Puchar Polski K-PZPN 2022/23. II runda - wyniki, terminarze - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zawisza Bydgoszcz obrońca tytułu zagra od 1/8 finału rozgrywek na szczeblu województwa
Zawisza Bydgoszcz obrońca tytułu zagra od 1/8 finału rozgrywek na szczeblu województwa Przemysław Powała
Mecze II rundy Pucharu Polski K-PZPN 2022/23. Wyniki, strzelcy, terminarze - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek.

II runda Pucharu Polski KPZPN - Bydgoszcz

Wtorek 30 sierpnia 2022
Cukrownik Tuczno - Noteć Gębice 3:6 (1:1. 3:3)
Bramki: Tyberiusz Głogowski 2 (45+2, 61), Daniel Stankiewicz (90+1) - Piotr Pacia 4 (37, 87, 105, 118), Dominik Jelonek (77), Kajetan Kołacki (110)
17:30 - obsady nie podano

MUKS CWZS Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Bagniewski (79)
17:30 - obsady nie podano

Fala Świekatowo - Rawys CEO Raciąż 1:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Chruszczewski (74) - Damian Rybacki 2 (48, 81), Tobiasz Mocek (88)
18:00 - obsady nie podano

Środa 31 sierpnia 2022
LKS Dąb-BOSiR Barcin - Notecianka Pakość 0:6 (0:4)
Bramki: Bartłomiej Dreżewski (17, 29, 44), Norbert Rościszewski (38), Szymon Dudek (61), Fabian Lewiński (89)
17:30 - Damski

Tarant Wójcin - Pogoń Mogilno 1:6 (0:2)
Bramki: Miłosz Ciesielczyk (77) - Antoni Krajnyk (25), Filip Śliwiński (38), Filip Jagielski (61), Piotr Mroziński 2 (76, 79), Adam Kozłowski (85)
17:30 - Siwa

Zagłębie Piechcin - Zootechnik Kołuda Wielka 3:5 (1:1)
Bramki: Sławomir Woźniak (37), Paweł Marciniak 2 (61, 64) - Jakub Ślebioda 3 (39, 54, 78), Adrian Turowski (51), Kamil Ugorski (80)
17:00 - Górczyński

Mikrus Szadłowice - Pałuczanka Żnin 1:2 (0:1)
Bramki: Błażej Wyrkowski (82) - Radosław Nitka (45), Bartłomiej Aleksandrowicz (49)
17:30 - Onysk

Akademia Futbolu Brzoza - Piast Kołodziejewo 0:1 (0:0)
Bramka: Sebastian Basiński (63)
17:45 - Wilk

Goplania Inowrocław - Unia Gniewkowo 0:6 (0:4)
Bramki: Bartosz Majer (11), Bartosz Goczkowski (15, samobójcza), Kamil Fajkowski 2 (27, 45), Sebastian Krzysztofiak (53), Radosław Kłosowski (71)
17:30 - Stypczyński

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Cuiavia Inowrocław 2:5 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Czaplewski (12), Norbert Mielcarek (82) - Mateus Vargas (20), Dawid Janicki 2 (48, 84), Jakub Nowakowski 2 (64, 69)
17:45 - Szubski

Kujawy Markowice - Gopło Kruszwica 4:0 (0:0)
Bramki: Jakub Pawłowski 2 (48, 56), Mateusz Jabłoński (51), Krystian Pawłowski (70)
17:00 - Gebler

Iskra Zamość-Rynarzewo - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:5 (0:1)
Bramki: Patryk Perliński (33), Kamil Goździkowski 2 (55, 67), Adam Kacprzak (77), Marcel Strzyżewski (79 wolny)
18:00 - Boinski

ADP Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz 0:14 (0:8)
Bramki: Bartosz Kołodziejski 2 (18, 22), Eduard Hasanov 4 (14, 17, 24, 34), Kamil Komada 3 (11, 52, 59), Wojciech Stasik (8), Nicholas Wolosiak (74), Tomasz Grzegorek (65), Borys Kajko (60), Filip Saganowski (50)
15:30 - Wiśniewski

Tarpan Mrocza - LKS Agri-Pawpol Dąbrowa Chełmińska 3:0, walkower
17:00 - Dorn

Zawisza II Bydgoszcz- GLKS Dobrcz-Wudzyn 0:1 (0:1)
Bramka: Paweł Dudzik (44, karny)
17:00 - Błażejczyk

Dąb Potulice - Sportis SFC Łochowo 1:4 (0:3)
Bramki: Łukasz Srokowski (41) - Michał Kalitta (24) Kamil Cistowski (28), Mikołaj Szmelc (28), Dawid Tomczak (51)
17:00 - Wódkowski

Gwiazda Bukowiec - Start Pruszcz 1:4 (0:4)
Bramki: Mateusz Gągola (51) - Jakub Środa (2), Wojciech Lewandowski (8), Mikołaj Porożyński (16), Oleksandr Ovsiak (34)
17:30 - Kosmal

Myśliwiec Gostycyn - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:4 (1:1, 3:3)
Bramki: Kacper Wamka 2 (9, 50), Sebastian Obara (82) - Mateusz Szydeł (5), Maciej Kaczmarek (76), Bartosz Burkiewicz 2 (84, 110)
17:30 - Linke

Wisła Gruczno - Start Warlubie 6:0 (3:0)
Bramki: Szymon Kocieniewski (37), Dawid Wietrzykowski 2 (31, 33), Borys Modracki (55), Bartłomiej Roszak (52), Patryk Kotala (85)
16:45 - Winiecki

Grom Osie - Wda Świecie 1:3 (0:1)
Bramki: Miłosz Aniszewski (50, karny) - Oskar Graczyk (35), Łukasz Chruścicki (80, karny), Tomasz Żyliński (90+3)
18:00 - Pajonkowski

Gryf Sicienko - Noteć Łabiszyn 3:1 (1:1)
Bramki: Rrafał Piekuś 2 (42, 58), Arkadiusz Woźniak (56, karny) - Oskar Raczkowski (44)
18:00 - Rutkowski

Wtorek 23 sierpnia 2022
Sędziowie Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 4:1 (1:1)
Bramki: Michał Sander 2 (28, 67), Krzysztof Ulatowski 2 (85, 90+2) - Mikołaj Tucholski (37)
19:00 -

II runda Pucharu Polski KPZPN - Toruń

Wtorek 30 sierpnia 2022
Drwęca Golub-Dobrzyń - Sparta Brodnica 1:9 (1:3)
Bramki: Michał Kamiński (43) - Paweł Tuptyński 3 (51, 70, 85), Michał Laskowski (18), Bartosz Kaczyński (23), Olaf Wójtowicz (57), Paweł Lewandowski (68), Radosław Rybka (76), Kacper Pliszczyński (6, samobójcza)
18:00 - obsady nie podano

Środa 31 sierpnia 2022
Pogrom Zbójno - FAF Elana Toruń 0:3, walkower
17:30 - Bartoszewski

Victoria Czernikowo - Chełminianka Chełmno 3:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Maślewski (32), Mateusz Choromański (52, samobójcza), Mateusz Wróblewski (60) - Szymon Szymański (18)
17:30 - Sobieszczyk

Sokół Radomin - Pomorzanin Toruń 1:4
Bramki: Przemysław Jachowski (26) - Paweł Mądrzejewski (20), Marek Piątkowski (45), Jakub Sajda (85), Jakub Bollin (88)
18:00 - Lanckowski

Stal Grudziądz - Olimpia II Grudziądz 2:2 (1:1, 0:0). Karne 4:5
Bramki: Bartosz Rybiński (55), Jakub Waszelewski (119) - Jarosław Górski (59, samobójcza), Dominik Fabiś (103)
Karne: Michał Horna, Maciej Koczur, Szymon Moskwa, Paweł Górski - Filip Prykaszczyk, Łukasz Czubkowski, Kacper Rychert, Kacper Rutka, Damian Kwiryng
17:00 - Orzechowski

Mustang Ostaszewo - Victoria Lisewo 4:3 (2:0)
Bramki: Patryk Piotrowski 2 (7, 38), Filip Licau (78), Jakub Weiszewski (90+4) - Bartosz Krzak 3 (53, 63, 90+3)
17:30 - Rolbiecki

Środa 24 sierpnia 2022
Sędziowie Toruń - Unia Wąbrzeźno 2:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Anuszewski 2 (21, 44) - Ohaga Chimezie (69)
17:30 -

Unifreeze Górzno - Olimpia Grudziądz 0:3, walkower

Trwa głosowanie...

Drużyna z jakiego podokręgu wywalczy Puchar Polski K-PZPN w sezonie 2022/23?

I runda Pucharu Polski KPZPN - Włocławek

Środa 31 sierpnia 2022
Zgoda Chodecz - MGKS Lubraniec 1:4 (0:1)
Bramki: Artur Gierkowski (90) - Piotr Gałka 3 (27, 63, 79), Jakub Pawłowski (77)
17:30 - Zasada

Unia Choceń - Skrwa Skrwilno 5:1 (2:1)
Bramki: Michał Dziedzic-Kamiński (22), Adam Dankowski 2 (27, 60), Krzysztof Sroka (68), Patryk Piasecki (90+2) - Przemysław Budka (29)
17:30 - Strzelecki

Piast Bądkowo - Orzeł Służewo 2:3 (0:2)
Bramki: Szymon Kotowski 2 (48, 49) - Szymon Zakrzewski (12), Filip Kuczyński (28), Michał Piotrowski (80, wolny)
17:30 - Osieczak

II runda Pucharu Polski KPZPN 2022/23 - Włocławek

Środa 14 września 2022 (g. 17:00)
MGKS Lubraniec - Kujawiak Kowal 0:8 (0:4)
Bramki: Kamil Bógdał 5 (12, 23, 29, 41, 51), Patryk Klimek (79), Adrian Rybka (82), (85, samobójcza)

Unia Choceń - Zdrój Ciechocinek 1:5 (0:2)
Bramki: Hubert Żychliński (74) - Radosław Czułkowski (7), Tomasz Niemyt (8), Jarosław Krzyżanowski 2 (77, 87), Oliwer Centkowski (90+2)

Orzeł Służewo - Lubienianka Lubień Kujawski 3:0, walkower

Start WIP Stawki - Łokietek Brześć Kujawski 0:5 (0:3)
Bramki: Billy Abbott (8), Maciej Pałczyński 2 (33, 45), Dawid Marciniak (64), Szymon Gryczewski (84).

II runda Pucharu Polski KPZPN Wip Start Stawki - Łokietek Brześć Kujawski

WIP Start Stawki - Łokietek Brześć Kujawski 0:5. Puchar Pols...

Sadownik Waganiec - Kujawiak Kruszyn 3:1 (1:0)
Bramki: Oleksandr Nevmyvaka (27), Glauber De Oliveira De Andrade (50), Łukasz Różański (63) - Jakub Chojnacki (67)

Wisła Dobrzyn - LTP Lubanie 6:0 (3:0)
Bramki: Paweł Rzęsiewicz (3), Adrian Nowak 2 (21, 34), Bartłomiej Budziszewski (71), Łukasz Wrześniewski (79), Bartosz Kleczkowski (83)

20 września - g. 17:00
GKS Baruchowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:2 (1:1)
Bramki: Jędrzej Tomaszewski 2 (38, 71), Kamil Falkowski (73) - Ollivierre Kieran (17), Jakub Budzisz (49)

III runda Puchar Polski K-PZPN 2022/23 Toruń
13 września
Sparta Brodnica - Olimpia Grudziądz
17:00 -

14 września
Sędziowie Toruń - Victoria Czernikowo
17:00 -

28 września
Mustang Ostaszewo - FAF Elana Toruń
Olimpia II Grudziądz - Pomorzanin Toruń

III runda Puchar Polski K-PZPN 2022/23 Bydgoszcz- 28 września
Budowlany KS Bydgoszcz - Sędziowie Bydgoszcz
16:30 - mecz 21 września

Gryf Sicienko - Krajna Sępólno Krajeńskie
16:30

Kujawy Markowice - Chemik Moderator Bydgoszcz
16:30

Noteć Gębice - Notecianka Pakość
16:30

Pałuczanka Żnin - Unia Drobex Solec Kujawski
16:30

Piast Kołodziejewo - Unia Janikowo
16:30

Rawys CEO Raciąż - GLKS Dobrcz-Wudzyn
16:30

Tarpan Mrocza - Sportis SFC Łochowo
16:30

Unia Gniewkowo - Cuiavia Inowrocław
16:30

Wda Świecie - Start Pruszcz
16:30

Wisła Gruczno - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
16:30

Zootechnik Kołuda Wielka - Pogoń Mogilno
16:30

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mundial w Katarze. Polscy kibice przed meczem z Argentyną

Materiał oryginalny: Puchar Polski K-PZPN 2022/23. II runda - wyniki, terminarze - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie