Puchar Polski KPZPN 2021. Elana II Toruń - Włocłavia Włocławek 0:7. Pewny awans do ćwierćfinału włocławian

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Włocłavia Włocławek
Włocłavia Włocławek WA
W środę rozegrany został mecz 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski KPZPN 2021. W Toruniu rezerwy Elany zagrały z Włocłavią Włocławek. Początek spotkania o godzinie 19. Wynik podawaliśmy na żywo.

Finał Pucharu Polski KPZPN 2020. Gole i rzuty karne z meczu Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo

1/8 finału Puchar Polski KPZPN 2021 - 3 marca

Elana II Toruń - Włocłavia Włocławek 0:7 (0:3)
90 - koniec. Pewny awans Włocłavii. W walce o półfinał włocławianie zagrają ze zwycięzcą meczu Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń. Termin tego meczu nie został jeszcze ustalony
GOOOL 90 - Łukasz Witucki 0:7. Asysta Adam Kujawski
GOOL 82 - Piotr Szablewski pietą 0:6. Po podaniu młodego Eryka Przytomskiego
GOOOL 72 - Hubert Kuropatwiński 0:5. Gole zostają w rodzinie. Wszedł 10 minut wcześniej za Kamila Kuropatwińskiego.
65 - 0:4
GOOOL 52 - Kamil Kuropatwiński bezpośrednio z rzutu rożnego 0:4. Hat-trick Kamila.
45 - 0:3, przerwa. Włocłavia jeszcze nie straciła bramki w rozgrywkach pucharowych. Elana II straciła pierwsze trzy
GOOOL 38 - Kamil Kuropatwiński 0:3. Asysta Maciej Jankowski
GOOOL 34 - Kamil Kuropatwiński 0:2. Po podaniu Roberta Spychalskiego, wychowanek Włocłavii jesienią grał w piątoligowej Lubieniance. Wszedł na boisku bo kontuzji doznał Kamil Frąckowiak.
25 - 0:1
15 - 0:1
GOOOL 8 - Łukasz Witucki 0:1. Po zagraniu Piotra Szablewskiego.
1 - informuje Andrzej Kijek.
początek o godzinie 19

Włocłavia Włocławek zagra w środę bez Bartłomieja Fetera i Pawła Behlke (kontuzje) oraz Krzysztofa Kijewskiego (sprawy zdrowotne, wyłączony z gry w rundzie wiosennej). Natomiast Bartłomiej Grube odszedł do Kujawianki Izbica Kujawska. W pierwszym składzie zagra Maciej Jankowski wypożyczony z Lecha Rypin. Na ławce Hubert Kuropatwiński, który ostatnio występował w Baszcie Przedecz.

Skład
WŁOCŁAVIA: Zapała - Cichowlas, P. Szablewski, T. Szablewski, Wypij, Czyżewski, Wojtylak, K. Kuropatwiński (64. H. Kuropatwiński), Jankowski, Frąckowiak (22, Spychalski, 72, Przytomski), Witucki

Trwa głosowanie...

Czy Unia Janikowo znów zdobędzie Puchar Polski KPZPN?

Droga do 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski 2021

Elana II Toruń

Puchar Polski KPZPN 2021 - Toruń III runda - 23 września

Elana II Toruń - Promień Kowalewo Pomorskie 3:0 (1:0)
Bramki: Hubert Maciąg (37), Konrad Sztuka (66), Jakub Karolak (70)

Puchar Polski KPZPN 2021 - Toruń II runda - 2 września

Elana II Toruń - Flisak Złotoria 2:0 (0:0)
Bramki: Mikołaj Góralski (68), Konrad Sztuka (71)

Puchar Polski KPZPN 2021 - Toruń I runda - 12 sieprnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Elana II Toruń 0:5 (0:2)
Bramki: Łukasz Sikorski (15, 49), Jan Stefko (18, 53), Krystian Jóźwiak (77)

Puchar Polski KPZPN 2021 - Włocławek IV runda - 14 października

Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 1:0 (1:0)

Bramka: Adam Kujawski (19)

Puchar Polski KPZPN 2021 - Włocławek III runda - 30 września

Ziemowit Osięciny - Włocłavia Włocławek 0:3 (0:1)
Bramki: Mariusz Cichowlas (10), Maksym Humeniuk (71, głową), Krzysztof Kijewski (77)