweł Uczniowski Klub Sportowy "OPP Toruń" 1 350,00
81. Pilewski Robert CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 200,00
82. Poluyanchyk Volha CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
83. Przybyła Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 750,00
84. Pudlewski Bartosz Miejski Klub Sportowy "Start" Grudziądz 200,00
85. Radkowski Tomasz AZS UMK Toruń 750,00
86. Rambalski Łukasz Hunter Gym Bydgoszcz 200,00
87. Robaszkiewicz Agnieszka AZS UMK Toruń 250,00
88. Różański Sławomir CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
89. Ruczyński Michał CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 250,00
90. Sadowski Łukasz Klub Sportowy Centuria Toruń 150,00
91. Sieczkowski Ireneusz Autonomiczna-Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 750,00
92. Sieczkowski Adam Autonomiczna-Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 2 250,00
93. Sierzchuła Artur Nakielskie Towarzystwo Sportowe "Trójka" 1 000,00
94. Sikorski Damian Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
95. Słowiński Mariusz CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 2 250,00
96. Słysz Arkadiusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Mustang" Żołędowo 750,00
97. Smolka Artur Stowarzyszenie "Archery Club Munin" Inowrocław 500,00
98. Stefańska Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie LA 300,00
99. Strychlewski Tomasz Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 750,00
100. Sycz Robert Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia 1 500,00
101. Szczepańska Aneta MKS "Olimpijczyk" Włocławek 200,00
102. Szumański Mariusz AZS UMK Toruń 3 000,00
103. Szwed Tomasz Klub Sportowo-Turystyczny "Włókniarz" Chełmża 1 800,00
104. Szymański Szymon Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 450,00
105. Szyszkowski Karol Toruński Klub Kolarski Pacific 300,00
106. Szyszkowski Leszek Toruński Klub Kolarski Pacific 750,00
107. Tobjasz Daniel Akademia Mieszanych Sztuk Walki Kruszyn 350,00
108. Urban Jakub Klub Wioślarski "Wisła" Grudziądz 3 000,00
109. Utylski Rafał Energa KTS Toruń 200,00
110. Wachowiak Andrzej UKS Copernicus Toruń 250,00
111. Walczak Leszek Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy "Start" Nakło 750,00
112. Werys Jakub CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 1 500,00
113. Wiśniewska Agnieszka Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
114. Wiśniewski Szymon AZS UMK Toruń 250,00
115. Woźniak Jacek Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń 750,00
116. Wrzesiński Maciej Ludowy Klub Sportowy-Gąsawa 1 100,00
117. Wypijewski Mirosław Ludowy Klub Sportowy Rogowo 450,00
118. Wysocki Piotr CWZS Zawisza-Podnoszenie Ciężarów Bydgoszcz 750,00
119. Zdrojewski Maciej Klub Sportowo-Turystyczny "Włókniarz" Chełmża 1 800,00
120. Zieliński Krzysztof Klub Wioślarski "Wisła" Grudziądz 3 750,00
121. Ziółkowski Janusz Włocławski Klub Karate Tradycyjnego 600,00
122. Żołnowski Henryk Międzyszkolny Klub Sportów Walki "Pomorzanin" Toruń 600,00

Nagrody marszałka dla najlepszych sportowców naszego wojewód...

Medaliści mistrzostw świata, mistrzostw Europy, złotych medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz uczestników Igrzysk Olimpijskich Młodzieży z 2019 roku

1. Adamczyk Tomasz Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 700,00
2. Adametz Mateusz Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 1 000,00
3. Adamski Jakub Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
4. Albanowski Kajetan Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 350,00
5. Ammacher Bartosz CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 400,00
6. Ampulska Karolina Klub Sportowy "Wda" Świecie 1 000,00
7. Antkowiak Cyprian Ludowy Klub Sportowy Rogowo 300,00
8. Augustyniak Jakub Grudziądzki Klub Sportowy "Olimpia" 500,00
9. Balcerzak Julia Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
10. Banasik Aleksandra Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
11. Banaszak Jakub Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz 400,00
12. Barański Fabian Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie 4 000,00
13. Barczak Anastazja Inowrocławski Klub Kyokushin 700,00
14. Bardadyn Maja CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 400,00
15. Bartkowski Bartosz Klub Wioślarski "Wisła" Grudziądz 1 500,00

16. Baumgart‐Witan Iga Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz 4 000,00
17. Bawach Patrycja CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 250,00
18. Bejger Arkadiusz CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
19. Bełc Anna Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 400,00
20. Bembenek Tomasz Ludowy Klub Sportowy Rogowo 850,00
21. Bembenek Eryk Ludowy Klub Sportowy Rogowo 850,00
22. Bielicki Mateusz Włocławski Klub Bokserski "Start" Włocławek 250,00
23. Biskup Mateusz Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 2 000,00
24. Błotnicki Mateusz Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
25. Braun Amelia CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 350,00
26. Breczko Michał Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
27. Breś Klaudia CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 2 000,00
28. Broniszewska Oliwia AZS UMK Toruń 350,00
29. Brzeziński Adrian Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń 300,00
30. Burchardt Remigiusz Toruńskie Stowarzyszenie Żużlowe 1 000,00
30. Burchardt Remigiusz Toruńskie Stowarzyszenie Żużlowe 1 000,00
31. Burda Mikołaj Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 5 000,00
32. Burenkow Zofia Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 1 000,00
33. Chabel Monika Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 1 000,00
34. Charchuła Daniel Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
35. Chmara Sebastian CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 400,00
36. Chojnacka Kalina Inowrocławski Klub Kyokushin 600,00
37. Chrzanowska Paulina Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
38. Chumeńczuk Jakub Ludowy Klub Sportowy‐ Gąsawa 800,00
39. Cieślińska Marta Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 400,00
40. Ciołkowski Paweł Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego "Olimpia‐Unia" Grudziądz 300,00
41. Ciurkot Noemi CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 250,00
42. Cymerman Amelia Akademia Mieszanych Sztuk Walki Kruszyn 400,00
43. Czyżniewski Patryk Hunter Gym Bydgoszcz 300,00
44. Derdzikowski Marcel Inowrocławski Klub Kyokushin 800,00
45. Deręgowski Przemysław Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 400,00
46. Dittmann Joanna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 1 000,00
47. Dobrzykowska Julia Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 400,00
48. Dobrzyński Tomasz Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 400,00
49. Domagała Kacper CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 350,00
50. Dyrduł Miłosz Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 1 000,00
51. Dziewieczyński Piotr Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00

52. Forc Wiktoria CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 300,00
53. Frątczak Radosław UKS Copernicus Toruń 450,00
54. Frątczak Bartłomiej UKS Copernicus Toruń 350,00
55. Gacka Kinga Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz 300,00
56. Galant Maria Inowrocławski Klub Kyokushin 600,00
57. Gałek Izabela Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 1 000,00
58. Gałek Ewa Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
59. Gałka Michał UKS Copernicus Toruń 400,00
60. Gauvin Antoni Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
61. Gęsicka Julia Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie 350,00
62. Golik Mateusz Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
63. Gołębiewski Michał Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
64. Gondek Maja Toruński Klub Kolarski Pacific 400,00
65. Górska Julia Klub Sportowo‐Turystyczny "Włókniarz" Chełmża 350,00
66. Grabowski Bartosz Klub Sportowo‐Turystyczny "Włókniarz" Chełmża 2 500,00
67. Grajkowski Dawid Ludowy Klub Sportowy Rogowo 300,00
68. Gromowski Radosław Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 900,00
69. Groń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy "Astoria" Bydgoszcz 300,00
70. Grygowski Hubert UKS Copernicus Toruń 350,00
71. Grzella Paulina Bydgoski Klub Wioślarek 1 500,00
72. Guliński Maciej Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Piętnastka" Bydgoszcz 300,00
73. Guluyev Rufat Miejski Klub Sportowy "Start" Grudziądz 200,00
74. Hyla Luiza Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 1 000,00
75. Hyla Szymon Ludowy Klub Sportowy Rogowo 300,00
76. Iaremchuk Vladyslav CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
77. Jakubowicz Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 400,00
78. Jakubowski Jakub CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
79. Janer Zuzanna Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
80. Janicka Michalina Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 400,00
81. Janowicz Dawid CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 350,00
82. Janowska Kinga Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
83. Jarliński Michał Klub Sportowy "Champion" Włocławek 300,00
84. Jarzębowska Martyna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
85. Jasińska Sandra AZS UMK Toruń 350,00
86. Jaworska Maja Stowarzyszenie "Archery Club Munin" Inowrocław 700,00
87. Jurkiewicz Dominika Anna Stowarzyszenie Grupa Falco 2 Toruń 700,00
88. Jurkiewicz Jan Toruński Klub Sportowo‐ Turystyczny "Budowlani" Toruń 300,00
89. Kania Oliwia Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
90. Kańczewski Konrad Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
91. Karasiewicz Karolina Toruński Klub Kolarski Pacific 1 000,00
92. Karczewski Szymon Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
93. Karwecki Jakub Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
94. Kaszyński Dawid CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 300,00
95. Kazimierska Klaudia Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Vectra" Włocławek 600,00
96. Kędziora Klaudia Toruńskie Stowarzyszenie Żużlowe 800,00
97. Kiełbasa Andrzej Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
98. Kitewski Aleksander CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 3 500,00
99. Klasińska Weronika Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie 250,00
100. Klasińska Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie 250,00
101. Kleniewski Bartosz Stowarzyszenie Sportowe "Yamabushi" Bydgoszcz 300,00
102. Klett Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Mustang" Żołędowo 900,00
103. Klett Patrycja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Mustang" Żołędowo 800,00
104. Klonowski Adrian Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Vectra" Włocławek 400,00
105. Knyba Damian Bydgoskie Stowarzyszenie Boksu "Astoria" 300,00
106. Kobielski Norbert Miejski Klub Sportowy Inowrocław 2 000,00
107. Koc Irena Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
108. Koc Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 400,00
109. Koczorowska Patrycja Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 250,00
110. Kogut Zuzanna CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 450,00
111. Kołodziejczak Eryk Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy "Start" Nakło 1 000,00
112. Kołodziejczyk Katarzyna CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 2 000,00
113. Kołodziejski Mateusz CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 300,00
114. Konczalska Olimpia Międzyszkolny Klub Sportów Walki "Pomorzanin" Toruń 250,00
115. Konieczna Julia Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
116. Kononowicz Zuzanna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
117. Koperski Maksymilian Ludowy Klub Sportowy Rogowo 800,00
118. Koralewska Julia CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 250,00
119. Kordalska Oliwia CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 250,00
120. Koronowski Dawid Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 1 000,00
121. Koszałka Dominik Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
122. Kot Eryk Włocławski Klub Karate Tradycyjnego 700,00
123. Kotowski Tomasz Energa KTS Toruń 500,00
124. Kowalska Julia Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Vectra" Włocławek 300,00
125. Kowalski Konrad Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
126. Kowalski Adam Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
127. Koźlak Matthew Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
128. Kranz Aleksandra Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 1 000,00
129. Kraut Jakub Nakielskie Towarzystwo Sportowe "Trójka" 250,00
130. Krawiec Gabriela Inowrocławski Klub Kyokushin 650,00
131. Krzak Jakub Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 400,00
132. Krześlak Natalia Toruński Klub Kolarski Pacific 500,00
133. Krzewiński Radosław Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 400,00
134. Krzyśka Kajetan CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 250,00
135. Ksepka Jędrzej CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 400,00
136. Kubińska Paulina Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
137. Kuczma Martyna Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
138. Kuczmaja Jan Akademia Mieszanych Sztuk Walki Kruszyn 500,00
139. Kuczyńska Martyna Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz 300,00
140. Kumięga Karolina Toruński Klub Kolarski Pacific 450,00
141. Kuzdra Konrad CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
142. Kuzdra Christian CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 400,00
143. Kwiatkowski Damian Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 250,00
144. Kwieciński Wiktor CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 300,00
145. Lakhin Yaroslav CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
146. Lange Michał Ludowy Klub Sportowy Rogowo 300,00
147. Laskowski Kacper Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
148. Lasocha Sławomir Aeroklub Polski Warszawa 800,00
149. Latańska Zuzanna Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nadwiślanin" Chełmno 300,00
150. Le Khac Tomasz CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 450,00
151. Lewandowska Jolanta WBKSNiS Pionek Włocławek 700,00
152. Lewandowski Piotr Aeroklub Pomorski Toruń 800,00
153. Lewandowski Marcin CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 4 500,00
154. Lewandowski Maksymilian Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
155. Lewandowski Radosław Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 350,00
156. Lipertowicz Dawid Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 900,00
157. Lisewski Maksymilian Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
158. Lorkowska Patrycja Toruński Klub Kolarski Pacific 750,00
159. Łęgowski Łukasz CWZS Zawisza‐Podnoszenie Ciężarów Bydgoszcz 300,00
160. Maciak Radosław Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 900,00
161. Maciejewski Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
162. Maćkowski Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
163. Madaj Zuzanna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
164. Madaj Maciej Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
165. Majcherczyk Kinga Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 950,00
166. Majcherczyk Wojciech Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 900,00
167. Majczyk Julia Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 400,00
168. Majsterek Marcin Aeroklub Pomorski Toruń 700,00
169. Maksel Krzysztof Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 1 000,00
170. Malewicz Michał Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
171. Malicka Natasha Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
172. Malinowska Katarzyna AZS UMK Toruń 350,00
173. Małkowska Dominika CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 600,00
174. Marcinkowska Barbara Międzyszkolny Klub Sportów Walki "Pomorzanin" Toruń 800,00
175. Marczewska Weronika Uczniowski Klub Sportowy "Kopernik" Bydgoszcz 250,00
176. Marońska Natalia CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 250,00
177. Marzec Adrian UKS Copernicus Toruń 350,00
178. Matuszewska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 700,00
179. Matuszewski Krzysztof Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Piętnastka" Bydgoszcz 500,00
180. Mazana Agata Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
181. Mazany Marta CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 300,00
182. Mazur Piotr CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 3 000,00
183. Mądraszewski Jakub Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
184. Michalski Łukasz Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 350,00
185. Michałowska Klaudia CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 350,00
186. Migas Dawid Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 550,00
187. Mikołajewska Martyna Wodne Towarzystwo Sportowe "Astoria" Bydgoszcz 300,00
188. Milda Wiktoria Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 250,00
189. Miliwek Oskar CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 700,00
190. Morawiak Radosław Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Mustang" Żołędowo 1 000,00
191. Myrek Norbert Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
192. Najborowska Julia Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
193. Naliński Mateusz Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
194. Napiórkowski Patryk Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
195. Nawrocki Michał Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
196. Nerlo Aurela Toruński Klub Kolarski Pacific 400,00
197. Nowaczewska Aleksandra Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy "Start" Nakło 250,00
198. Nowaczyk Hubert CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 400,00
199. Nowicki Bartosz Ludowy Klub Sportowy Rogowo 300,00
200. Olejnik Hubert CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 2 500,00
201. Olejnik Kacper Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
202. Olszak Piotr Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Żnin 700,00
203. Olszewski Remigiusz CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 1 000,00
204. Orlińska Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie 250,00
205. Orszagh Natalia CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 250,00
206. Orzechowska Aneta Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 250,00
207. Ostrowska Klaudia AZS UMK Toruń 350,00
208. Osuch Igor Ludowy Klub Sportowy "Horyzont" Mełno 250,00
209. Pałubicki Łukasz CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 350,00
210. Pankratiew Klaudia Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 450,00
211. Paradowska Kinga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Piętnastka" Bydgoszcz 700,00
212. Pasiński Wojciech Towarzystwo Sportowe Toruński Klub Darta 300,00
213. Pastuszek Kamila Toruński Klub Kolarski Pacific 350,00
214. Pastuszek Paulina Toruński Klub Kolarski Pacific 500,00
215. Paszkowska Adrianna AZS UMK Toruń 350,00
216. Pawełczak Łukasz Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
217. Pawlun Dawid Nakielskie Towarzystwo Sportowe "Trójka" 250,00
218. Pawłowski Jakub Stowarzyszenie "Archery Club Munin" Inowrocław 700,00
219. Piasecki Ryszard CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 400,00
220. Pierzyńska Sandra Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 250,00
221. Pilaczyński Szymon Ludowy Klub Sportowy Rogowo 300,00
222. Płotka Jarosław Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 450,00
223. Pochwała Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
224. Poczwardowski Jędrzej Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń 1 000,00
225. Podborny Grzegorz Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
226. Podolska Natalia Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
227. Poliwczak Klaudia Miejski Klub Sportowy "Start" Grudziądz 300,00
228. Przekwas Marta Inowrocławski Klub Kyokushin 750,00
229. Przetakiewicz Bartosz CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny 300,00
230. Przybułek Łukasz Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
231. Przybyła Kamila CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 1 000,00
232. Radomski Bolesław Aeroklub Pomorski Toruń 1 000,00
233. Rak Patryk Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
234. Ratajczak Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
235. Ratajczak Dominik UKS Copernicus Toruń 350,00
236. Rąbkowski Kacper CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 300,00
237. Rochna Daniel UKS Copernicus Toruń 450,00
238. Rogacka Jadwiga WBKSNiS Pionek Włocławek 800,00
239. Romańska Milena Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
240. Rosińska Olga Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 250,00
241. Rudyk Bartosz Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 400,00
242. Rudyk Mateusz Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 3 000,00
243. Rutkowski Jakub UKS Copernicus Toruń 350,00
244. Rydzińska‐Smolka Joanna Stowarzyszenie "Archery Club Munin" Inowrocław 700,00
245. Rygielska Aneta Międzyszkolny Klub Sportów Walki "Pomorzanin" Toruń 1 000,00
246. Rząca Michał Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 400,00
247. Sadowski Damian CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 350,00
248. Sagan Anna Toruński Klub Kolarski Pacific 400,00
249. Sas Martyna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
250. Sas Wiktoria Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
251. Sawicki Mateusz UKS Copernicus Toruń 350,00
252. Schafer Eryk Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
253. Seweryn Bartłomiej CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 300,00
254. Sęk Igor UKS Copernicus Toruń 400,00
255. Shirokov Timotei Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
256. Siembrzuch Wiktoria Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nadwiślanin" Chełmno 300,00
257. Sieradzka Wiktoria Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
258. Sierhej Zuzanna Toruński Klub Kolarski Pacific 350,00
259. Siudowski Nikodem Stowarzyszenie "Archery Club Munin" Inowrocław 600,00
260. Siwiec Paweł Inowrocławski Klub Kyokushin 600,00
261. Skurzyński Tomasz AZS UMK Toruń 350,00
262. Słomiński Jakub Klub Sportowy "Wda" Świecie 300,00
263. Smardzewska Zuzanna Włocławski Klub Karate Tradycyjnego 300,00
264. Smuk Michał Ludowy Klub Sportowy Rogowo 300,00
265. Sobkowska Patrycja Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
266. Sobota Kevin Stowarzyszenie Sportowe Bushi‐do Bydgoszcz 1 000,00
267. Sokólska Katarzyna CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 1 000,00
268. Spionkowski Fabian Klub Szachowy "Gambit" Świecie 400,00
269. Staszewski Kamil Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Żnin 700,00
270. Stefaniak Jakub Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
271. Streich Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
272. Streich Oskar AZS UMK Toruń 1 000,00
273. Streng Barbara Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie 1 500,00
274. Strykowska Martyna Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
275. Strzemkowska Alicja Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 400,00
276. Strzemkowski Bartosz Ludowy Klub Sportowy‐ Gąsawa 800,00
277. Strzyż Wiktoria Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 400,00
278. Substyk Martyna Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
279. Sułek Adrianna CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 500,00
280. Szara Martyna Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 250,00
281. Szczerba Jakub Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
282. Szczotka Rafał CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz 300,00
283. Szostak Daniel Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
284. Szpakowski Michał CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Wioślarskie Bydgoszcz 5 000,00
285. Szprengiel Magdalena Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie 350,00
286. Szuba Hubert Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka 500,00
287. Szutko Magdalena Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
288. Szymaniak Alicja Inowrocławski Klub Kyokushin 800,00
289. Szymańska Angelika MKS "Olimpijczyk" Włocławek 300,00
290. Szymańska Beata Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 400,00
291. Szymański Maciej Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
292. Szymański Marcin Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 250,00
293. Szyperska Martyna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
294. Szyttenholm Gabriel Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
295. Śliwicka Alicja Uczniowski Klub Sportowy "OPP Toruń" 1 800,00
296. Średziński Patryk Ludowy Klub Sportowy Rogowo 300,00
297. Taczyński Kamil Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 350,00
298. Tarasiewicz Olivier Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń 250,00
299. Tecław Aleksandra Kolarski Klub Tandemowy "Hetman" Lublin 1 500,00
300. Tlock Dominika Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
301. Tracka Maja Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 250,00*
302. Trzcińska Klaudia CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 350,00
303. Trzósko Adrian CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 400,00
304. Tyborowski Kacper Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
305. Urban Karolina Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 250,00
306. Urbański Wojciech UKS Copernicus Toruń 350,00
307. Wasela Paulina Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
308. Wąsik Oskar Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
309. Wąsik Weronika Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
310. Wcisłak Eliza CWZS Zawisza‐Podnoszenie Ciężarów Bydgoszcz 1 000,00
311. Weiwer Julia AZS UMK Toruń 350,00
312. Welchowska Roksana Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
313. Welens Szymon Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 1 500,00
314. Wełnowski Igor Toruński Klub Kickboxingu "Smok" 700,00
315. Wendland Maja Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
316. Wendland Kaja Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 400,00
317. Werner Wiktoria Klub Sportowo‐Turystyczny "Włókniarz" Chełmża 350,00
318. Węderlich Damian Energa KTS Toruń 300,00
319. Wieliczko Marta Klub Wioślarski "Wisła" Grudziądz 4 000,00
320. Wierzbowska Sylwia Toruńska Akademia Sportów Walki 800,00
321. Wierzbowska Maria Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 1 000,00
322. Wiklińska Iga Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 500,00
323. Wiklińska Iga Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 400,00
324. Wilangowska Zuzanna AZS UMK Toruń 350,00
325. Wilangowski Mateusz Klub Wioślarski "Wisła" Grudziądz 5 000,00
326. Wilkowski Mikołaj Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 650,00
327. Wionczek Szymon Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
328. Wiśniewska Helena CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 2 000,00
329. Wiśniewska Paulina Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 250,00
330. Wiśniewski Wojciech Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
331. Wiwatowski Michał Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
332. Wiwatowski Kamil Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
333. Włodarczyk Julia Autonomiczna‐Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" Grudziądz 400,00
334. Wnukiewicz Paulina Włocławski Klub Karate Tradycyjnego 800,00
335. Wojciechowska Martyna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 250,00
336. Wojciechowski Paweł CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 2 500,00
337. Wojtasik Oliwia Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 1 000,00
338. Woźniak Adam UKS Copernicus Toruń 450,00
339. Zacharzewska Weronika Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 400,00
340. Zagórski Paweł Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
341. Zając Mateusz Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz" 300,00
342. Zajda Radosław Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
343. Zalewski Artur Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
344. Zawieruszyński Damian Bydgoskie Stowarzyszenie Boksu "Astoria" 300,00
345. Zera Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy "Dęby Osielsko" 300,00
346. Zezula Norman CWZS Zawisza‐Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz 3 000,00
347. Ziarkowski Kacper Międzyszkolny Klub Sportowy "Sokoły" Toruń 300,00
348. Zielepuha Agata AZS UMK Toruń 350,00
349. Zielińska Dominika Ludowy Klub Sportowy Gąsawa 300,00
350. Ziętarski Mirosław AZS UMK Toruń 3 000,00
351. Zillmann Katarzyna AZS UMK Toruń 4 000,00
352. Żuchowski Filip Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia Bydgoszcz 350,00
353. Żygowski Damian CWZS Zawisza Stowarzyszenie LA 400,00

Euro 2020 przełożone na kolejny rok!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3