3. liga grupa 2 - 8. kolejka
Sobota (21.09)
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca
11 - Maciej Martyniuk
Grom Nowy Staw - Chemik Police
13 - Dawid Błażejczyk
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia
15 - Eliasz Pawlak
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
15 - Aleksander Borowiak
KP Starogard Gdański - Górnik Konin
16 - Kamil Rybiński
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
16 - Paweł Okunowicz
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
17 - Sebastian Pakuszewski
Jarota Jarocin - Świt Szczecin
17 -
KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
18 - Maciej Lanckowski
4. liga kujawsko-pomorska - 8. kolejka
Chełminianka Chełmno - Budowlany KS Bydgoszcz
12:30 - Mariusz Korpalski
Piast Złotniki Kujawskie - KS Sportis Łochowo
15 - Tomasz Perliński
Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica
15 - Adrian Sławkowski
Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
16 - Andrzej Sobieszczyk
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław
16 - Rafał Kosek
Notecianka Pakość - Lech Rypin
16 - Dariusz Drozd
Chemik Moderator Bydgoszcz - Legia Chełmża
16 - Daniel Mateusiak
Niedziela (22.09)
Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo
11 - Szymon Raniszewski
Wideo. Flesz piłkarski po 7. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 7. kolejka
Sobota (21.09)
Cyklon Kończewice - Radzynianka Radzyń Chełmiński
13 - Piotr Ciesielski
Unia Solec Kujawski - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
15 - Dawid Kosmal
Krajna Sępólno Krajeńskie - Elana II Toruń
16 - Piotr Wiśniewski
Start Eco-Pol Pruszcz - Wda Świecie
16 - Karol Rolewicz
Polonia Bydgoszcz 0 Olimpia II Grudziądz
16 - Patryk Piluś
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Unia Wąbrzeźno
16 - Artur Żeliszczak
Niedziela (22.09)
Flisak Złotoria - Mustang Ostaszewo
16:30 - Piotr Wysocki
Sokół Radomin - Promień Kowalewo Pomorskie
17 - Marcin Drogowski
5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 7. kolejka
Sobota (21.09)
Noteć Łabiszyn - Mień Lipno
16 - Jacek Siwa
Szubinianka Szubin - KS Prisma Dent Brzoza
16 - Paweł Matuszak
Gopło Kruszwica - Kujawiak Lumac Kowal
16 - Daniel Błaszczyk (Wszedzień)
Zdrój Ciechocinek - Łokietek Brześć Kujawski
16 - Gerard Gólcz
LTP Lubanie - Kujawianka Strzelno
17 - Adam Kraśnicki
Niedziela (22.09)
Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo
14 - Tomasz Szpunar
Ziemowit Osięciny - Wisła Dobrzyń n/Wisłą
15 - Mariusz Orzechowski
LKS Dąb-BOSiR Barcin - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
16:30 - Maciej Gebler
A klasa grupa I - Bydgoszcz - 6. kolejka
Sobota (21.09)
Kamionka Kamień Krajeński - GLKS Dobrcz-Wudzyn
16 - Kamil Pril
LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Grom Więcbork
16 - Radosław Orzechowski
Start Warlubie - Grom Osie
16 - Mikołaj Kamzelewski
Victoria Koronowo - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz
16 - Bogdan Jarosz
Rawys CEO Raciąż - Cis Joltex Cekcyn
16 - Szymon Rutkowski
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Sparta Przysiersk
16 - Damian Dorn
Victoria Niemcz - Fala Świekatowo
17:30 - Mateusz Muszyński
A klasa grupa II - Bydgoszcz - 6. kolejka
Sobota (21.09)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
15 - Filip Krzywicki
Noteć Gębice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
16 - Marcin Ćwikła
Mikrus Szadłowice - Pogoń II Mogilno
16 - Mariusz Jędrzejczyk
Znicz Rojewo - Victoria Kołaczkowo
16 - Edward Przybysz
Zagłębie Piechcin - Noteć Inowrocław
16:30 - Patryk Wódkowski
Pałuczanka Żnin - Spójnia Białe Błota
17 - Adrian Miniszewski
Niedziela (22.09)
Zootechnik Kołuda Wielka - Piast Kołodziejewo
15 - Wojciech Przewozik
A klasa grupa Toruń - 5. kolejka
Sobota (21.09)
Victoria Czernikowo - Drwęca Golub-Dobrzyń
14 - Krzysztof Kaczmarek
Victoria Lisewo - Wisła Grudziądz
16 - Sylwester Rasmus
Unislavia Unisław - Błękitni Podwiesk
16 - Radosław Kaczorowski
Stal Grudziądz - Zamek Bierzgłowski
16 - Mikołaj Tuszyński
Niedziela (22.09)
Legia Osiek - Wojownik Wabcz
11 - Robert Pasek
Orzeł Głogowo - LZS Świedziebnia
14 - Patryk Piluś
Pogrom Zbójno - Węgrowianka Węgrowo
16 - Piotr Różyński
A klasa grupa I Włocławek - 6. kolejka
Sobota (21.09)
Wzgórze Raciążek - Start Stawki
17 - Mateusz Rybicki
Niedziela (22.09)
Sadownik Waganiec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
15 - Rafał Jankowski
Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Kujawy Kozy
16 - Maciej Ardanowski
Lech Dobre - Piast Bądkowo
16 - Jakub Najdowski
Unia Choceń - Tęcza Topólka
16 - Michał Słupecki
MGKS Lubraniec - Orzeł Służewo
17 - Łukasz Woźniak
A klasa grupa II Włocławek - 6. kolejka
Sobota (21.09)
Grot Kowalki - GKS Fabianki
16 - Rafał Jankowski
Niedziela (22.09)
Łokietek II Brześć Kujawski - Wiślanin Bobrowniki
11 - Marcin Koziorowicz
Tłuchowia Tłuchowo - Wicher Wielgie
11 - Piotr Ciesielski
Skompensis Skępe - Victoria Smólnik
13:30 - Sebastian Szubski
UKS SMS Włocławek - Skrwa Skrwilno
16 - Szymon Osieczak
Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?