Puchar Polski KPZPN 2019 w podokręgu Włocławek - wyniki III rundy

MG
WA
W środę odbędą się mecze III rundy Regionalnego Pucharu Polski KPZPN 2019 w podokręgu Włocławek. Poznamy zespoły, które wywalczą awans do 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski w województwie kujawsko-pomorskim.

Mecz Pucharu Polski - Lider Włocławek - Lech Rypin

III runda - Puchar Polski KPZPN 2019 w podokręgu Włocławek

Środa - 3 października 2018

Łokietek Brześć Kujawski - Włocłavia Włocławek 3:4 (1:4)
Informuje Konrad Ratajczyk
90 - koniec, awans Włocłavii
GOOOL 80 - Marcin Pałczyński 3:4
GOOOL 67 - Dawid Marciniak 2:4
65 - 1:4
45 - 1:4, przerwa
40 - 1:4
GOOOL 22 - Paweł Behlke 1:4
GOOOL 18 - Paweł Behlke 1:3
GOOOL 17 - Mateusz Dewil 1:2
GOOOL 8 - Michał Skonieczny 1:1
GOOOL 7 - Piotr Charzewski z karnego 0:1
g. 16 - Adrian Sławkowski

Wisła Dobrzyń - Kujawianka Izbica Kujawska 0:9 (0:8)
Informuje Wojciech Jędrzejewski
90 - koniec
GOOOL 67 - Jan Kołodziejski 0:9
45 - 0:8, przerwa
GOOOL 44 - Damian Siek 0:8
GOOOL 43 - Przemysław Kowalski 0:7
GOOOL 38 - Łukasz Galanciak 0:6
GOOOL 32 - Sebastian Popieliński 0:5
GOOOL 29 - Jan Kołodziejski z karnego 0:4
GOOOL 24 - Łukasz Galanciak 0:3
25 - 0:2
GOOOL 10 - Kamil Mazurkiewicz 0:2
GOOOL 7 - Mateusz Janik 0:1
początek o godzinie 16 - sędziuje Tomasz Perliński

GKS Baruchowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 (1:0)
90 - koniec
GOOOL 73 - Arkadiusz Górecki 2:0
45 - 1:0, przerwa
GOOOL 38 - Arkadiusz Górecki z karnego 1:0
g. 17 - Łukasz Zasada

Lider Włocławek - Lech Rypin 0:1 (0:0)
Informuje Piotr Kwiatkowski
ZDJĘCIA Z MECZU LIDER WŁOCŁAWEK - LECH RYPIN
90 - koniec
GOOOL 63 - Daniel Jasieniecki 0:1
55 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
10 - 0:0
g. 17 - Piotr Ciesielski

Puchar Polski KPZPN 2019 - III runda w podokręgu Bydgoszcz

KS Sportis Łochowo - Unia Janikowo 4:1 (3:1)
Informują Aleksander Ryska, Józef Kutka
ZDJĘCIA Z MECZU SPORTIS - UNIA JANIKOWO
90+3 - koniec - piątoligowiec wyeliminował czwartoligowca
GOOOL 54 - Marcin Krzywicki 4:1
GOOOL 45 - Filip Jagielski 3:1
GOOOL 39 - Wojciech Lewandowski 3:0
GOOOL 24 - Noel Moncada 2:0
GOOOL 8 - Dylan Woźniczka 1:0
1 - od środka goście
16 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
SPORTIS: Miłosz Oczkowski - Rogóż, Perczyński, Podolski, Mateusz Oczkowski - Lewandowski, Moranowski, Moncada, Słupecki - Woźniczka, Krzywicki.

Puchar Polski KPZPN 2019 - II runda w podokręgu Toruń

Zamek Bierzgłowski - Legia Chełmża 1:8 (1:1)
Bramki: - Kacper Brutkiewicz 2, Maciej Rożnowski 2, Oskar Etmański, Piotr Kaczkowski, Maciej Andrzejewski, Łukasz Dormowicz
16 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)

Puchar Polski KPZPN 2019 - 1/8 finału
Podokręg Bydgoszcz: Cuiavia Inowrocław, KS Sportis Łochowo, Wda Świecie, Budowlany KS Bydgoszcz, Chemik Moderator Bydgoszcz, GLKS Dobrcz-Wudzyn, Unia Gniewkowo, Pogoń Mogilno.
Podokręg Włocławek: Włocłavia Włocławek, Lech Rypin, Kujawianka Izbica Kujawska, GKS Baruchowo.

Podokręg Toruń:
III runda - 24 października
Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie
Stal Grudziądz - Mustang Ostaszewo
Victoria Lisewo - Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria - Legia Chełmża

Finał Pucharu Polski Kobiet
KS Gwiazda Toruń - Kobiecy KP Bydgoszcz 1:5 (1:2)
Bramki: Agnieszka Pencherkiewicz (34) - Agata Stępień (1), Jessie Vilkofsky (21), Natalia Makowska 2 (56, 60), Ilona Raczkowska (80)
16, Chełmno - Agnieszka Kostyra (Toruń)

Aby odświeżyć wciśnij - F5

WYNIKI - PUCHAR POLSKI - W PODOKRĘGU BYDGOSZCZ, TORUŃ

Dotychczasowe wyniki

II runda - Puchar Polski KPZPN 2019 w podokręgu Włocławek

Orzeł Agropol Służewo - Włocłavia Włocławek 0:5 (0:1)
Bramki: Piotr Charzewski (45, wolny), Przemysław Markiewicz (53), Piotr Gląba 2 (58, 60), Igor Zuchora (90)

LTP Lubanie - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 (0:0)
Bramki: Marcin Zapiec (65), Cezary Smykowski (85) - Dominik Smołko (63), Miłosz Sadowski 2 (50, 55)

Orion Popowo - Lech Rypin 2:8 (0:1)
Bramki: Damian Milewski (73), Damian Majewski (80) - Miłosz Waszczuk 3 (50, 59, 88), Martyn Trędewicz 2 (65, 85), Szymon Moszczyński 2 (70, 77), Dawid Słomczewski (30, samobójcza).

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 3:4 (1:2)
Bramki: Patryk Olczak (2), Adam Wiśniewski 2 (80, 86) - Sebastian Popieliński 2 (5, 16), Jakub Wesołowski (13), Oleg Tabaka (50)

Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal 3:1 (1:1, 1:1)
Bramki: Billy Abbott 2 (32, 109), Dawid Marciniak (103) - Łukasz Grube (36)

Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek 2:5 (0:4)
Bramki: Rafał Rafiński (50), Jarosław Krzyżanowski (72, karny) - Łukasz Mordanka 2 (1, 23), Damian Narożniak 2 (33, 88), Dawid Krzyżański (40)

MGKS Lubraniec - GKS Baruchowo 0:1 (0:0)
Bramka: Piotr Kierus (70)

Wisła Dobrzyń - Start Radziejów 3:0, walkower.

I runda Regionalny Puchar Polski - podokręg Włocławek
Orion Popowo - Piast Bądkowo 2:1 (0:1)
Bramki: Adrian Dykowski (63), Damian Majewski (88) - Marcin Chlewicki (27)

Start Stawki - MGKS Lubraniec 0:3 (0:1)
Bramki: Patryk Woźniak (27), Krzysztof Kosiński (56, karny), Damian Wiśniewski (75)

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

U
Unita

Unia 3 liga,zart!!!Ale moze chociaz sie szybko utrzymają.

Y
Yoł

Lider awansuje

A
Anonim

Co to Janikowo gra ? Oni na awans do 3 ligi ?

A
Anonim

Brawo Włocłavia

K
Kibic

Lochowo-Janikowo PP godz.16

Dodaj ogłoszenie