Obsada sędziowska: 7. kolejka 3. ligi grupa II, 7. kolejki 4. i 6 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [13-15 września 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Arkadiusz Wojtasiewicz
Obsada sędziowska na mecze w regionie: 7. kolejka 3. ligi grupa II, 7. kolejki 4. i 6 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [13-15 września 2019]

3 liga grupa 2 - 7. kolejka

Piątek (13.09)
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
17 - Bartłomiej Zywert

Sobota (14.09)
Unia Janikowo - Grom Nowy Staw
16 - Paweł Okunowicz

Chemik Police - Nielba Wągrowiec
16 - Piotr Pazdecki

Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
17 - Krzysztof Kanclerz

Niedziela (15.09)
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
14 - Hubert Sawicki

Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp.
15 - Mateusz Bieszke

Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
16 - Paweł Maćkowiak

Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
16 - Paweł Wrzeszczyński

Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz
17 - Karol Arys

4 liga kujawsko-pomorska - 7. kolejka

Sobota (14.09)

Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz
11 - Piotr Kośmider

Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno
11 - Szymon Rutkowski

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
15 - Damian Dorn

KS Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń
16 - Bartosz Kowalczyk

Unia Gniewkowo - Chemik Moderator Bydgoszcz
16 - Łukasz Boinski

Legia Chełmża - Chełminianka Chełmno
16 - Radosław Papierowski

Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska
16 - Łukasz Bania

Niedziela (15.09)

Budowlany KS Bydgoszcz - Notecianka Pakość
12 - Piotr Ciesielski

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 4. ligi w sezonie 2019/20?

5 liga kujawsko-pomorska grupa I - 6. kolejka

Sobota (14.09)

Mustang Ostaszewo - Krajna Sępólno Krajeńskie
15 - Mariusz Burda

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
16 - Sylwester Rasmus

Unia Wąbrzeźno - Polonia Bydgoszcz
16 - Dariusz Orzechowski

Wda Świecie - Sokół Radomin
17 - Mateusz Onysk

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Cyklon Kończewice
17 - Artur Żeliszczak

Niedziela (15.09)

Elana II Toruń - Unia Solec Kujawski
11 - Marek Semrau

Olimpia II Grudziądz - Start Eco-Pol Pruszcz
14 - Grzegorz Sosnowski

Promień Kowalewo Pomorskie - Flisak Złotoria
16 - Piotr Wysocki

5 liga kujawsko-pomorska grupa II - 6. kolejka

Sobota (14.09)

Kujawiak Kowal - Szubinianka Szubin
11 - Patryk Piluś

KS Prisma Dent Brzoza - LTP Lubanie
11 - Szymon Lewandowski

GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek
15 - Radosław Kaczorowski

Mień Lipno - LKS Dąb-BOSiR Barcin
15 - Krzysztof Kaczmarek

Lubienianka Lubień Kujawski - Goplania Inowrocław
16 - Tomasz Perliński

Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica
16 - Szymon Raniszewski

Kujawianka Strzelno - Ziemowit Osięciny
16 - Daniel Mateusiak

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Noteć Łabiszyn
16 - Mateusz Wróblewski

A klasa grupa I - Bydgoszcz - 5. kolejka

Sobota (14.09)

Sparta Przysiersk - Rawys CEO Raciąż
15 - Adam Drozdek

Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Start Warlubie
16 - Adrian Miniszewski

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Kamionka Kamień Krajeński
16 - Paweł Matuszak

Grom Więcbork - Victoria Niemcz
16 - Paweł Wojtysiak

Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn
17 - Tomasz Linke

Niedziela (15.09)

Grom Osie - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
11 - Rafał Kaczorowski

Cis Joltex Cekcyn - Victoria Koronowo
13 - Mateusz Muszyński

A klasa grupa II - Bydgoszcz - 5. kolejka

Sobota (14.09)

Victoria Kołaczkowo - Mikrus Szadłowice
16 - Maciej Górczyński

Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice
17 - Bartosz Hebda

Noteć Inowrocław - Znicz Rojewo
17 - Jacek Siwa

Piast Kołodziejewo - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
17 - Mirosław Landowski

Niedziela (15.09)
Pogoń II Mogilno - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
15 - Dawid Sieradzki

Spójnia Białe Błota - Zootechnik Kołuda Wielka
15 - Bartosz Hak

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Pałuczanka Żnin
17 - Michał Chrzanowski

A klasa grupa Toruń - 4. kolejka

Sobota (14.09)

Zamek Bierzgłowski - Victoria Czernikowo
13:30 - Krzysztof Doroz

LZS Świedziebnia - Pogrom Zbójno
15 - Maciej Ardanowski

Wojownik Wabcz - Orzeł Głogowo
16 - Karol Kobędza

Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo
16 - Tomasz Reszke

Drwęca Golub-Dobrzyń - Unislavia Unisław
16 - Adrian Sławkowski

Błękitni Podwiesk- Victoria Lisewo
16:30 - Paweł Trzeszczkowski

Niedziela (15.09)

Wisła Grudziądz - Legia Osiek
17 - Robert Pasek

A klasa grupa I Włocławek - 5. kolejka

Sobota (14.09)

Orzeł Służewo - Kujawy Kozy
11 - Marcin Prazniewski

Start Stawki - Sadownik Waganiec
16 - Krzysztof Budziński

Piast Bądkowo - MGKS Lubraniec
17 - Damian Ruczewski

Niedziela (15.09)
Tęcza Topólka - Wzgórze Raciążek
13 - Sebastian Szubski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Lech Dobre
14 - Mariusz Pyszorski

Unia Choceń - Orlęta II Aleksandrów Kujawski
16 - Mateusz Rybicki

A klasa grupa I Włocławek - 5. kolejka

Sobota (14.09)
Victoria Smólnik - Tłuchowia Tłuchowo
16 - Filip Krzywicki

Niedziela (15.09)

Skrwa Skrwilno - Łokietek II Brześć Kujawski
13 - Michał Słupecki

Skompensis Skępe - Grot Kowalki
14 - Kamil Płocki

Wicher Wielgie - UKS SMS Włocławek
15 - Łukasz Woźniak

Wiślanin Bobrowniki - Kujawiak Kruszyn
17 - Rafał Jankowski

Wideo. Bramki: Chemik Moderator Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz 0:4

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie