Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek 2:3. Zapis relacji na żywo - mecz 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Hubert Witkowski
Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek na żywo
Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek na żywo WA
Zapis relacji na żywo z meczu Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek rozgrywanego w ramach 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek 2:3 (1:1)

Zapis przebiegu meczu na żywo 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22. Relacjonował HUBERT WITKOWSKI
17:5423.04.2022

90+6. minuta

Koniec! Włocłavia wygrała 3:2. Wysoki poziom meczu w Pakości, Notecianka walczyła do końca, mimo że się nie udało to i tak wielkie brawa za postawę.

17:5223.04.2022

druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Gryglewicza, Notecianka kończy w osłabieniu

17:5023.04.2022

GOOOL 90+3. minuta

Kamil Kuropatwiński na 2:3. Asysta Paweł Behlke

17:4723.04.2022

90+2. minuta

żółta kartka dla Mateusza Gryglewicza (Notecianka)

17:4623.04.2022

90. minuta

sędzia dolicza minimum 4 minuty

17:4323.04.2022

89. minuta

Rafał Jankowski strzela minimalnie nad pustą bramką Notecianki

17:4223.04.2022

87. minuta

rzut rożny dla Włocłavii

17:3923.04.2022

83. minuta

zmiana we Włocłavii, za Dawida Guzka pojawia się Rafał Jankowski

17:3823.04.2022

79. minuta

trzecia zmiana w drużynie Włocłavii, boisko opuścił Mateusz Pohlid, na boisku pojawił się Filip Kapela

17:3523.04.2022

GOOOL 78. minuta

Kamil Kuropatwiński z rzutu wolnego na 2:2

17:3323.04.2022

78. minuta

żółta kartka dla Mateusza Swojnóga (Notecianka)

17:3123.04.2022

75. minuta

17:2623.04.2022

69. minuta

druga zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Łukasz Gryglewicz, w jego miejsce pojawia się Borys Skowroński

17:2523.04.2022

GOOOL 69. minuta

Kacper Mozgawa z rzutu karnego na 2:1

17:2323.04.2022

68. minuta

rzut karny dla Notecianki, faulowany Kacper Mozgawa

17:2123.04.2022

66. minuta

żółta kartka dla Bartłomieja Fetera (Włocłavia)

17:2023.04.2022

65. minuta

Norbert Rościszewski strzela na bramkę Włocłavii, broni Piotrowski

17:1823.04.2022

63. minuta

\rzut rożny dla Włocłavii

17:1723.04.2022

61. minuta

rzut wolny dla Włocłavii

17:1323.04.2022

58. minuta

Norbert Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Dawid Szefler przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie odgwizduje rzutu karnego

17:1123.04.2022

55. minuta

pierwsza zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Przemysław Swojnóg, na boisku pojawił się Mateusz Gryglewicz

17:0923.04.2022

53. minuta

Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Piotrowski piąstkuje

17:0823.04.2022

52. minuta

Norbert Rościszewski strzela obok bramki Włocłavii

17:0723.04.2022

51. minuta

Przemysław Swojnóg pokonuje bramkarza Włocłavii, sędzia znów odgwizduje spalonego

17:0323.04.2022

49. minuta

groźna akcja dla drużyny Notecianki, jednak obrońcy wybijają na rzut rożny

17:0223.04.2022

47. minuta

17:0123.04.2022

46. minuta

początek drugiej połowy, rozpoczyna Włocłavia

17:0023.04.2022

46. minuta

w przerwie drużyna Włocłavii dokonała dwóch zmian, boisko opuścili Mariusz Miłek i Adrian Beta, na boisku pojawili się Dawid Guzek i Dawid Zaborowski

16:4823.04.2022