Zobacz wideo: Nowe przepisy prawa ruchu drogowego. To się zmieni!
Region Brodnica
Gmina Bartniczka
- Stacje: Trepki: 1, 2, 3, 4, 5, Radoszki Iły: 1, 2, 4. Janówko 4 - 25.03.2021 w godzinach: 8:30–14:00
Gmina Brzozie
- Stacje: Trepki: 1, 2, 3, 4, 5, Radoszki Iły: 1, 2, 4. Janówko 4 - 25.03.2021 w godzinach: 8:30–14:00
- Stacja Brzozie Polskie 8 - 31.03.2021 w godzinach: 10:00–16:00
Gmina Grodziczno
- Linia Białobłoty 1, obwód 200 - 22.03.2021 w godzinach: 8:30–12:00
Gmina Kurzętnik
- Linia Partęczyny 2 Ośrodek Wypoczynkowy - 24.03.2021 w godzinach: 8:00–14:00
- Linia Partęczyny 1 NM, obwód 400 - 25.03.2021 w godzinach: 8:30–14:00
- Linia Marzęcice 7, obwód 300 dla miejscowości Marzęcice ulica Storczykowa - 31.03.2021 w godzinach: 8:00–13:00
Gmina Świecie nad Osą
- Linia Białobłoty 1, obwód 200 - 22.03.2021 w godzinach: 8:30–12:00
- Linia Partęczyny 2 Ośrodek Wypoczynkowy - 24.03.2021 w godzinach: 8:00–14:00
Gmina Świedziebnia
- Linia Księte 9, obwód 200 - 26.03.2021 w godzinach: 9:00–13:30
Gmina Wąpielsk
- Linia Ruszkowo 3, obwód 200 - 23.03.2021 w godzinach: 9:00–13:30
- Linia Radziki Duże 2, obwód 200 - 24.03.2021 w godzinach: 9:00–13:30
Miasto i Gmina Brodnica - Stacja Szabda Wybudowanie 4 dla miejscowości: Szabda ulica Na Belfort - 25.03.2021 w godzinach: 8:00–12:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
- Stacja Ostrowite 3 GD - 25.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
- Stacje Jamielnik: 4, 7, 9, 10 dla miejscowości Jamielnik ulice: Kasztanowa, Lipowa, Ogrodowa, Sosnowa - 23.03.2021 w godzinach: 9:00–14:00
- Linia Radomno 3, obwód 200 - 30.03.2021 w godzinach: 8:00–13:00
- Linia Marzęcice 7, obwód 300 dla miejscowości Marzęcice ulica Storczykowa - 31.03.2021 w godzinach: 8:00–13:00
Region Grudziądz
Gmina Dębowa Łąka
- Stacja: Zieleń 3 - 25.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Gmina Gruta
- Stacja: Mełno 1 - 24.03.2021 w godzinach: 10:00–16:00
- Gmina Kowalewo Pomorskie
- Stacje: Myśliwiec 2, 7, 8; Zaskocz 8 EW (obca) - 23.03.2021 w godzinach: 9:00–16:00
Gmina Książki
- Stacje: Myśliwiec 2, 7, 8; Zaskocz 8 EW (obca) - 23.03.2021 w godzinach: 9:00–16:00
Gmina Lisewo
- Stacje: Wabcz 1, 2, 3, 4 PGR; Cepno 2; Kobyły 1, 2, 3, 4, 5; Stolno 8 EW (obca) - 25.03.2021 w godzinach: 9:00–16:00
Gmina Rogóźno
- Stacje: Białochowo 6, Łysakowo , Rogóźno 10 - 23.03.2021 w godzinach: 9:00–15:00
Gmina Stolno
- Stacja: Grubno 2 JW - 24.03.2021 w godzinach: 10:00–15:00
- Stacje: Wabcz 1, 2, 3, 4 PGR; Cepno 2; Kobyły 1, 2, 3, 4, 5; Stolno 8 EW (obca) - 25.03.2021 w godzinach: 9:00–16:00
Gmina Unisław
- Unisław, ulica Prusa - 22.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Miasto i Gmina Chełmno
- Stacja: Grubno 2 JW - 24.03.2021 w godzinach: 10:00–15:00
- Stacja: Kolno 326.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Miasto i Gmina Grudziądz
- Grudziądz, stacje: Owczarki 1, 6, 11 RZBW (obca), 21; Lisie Kąty 1, 3 - 22.03.2021 w godzinach: 10:00–13:00
- Stacja: Świerkocin 2 - 23.03.2021 w godzinach: 10:00–14:00
- Stacja: Szynych 2 - 24.03.2021 w godzinach: 8:30–12:30
- Stacje: Biały Bór 17, Rudnik Stomil, Linarczyk 3, Piaski 4 - 26.03.2021 w godzinach:7:00–12:00
Miasto Wąbrzeźno
- Stacja: Sitno 1, obwód 400; Wąbrzeźno, stacja Żwirki Wigury, obwód 200 - 22.03.2021 w godzinach: 9:00–12:00
- Stacje: Myśliwiec 2, 7, 8; Zaskocz 8 EW (obca) - 23.03.2021 w godzinach: 9:00–16:00
- Stacja: Szynych 2- 24.03.2021 w godzinach: 8:30–12:30
- Stacja: Zieleń 3- 25.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Region Radziejów
Gmina Babiak
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYSTRZELICE 1, SZCZKÓWEK 1, 2, 4, SZCZKÓWEK KOLONIA, SZCZKOWO ZDZISŁAWIN, ZDZISŁAWIN WIATRAKI, CIEPLINY, CIEPLINY 2, JOASIN 3, CIEPLINKI, CIEPLINY KOLONIA, - 24.03.2021 w godzinach: 8:30–9:30, 13:30–14:30
Gmina Bądkowo
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁOWICZEK 5 - 22.03.2021 w godzinach: 12:00–14:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BĄDKOWO GOSPODA obwód 600 kierunek działki - 25.03.2021 w godzinach: 10:00–13:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ORLE 2, WYROBKI, WYROBKI 2, 3 - 26.03.2021 w godzinach: 8:00–09, 11:00–12:00
Gmina Boniewo
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ARCISZEWO 1, 2, 3, 4, BIERZYN 1, 2, 3, 4, JANOWO - 22.03.2021 w godzinach: 8:30–09:30, 13:30–14:30
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ANIELIN, ŁĄKI WIELKIE, ŁĄKI WIELKIE 2 - 22.03.2021 w godzinach: 8:30–14:30
Gmina Bytoń
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NASIŁOWO 3 - 23.03.2021 w godzinach: 10:00–12:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYTOŃ 2 obwód 600 - 26.03.2021 w godzinach: 10:00–13:00
Gmina Izbica Kujawska
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BŁENNA D 1 - 22.03.2021 w godzinach: 9:00–15:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZDZISŁAWIN 1, 2, SZCZKÓWEK 3, JOASIN 2, JOASIN WYSTRZELICE, - 24.03.2021 w godzinach: 8:30–14:30
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYSTRZELICE 1, SZCZKÓWEK 1, 2, 4, SZCZKÓWEK KOLONIA, SZCZKOWO ZDZISŁAWIN, ZDZISŁAWIN WIATRAKI, CIEPLINY, CIEPLINY 2, JOASIN 3, CIEPLINKI, CIEPLINY KOLONIA - 24.03.2021 w godzinach: 8:30–09:30, 13:30–14:30
Gmina Koneck
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POMIANY 1 - 2203.2021 w godzinach: 8:00–14:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSSÓWKA 1 - 24.03.2021 w godzinach: 9:00–11:00
Gmina Lubanie
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIUTKÓWEK 1, 4, 5, 6, Młyn - 23.03.2021 w godzinach: 9:00–12:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIKANOWO 2 - 25.03.2021 w godzinach: 11:30–14:30
Gmina Osięciny
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIĘCINY KRUSZWICKA ulice Konopnickiej, Kruszwicka, Kujawska, Żeromskiego - 23.03.2021 w godzinach: 8:00–09:30
Gmina Piotrków Kujawski
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OPATOWICE 4, PRUCHNOWO 2, ZAGORZYCE FOLWARK, ZAGORZYCE 1, 2, 3, ZAGORZYCE Wiatraki, ŚWIATNIKI 3 - 23.03.2021 w godzinach: 11:00–12:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZEDŁUŻ 2 - 25.03.2021 w godzinach: 10:00–13:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RZECZYCA 3 - 25.03.2021 w godzinach: 13:30–14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZ 2 - 26.03.2021 w godzinach: 8:00–09:00, 11:00–12:00
Gmina Raciążek
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TURZNO 4 - 26.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Gmina Topólka
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ORLE DOMKI LETNISKOWE obwód 600 - 24.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PANIEWO 2 - 25.03.2021 w godzinach: 8:00–14:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ORLE 3, ORLE WIATRAKI - 26.03.2021 w godzinach: 8:00–12:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ORLE 2, WYROBKI, WYROBKI 2, 3 - 26.03.2021 w godzinach: 8-9, 11:00–12.
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZ 2 - 26.03.2021 w godzinach: 8:00–09. 11:00–12:00
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KUCZKOWO 2 - 23.03.2021 w godzinach: 10:00–12:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TURZNO 4 - 26.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Miasto i Gmina Radziejów
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OPATOWICE 4, PRUCHNOWO 2, ZAGORZYCE FOLWARK, ZAGORZYCE 1, 2, 3, ZAGORZYCE Wiatraki, ŚWIATNIKI 3 - 23.03.2021 w godzinach: 11:00–12:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STARY RADZIEJÓW 7 - 23.03.2021 w godzinach: 10:00–15:00
- odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW CENTRALA NASIENNA, RADZIEJÓW GS - 27.03.2021 w godzinach: 13:00–19:00
Region Rypin
Gmina Brzuze
- Stacja Żałe 4 obwód 300. - 22.03.2021 w godzinach: 8:30–13:00
- Stacja Giżynek 1 obwód 100 kierunek wieś. - 24.03.2021
w godzinach: 8:30–14:00
Gmina Chrostkowo
- Stacja Kobrzyniec 4 obwód 200 kierunek Lipno. - 26.03.2021 w godzinach: 8:30–13:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
- Stacja Tłuchowo 9 obwód 400 kierunek ZE-892 Piaskowski. - 22.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Gmina Kikół
- Stacja Wola 1.- 26.03.2021 w godzinach: 10:00–16:00
Gmina Rogowo
- Stacja Puszcza Rządowa 1 obwód 200 kierunek Szczerby. - 23.03.2021 w godzinach: 8:00–14:00
- Stacja Kobrzyniec 4 obwód 200 kierunek Lipno. - 26.03.2021 w godzinach: 8:30–13:00
Gmina Skępe
- Stacje Ławiczek ,1 do 3, Moczadła 1 do 3. - 22.03.2021 w godzinach: 8:00–12:00
Gmina Tłuchowo
- Stacja Tłuchowo 9 obwód 400 kierunek ZE-892 Piaskowski. - 22.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
- Stacja Tłuchowo 11 obwód 100 - 23.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Gmina Wielgie
- Stacja Bętlewo 2. - 24.03.2021 w godzinach: 10:00–12:00
- Stacja Tupadły 7 Rumunki. - 24.03.2021 w godzinach: 8:30–13:30
Gmina Zbójno
- Działyń 1 obwód 100 kierunek Sitno. - 26.03.2021 w godzinach: 8:30–13:30
Miasto i Gmina Brodnica
- Stacje Ławiczek ,1 do 3, Moczadła 1 do 3. - 22.03.2021 w godzinach: 8:00–12:00
Miasto i Gmina Lipno
- Stacja Lipno Południe 2 obwód 600 kierunek ul. Narcyzowa, Jabłoniowa. - 22.03.2021 w godzinach: 8:00–14:00
- Lipno ulica Piłsudskiego złącze kablowe ZE 160 Hotel. - 25.03.2021 w godzinach: 8:00–13:00
Miasto i Gmina Rypin
- Stacja Puszcza Rządowa 1 obwód 200 kierunek Szczerby. - 23.03.2021 w godzinach: 8:00–14:00
- Stacja Rakowo 1. - 26.03.2021 w godzinach: 8:30–13:30
- Stacja Rypin Bielawki 2 obwód 300 złącze kablowe ZE 95 - 27.06.04.2021 w godzinach: 8:30–13:30
Region Toruń
Gmina Ciechocin
- Stacja Obrowo 3 , Kolonia Obrowska , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Jagodowa, Kurkowa, Leszczynowa,
- Świętosław - 23.03.2021 w godzinach: 7:00–12:00
- Stacja Elgiszewo 4 obw.600Elgiszewo - 25.03.2021 w godzinach: 11:00–15:00
- Stacja Obrowo 3 , Kolonia Obrowska , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Jagodowa, Kurkowa, Leszczynowa,
- Świętosław - 26.03.2021 w godzinach: 7:00–12:00
Gmina Kowalewo Pomorskie
- Stacja Lipienica 1 , Bielsk , Lipienica - 24.03.2021 w godzinach: 8:00–16:00
Gmina Lubicz
- Stacja Młyniec 8 obw. Młyniec 2 , Młyniec Drugi ulice Akacjowa, Brzozowa, Dolina Drwęcy, Jesionowa, Kasztanowa, Mostowa, Piaskowa, Wierzbowa, Młyniec Pierwszy ulica Polna - 25.03.2021 w godzinach: 7:30–10:30
- Stacja Mierzynek 1 , Brzozówka ulica Żurawinowa, Mierzynek ulice Farmerska, Wypoczynkowa - 25.03.2021 w godzinach: 7:00–15:00
- Stacja Nowa Wieś 5 obw.300 , Nowa Wieś ulice Beaty Obertyńskiej, Gajowa, Nad Drwęcą, Okrężna, Spokojna - 26.03.2021 w godzinach: 8:00–12:00
Gmina Łubianka
- Stacja Zamek Bierzgłowski 8 , Różankowo , Zamek Bierzgłowski ulice Przy Lesie, Wojska Polskiego - 22.03.2021
w godzinach: 8:00–12:00 - Stacja Biskupice 3 , Biskupice ulice Lniana, św. Jana, św. Piotra - 23.03.2021 w godzinach: 8:00–13:00
Gmina Łysomice
- Stacja Łysomice 14 obw.200 , Gostkowo , Łysomice ulice Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Długa, Grabowa, Hebanowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Warszawska, Wierzbowa, Toruń ulica Bukowa - 22.03.2021 w godzinach: 7:30–11:00
- Stacja Zamek Bierzgłowski 8 , Różankowo , Zamek Bierzgłowski ulice Przy Lesie, Wojska Polskiego - 22.03.2021
w godzinach: 8:00–12:00
Gmina Obrowo
- Stacja Obrowo 3 , Kolonia Obrowska , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Jagodowa, Kurkowa, Leszczynowa, Świętosław - 23.03.2021 w godzinach: 7:00–12:00
- Stacja Dzikowo 1 obw.300 , Dzikowo ulice Jaworowa, Leśna, Lisia, Mahoniowa, Modrzewiowa - 23.03.2021 w godzinach: 8:30–12:30
- Stacja Mierzynek 1 , Brzozówka ulica Żurawinowa, Mierzynek ulice Farmerska, Wypoczynkowa - 25.03.2021 w godzinach: 7:00–15:00
- Stacja Obrowo 3 , Kolonia Obrowska , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Jagodowa, Kurkowa, Leszczynowa,
- Świętosław - 26.03.2021 w godzinach: 7:00–12:00
- Stacja Osiek 19 , Osiek nad Wisłą ulice Sokola, Szczęśliwa, Widokowa, Wodna - 26.03.2021 w godzinach: 10:30–14:30
- Stacja Dzikowo 1 obw.300 , Dzikowo ulice Akacjowa, Brzozowa, Iglasta, Leśna, Sosnowa - 26.03.2021 w godzinach: 9:30–15:00
Gmina Wielka Nieszawka
- Stacja Mała Nieszawka 14 , Mała Nieszawka ulica Topolowa - 22.03.2021 w godzinach: 8:30–12:30
- Stacja Cierpice 1 obw.100 , Cierpice ulice Bydgoska, Cicha, Leśna, Parkowa, Pocztowa, Szkolna, Wielka Nieszawka ulica Szkolna - 23.03.2021 w godzinach: 10:00–14:00
- Stacja Mała Nieszawka 8 obw.100 , Mała Nieszawka ulice Kwiatowa, Leśna, Łagodna, Łąkowa, Olchowa, Osikowa, Sportowa, Topolowa, Toruńska, Wielka Nieszawka ulica Toruńska - 24.03.2021 w godzinach: 8:30–11:30
Gmina Zła Wieś Wielka
- Stacja Stary Toruń , Stary Toruń ulice Cedrowa, Sołecka, Szeroka, Toruńska - 24.03.2021 w godzinach: 8:00–12:00
- Stacja Czarne Błota 4 obw. Górsk , Cegielnik , Czarne Błoto ulica Leśna - 24.03.2021 w godzinach: 11:00–14:30
Miasto i Gmina Toruń
- Stacja Port Drzewny 2 , NOWA TRADING , Przysiek Oświetlenie Słupa , Toruń ulice Droga Starotoruńska, Port Drzewny - 21.03.2021 w godzinach: 8:00–17:00
- Stacja Łysomice 14 obw.200 , Gostkowo , Łysomice ulice Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Długa, Grabowa, Hebanowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Warszawska, Wierzbowa, Toruń ulica Bukowa - 22.03.2021 w godzinach: 7:30–11:00
- Stacja Suwalska obw.700 Toruń ul. Krynicka , Suwalska 46b,48 - 23.03.2021 w godzinach: 8:00–12:00
- Stacja Dom Handlowy obw. Targowisko Stare RG , Chełmińska 27 - 23.03.2021 w godzinach: 11:00–15:00
- Stacja UMK Sienkiewicza , Toruń ulice gen. Józefa Bema, Henryka Sienkiewicza, Juliana Fałata - 24.03.2021 w godzinach: 00:00–2:00
- Stacja Delfia ,Toruń ulica Chełmińska - 24.03.2021 w godzinach: 8:00–11:00
- Stacja Szubińska 2 , Toruń ulice Bliska, Daleka, Gniewkowska, Poznańska, Szubińska - 24.03.2021 w godzinach: 15:00–18:00
- Stacja Okólna 7 , Toruń ulice Cztery Pory Roku, Okólna - 25.03.2021 w godzinach: 9:00–13:00
Region Włocławek
Gmina Baruchowo
- stacja Lubaty 2 obwód 100 - 23.03.2021 w godzinach: 12:30–15:30
Gmina Brześć Kujawski
- stacja PIKUTKOWO 5 - 22.03.2021 w godzinach: 8:00–10:00
- stacja PIKUTKOWO OUA - 23.03.2021 w godzinach:8:30–15:00
Gmina Choceń
- stacja Choceń 6 obwód 400 - 22.03.2021 w godzinach: 10:30–13:30
- stacja Pustki Choceńskie 1, 2, 3, Wola Nakonowska 3 - 26.03.2021 w godzinach: 8:00–13:00
- stacja CHOCEŃ 126.03.2021 w godzinach: 8:30–15:00
- stacja Wilkowice 4 obwód 200 - 26.03.2021 w godzinach: 9:00–15:00
Gmina Fabianki
- stacja Bogucin 8 obwód 200 - 26.03.2021 w godzinach: 10:30–13:30
Gmina Lubień Kujawski
- stacja STĘPKA obwód 200 Lubień - 24.03.2021 w godzinach: 10:00–13:00
Miasto i Gmina Włocławek
- stacja Ludwinowo 4 obwód 500- 23.03.2021 w godzinach: 8:30–13:30
Brak energii? Tak można zgłosić awarię
- telefonicznie: numer tel. 991, 58 767 43 50 lub 801 404 404 dla klientów dzwoniących spoza obszaru lub miejscowości znajdującej się na granicy obszaru obsługiwanego przez Energa-Operator SA lub gdy zgłaszający przebywa na terenie innego oddziału niż miejsce zamieszkania.
- można też wysłać SMS-a o treści AWARIA na numer 3991
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?