Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

GP
Twój samochód potrzebuje czyszczenia, naprawy albo renowacji? Prowadzisz firmę i przydałaby ci się pomoc profesjonalnego księgowego? Zastanawiasz się nad najlepszym ubezpieczeniem? A może planujesz remont domu? Pomoże ci solidny fachowca. Sprawdź naszą listą najlepszych specjalistów z regionu!

1. UBEZPIECZENIA – CERTUM

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Szukasz pewnego Partnera na rynku ubezpieczeń specjalizującego się w Twojej branży?

CERTUM jest uczestnikiem rynku ubezpieczeniowego od 2011 r. Wyrównujemy siły stron umowy ubezpieczenia – nasi klienci nie muszą być zdani na łaskę ubezpieczyciela. Oddajemy przedsiębiorcom władzę nad ubezpieczeniami. Dzięki naszej współpracy mogą decydować o tym, jaką ochronę kupują, bez szkodliwej manipulacji czy haseł reklamowych. CERTUM to zero marketingu – tylko bezpieczeństwo. Od początku działalności specjalizujemy się w programach ubezpieczeniowych dla firm produkcyjnych, budowlanych i transportowych. Podstawą naszych działań są stale pogłębiana wiedza oraz rzetelna ocena ryzyka. Nie stronimy od wyzwań w ubezpieczaniu trudnych ryzyk, w tym dla branży drzewnej, meblarskiej, transportowej czy tworzyw sztucznych.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie:

CERTUM Sp. z o.o.
Tel. +48 56 475 60 10
E-mail: kontakt@certumbroker.pl
Strona: www.certumbroker.pl

2. ROLETY TKANINOWE, PLISY, MARKIZY – ŻAL-MET

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Firma Żal-Met jest producentem osłon wewnętrznych i zewnętrznych od ponad 25 lat. Jesteśmy firmą prywatną, opartą na kapitale polskim. Wszystkie nasze produkty wykonujemy z niezwykłą dokładnością i precyzją, ponieważ wiemy, jak niezwykle ważny jest każdy detal w wystroju wnętrz, a przesłony okienne – poza tym, że pełnią ważną funkcję ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem – są bardzo ważnym elementem dekoracji wnętrz.

W naszej ofercie dostępne są: plisy, rolety tkaninowe, rzymskie, żaluzje aluminiowe, drewniane i pionowe, moskitiery, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe oraz markizy.

Gama oferowanych przez nas wyrobów stale rośnie wraz ze zmieniającymi się trendami rynkowymi oraz oczekiwaniami klientów. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty.

Zapraszamy!

Żal-Met
Grudziądz, ul. Jesienna 17
Tel. 56 46 44 078
Mob. 516 083 214
E-mail: biuro@zal-met.pl
Strona: www.zal-met.pl

3. POWIETRZNE POMPY CIEPŁA – HARTMANN-SUN

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Typoszereg powietrznych pomp ciepła Hartmann-SUN DC to linia produktowa jednostek o mocy znamionowej od 9,5 do 32 kW i klasie energetycznej A+++. Są to urządzenia typu monoblok z zabudowanym w całości układem chłodniczym do umieszczenia na zewnątrz budynku. Wyposażone są w układy inwerterowe do płynnej regulacji mocy. Wszystkie pracują w trybach: ogrzewanie, schładzanie, ciepła wody użytkowa oraz mieszanych: ogrzewanie + c.w.u. lub schładzanie + c.w.u. Bezprzewodowe sterowanie WiFi i aplikacja mobilna są standardowym wyposażeniem. Instalacja pompy ciepła wymaga jedynie prac hydraulicznych oraz zasilania elektrycznego, podobnie jak w standardowych kotłach grzewczych.

Hartmann Professional Sp. z o.o.
Strona: www.hartmann-int.eu/pompy-ciepla
Salon sprzedaży: ul. Polna 1, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

4. WYROBY BETONOWE – RYSZARD SZCZEPAŃSKI

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Firma WYROBY BETONOWE istnieje na rynku od 1953 roku, poprzez reorganizację w 1972 r. właścicielem firmy został Ryszard Szczepański. Od tego też momentu firma jest stopniowo rozbudowywana, a profil działalności zakładu poszerzany. Obecnie produkowany asortyment to głównie:

  • beton towarowy

  • płyty drogowe

  • elementy ścienne

  • stropy teriva

  • filigran

  • prefabrykowane płyty kanałowe „Żerań”.

Realizując projekt unijny, firma wdrożyła technologię produkcji elementów studni DIN (kręgów i kiniet) o podwyższonych parametrach technologicznych z użyciem innowacyjnej domieszki organicznej i włókien rozproszonych.

WYROBY BETONOWE Ryszard Szczepański
ul. Sienkiewicza110, 89-400 Sępólno Krajeńskie
Tel. 52 388 22 08
Mob. 695 202 806
Strona: www.wyrobybetonowe.com.pl

5. PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ: KPIR, KADRY I PŁACE – BIURO RACHUNKOWE TRONIK

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Biuro rachunkowe świadczy szeroko rozumiane usługi księgowe. Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 r. Nasza specjalność to pomoc w założeniu firmy, usługi księgowe na terenie Świecia , w województwie kujawsko-pomorskim, również zdalnie. Pozyskiwanie dotacji w zakresie energii odnawialnej, prowadzenie kadr i płac. Nieustannie obserwujemy rynek i stale podążamy za zmianami i trendami, aby móc zaoferować naszym klientom najbardziej korzystne rozwiązania. Świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie dzięki wartościom, którymi się kierujemy.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne, gwarantujemy profesjonalizm. Prosimy o kontakt po 19 lipca 2021 r.

Biuro Rachunkowe Tronik
Izabela Jagielska

ul. Wojciecha Kossaka 10, 86-105 Świecie
Tel. 666 661 896
E-mail: biuro@tronik-biuro.pl
Strona: www.tronik-biuro.pl

6. SKLEP Z NARZĘDZIAMI SKRAWAJĄCYMI – PAMAX TOOLS

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

W ofercie sklepu m.in.: wiertła z węglika spiekanego, HSS,HSSC , składane, gwintowniki ręczne oraz maszynowe proste i skrętne, płytki do toczenia, frezowania, wiercenia, uchwyty tokarskie i oprawy narzędziowe i wiele innych potrzebnych na produkcji oraz w warsztacie.

Bogaty asortyment i przystępne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

PAMAX TOOLS
ul. Wieniecka 39, 87-800 Włocławek
Tel: 609 648-963, 721-219-631
FB: PAMAX-TOOLS

7. GEODEZJA – WYZNACZAMY KĄT NA MARZENIA – GEOX

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Czym zajmuje się geodeta? Do czego jest potrzebny? Wybór solidnego geodety jest kluczową kwestią w procesie inwestycyjnym, będzie on bowiem towarzyszył na najbardziej odpowiedzialnych etapach inwestycji bezpośrednio w terenie, nie zza biurka.
Na naszych barkach spoczywa obowiązek wykonania mapy do celów projektowych. Mapa taka stanowić będzie podstawę dla inwestycji. Kolejnym etapem będzie geodezyjne wytyczenie obiektu. Jako firma GEOX musimy opracować projekt budynku oraz wyznaczyć go w terenie, w taki sposób, aby wytyczone punkty nie uległy zniszczeniu na etapie budowy.

Geodeta jako solidny fachowiec z branży budowlanej, podobnie jak projektant czy kierownik budowy, musi posiadać uprawnienia do wykonywania zawodu. Jest to niezbędny element, ponieważ geodeta potwierdza wykonanie swoich czynności wpisami m.in. w dzienniku budowy.

Geodezja GEOX jest zespołem doświadczonych geodetów, którym niestraszne są jakiekolwiek zadania z zakresu geodezji.

Zapraszamy do kontaktu:

GEODEZJA GEOX
Tel. 787 947 930
Strona: www.geodezja-geox.pl/

8. SYSTEMY SEPARACJI I DETEKCJI METALI – MAGNETIX

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Skuteczna detekcja i separacja metali to bezpieczne produkty i ograniczona ilość awarii linii produkcyjnych.

Firma MAGNETIX produkuje nowoczesne systemy separacji i detekcji metali dla instalacji przemysłowych. Separatory i detektory metali polskiego producenta znajdują zastosowanie w firmach produkcyjnych na terenie całej Europy.

Podstawowa gama produktów:

  • Separatory magnetyczne – oczyszczanie surowców z zanieczyszczeń metalicznych.

  • Separatory metali nieżelaznych – odzyskiwanie cennych metali kolorowych w procesach recyklingu.

  • Wykrywacze metali – kontrola gotowych produktów.

  • Detektory rentgenowskie – najnowsza technologia kontroli czystości produktów spożywczych.

MAGNETIX Sp. z o.o.
Cierpice, ul. Poznańska 9, 87-103 Toruń
Tel.: +48 56 659 17 77
Fax: +48 56 658 31 19
E-mail: poczta@magnetix.com.pl
Strona: www.magnetix.com.pl

9. POKRYCIA DACHOWE – CENTRUM POKRYĆ DACHOWYCH HASKI

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Od 10 lat zajmujemy się sprzedażą blachodachówki firmy Budmat, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. W swej ofercie mamy: blachy cięte z długości, blachy trapezowe, blachodachówki modułowe, blachy trapezowe oraz dachówki ceramiczne. W asortymencie mamy gąsiory, zakończenia gąsiorów, wiatrownice . Blachy płaskie w 30 kolorach i różnej powłoce. Posiadamy giętarki, chętnie zrobimy parapety, jak i obróbki dekarskie.

Towar dowozimy do najdalszych zakątków województwa kujawsko-pomorskiego. W swojej ofercie mamy także pogotowie dekarskie.

W asortymencie naszego sklepie są wszystkie akcesoria do dachu. Mieszamy też tynki elewacyjne w 100 kolorach – akrylowe i silikonowe.

Zapraszam do współpracy zarówno dekarzy, jak i inwestorów

Gdy chcesz mieć Rewolucje na Dachu – przyjedź do nas!

HASKI
Koneck 132
Tel. 602 684 514
FB: HASKI

10. IZOLACJE – TERMOIZOLACJE PIANA PUR – OD FUNDAMENTÓW AŻ PO DACH

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Izolacje natryskowe wykonywane poprzez nakładanie piany poliuretanowej to najszybsza i najskuteczniejsza z metod ocieplania. Izolacja PUR jest to wytworzenie, metodą natrysku lub wylewania, warstwy twardej pianki poliuretanowej bezpośrednio na powierzchniach izolowanych: dachy, ściany, stropy, rury, zbiorniki, itp. Właściwa izolacja powinna być kwestią priorytetową w przypadku każdego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Izolacja pianką poliuretanową jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem na rynku. W chwili obecnej nie ma alternatywnego sposobu, który mógłby zapewnić podobną skuteczność izolacji.

Zapraszam do kontaktu w celu indywidualnej wyceny:

Pur Izolacje
Tel. 502 367 724
FB: Pur Izolacje

11. OKRESOWE BADANIA TECHNICZNE SAMOCHODÓW – STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy wykonanie okresowych
badań technicznych. Zakres kompetencji stacji kontroli pojazdów i doświadczeni
diagności z uprawnieniami oraz dostatecznie duża hala, wyposażona
w odpowiednie urządzenia pozwalają na badania techniczne pojazdów aż do 16 ton!

Zapraszamy rolników na przeglądy ciągników rolniczych wszystkich typów i kategorii wagowych.
Od 01.08.2021 r. stacja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00, w soboty od 8:00 do 13:00.

Dla osób, które zrobią przegląd na stacji – konkurs lojalnościowy – główną nagrodą jest rower bydgoskiej firmy Unibike!

STACJA KONTROLI POJAZDÓW 
ul. Kcyńska 41, 89-200 Szubin
Tel. 523843459
E-mail: stacja11pumag.szubin@wp.pl 
Strona: www.stacjaobslugisamochodow-szubin.pl

12. KOMPLEKSOWE CZYSZCZENIE I RENOWACJA AUT – WIELOSZ AUTO DETAILING

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

Rzetelność oraz świadomość w tej branży do podstawa. Ogromna wiedza oraz zdobyte doświadczenie umożliwia jakość wykonania usługi na najwyższym poziomie. Korekty lakieru czyli polerowania, powłoki ceramiczne, woski, pranie tapicerki, czyszczenie skór to nasza specjalność. Doprowadzimy twoje auto do perfekcji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Opinię oraz zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Sprawdź nasze efekty.

Przede wszystkim robimy to z czystej pasji.

Wielosz Auto Detailing
ul. Lipowa 7a, 88-400 Żnin
Tel. 721 491 319
E-mail : dawidwielosz@wp.pl
FB: Wielosz Auto Detailing

13. NOWOCZESNE GOSPODAROWANIE ODPADAMI – NOVAGO ŻNIN

Potrzebujesz solidnego fachowca? Zebraliśmy dla ciebie listę najlepszych specjalistów z regionu

NOVAGO Żnin funkcjonuje od 2012 r. W jej skład wchodzi instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów (MBP), instalacja do produkcji paliwa alternatywnego (RDF) z odpadów pochodzenia komunalnego oraz pochodzenia przemysłowego, składowisko odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne, składające się z 4 kwater, a także Okresowy Bioreaktor Beztlenowy (OBB), który jako instalacja biogazowa wykorzystuje energię odnawialną z odpadów do produkcji ciepła.
Firma rozszerzyła działalność o zbiórkę miejską i bezpośrednią, świadcząc usługę odbioru odpadów komunalnych i przemysłowych u źródła na terenie wielu gmin.

NOVAGO Żnin Sp. z o.o.
Wawrzynki 35, 88-400 Żnin
Tel. 603 158 729
Strona: www.novago-znin.pl

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie