Paulina Wnukiewicz i Eryk Kot z WKKT Włocławek mistrzami świata w karate Fudokan

Online
Sukcesy reprezentantów Włocławskiego Klubu Karate Tradycyjnego,

Zawodnicy Włocławskiego Klubu Karate Tradycyjnego, podopieczni trenera Janusza Ziółkowskiego, zdobyli 4 medale (dwa złote i dwa brązowe) podczas 8. Mistrzostw Świata 2019 w Karate Fudokan

Zawody w dniach 1-3 listopada odbyły się w Sindelfingen w Niemczech

Trzy medale wywalczyła Paulina Wnukiewicz, która 1. miejsce zajęła w konkurencji Kumite (walka) w kategorii juniorów młodszych oraz była dwukrotnie trzecia w konkurencjach Fukugo (walka+pokaz) i Kumite Team (walka drużynowa) w kategorii juniorów młodszych.

Także złoty medal mistrzostw świata wywalczył Eryk Kot, który okazał się najlepszy w konkurencji Kata Team (pokaz drużynowy) w kategorii młodzieżowców.