Pięć medali Klubu Karate Tradycyjnego Zanshin w Światowych Mistrzostwach Dzieci 2019 [zdjęcia]

Online
Klub Karate Tradycyjnego Zanshin w Lubieniu Kujawskim
Pięć medali w Światowych Mistrzostwach Dzieci w Karate wywalczyli reprezentanci Klubu Karate Tradycyjnego Zanshin.

Zawody odbyły się w Brnie 10 listopada. W Czechach wystąpiło ponad 1200 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

Z podopiecznych Tomasza Mojzyka bezkonkurencyjni okazali się Aleksander Wawrzyniak w kumite i Nadia Martyka w kata.
Drugie miejsca zajęli: Adrian Kosmalski i Jakub Orczyk w kata, a brązowy medal wywalczył Adam Duklas w kata

Dodajmy, iż Martyka i Orczyk są z Włocławka. Oboje to uczniowie Zespołu Szkół Katolickich im. Ks Jan Długosza, a pozostali medaliści uczęszczają do Zespołu Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim.

Helena Seklecka 9 w kata 8 w kumite

KKT Zanshin dziękuje Agacie Pawlak-Molewskiej za pomoc przy zawodnikach na planszach, Arturowi Skalskiemu za koordynowanie wyjazdu, a także rodzicom za super doping oraz burmistrzowi Lubienia Kujawskiego Markowi Wilińskiemu za finansowe wsparcie.