Sparingi drużyn z Kujawsko-Pomorskiego. Wyniki i terminarz meczów [21-23 lutego 2020]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
WA
Wyniki spotkań kontrolnych zespołów z Kujawsko-Pomorskiego podawać będziemy po ich zakończeniu.

Wyniki

Niedziela (23.02)
Opatrunki Toruń - Skompensis Skępe 1:1 (1:0)
Bramki: - Marcin Krakowski.

Start Warlubie - Radzynianka Radzyń Chełmiński 6:1
Bramki: Nikodem Manthey 3, Jakub Bollin, Łukasz Filip, Maciej Śwliwiński -.

Tartak Klamry - Pomowiec Kijewo 7:5
Bramki: - Arkadiusz Jakubowski, Marcin Matelewski, testowany, Hubert Kurzeja, Marcin Kreczmer.

Delta Słupno - Tłuchowia Tłuchowo 2:3 (2:0)
Bramki: - Daniel Sieciński 2, Arkadiusz Paszyński

GKS - Amator Maszewo 7:2 (3:1)
Bramki: Piotr Kierus 4, Kamil Bógdał, Michał Rosiak, Szymon Giętkowski;

Wisła Dobrzyń - Orzeł Goleszyn 2:0 (1:0)
Bramki: Patryk Olewiński 2.

Ziemowit Osięciny - Piast Bądkowo 0:3 (0:2)

MGKS Lubraniec - Włocłavia juniorzy starsi 4:3 (1:1)
Bramki: Kondracki (15), Kmieć 2 (55, 68), Bujalski (86) -.

Zjednoczeni Piotrków Kuj. - Czarni Wierzchosławice 2:1 (1:1)
Bramki: Marcin Pieściński, Gracjan Maciejewski -.

Sobota (22.02)
Unia/Drobex Solec Kujawski - Chełminianka Chełmno 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Szugajew (21), Patryk Podolski (51) - Tomasz Chmarzyński (61, karny)

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - BKS Bydgoszcz 5:2 (4:2)
Bramki: Dariusz Słupski (7), Mateusz Brzóstowski (10), Patryk Wiśniewski 2 (20, 35, karny), Irakli Akirtava (65) - Gracjan Zeglarski (24), Jan Chachuła (36)

Lech Rypin - Gedania Gdańsk 3:1 (2:1)
Bramki: Radosław Rybka (37), Marcin Baranowski (42, wolny), Martyn Trędewicz (73) - (24)

Włocłavia Włocławek - Sokół Radomin 5:0 (2:0)
Bramki: Piotr Gląba 2 (20, 34), Piotr Szablewski 2 (55, 85), Kacper Mańkowski (58)
PS. Mecz rozpoczął się w sobotę o godzinie 12, a nie o 14, jak informowaliśmy. Jednak o zmianie nikt nas nie poinformował.

GKS Wikielec - Sparta Brodnica 6:3 (2:2)
Bramki: - Kacper Rybacki, Adam Reise 2.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Mustang Ostaszewo 1:1 (0:0)
Bramki: Paweł Michalski (58) - Patryk Ciężkowski (85)

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Łobżenica 1:0 (1:0)
Bramka: Rafał Piekuś (18)

KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 2:2 (2:1)
Bramki: Marcin Kajca 2 (15, 25) - Sebastian Owczarczyk (33), Adam Waszkiewicz (76)

Boruta Zgierz - Lider Włocławek 2:5 (2:1)
Bramki: Robert Kowalczyk, Rafał Burzyński, Adam Zawierucha 2, Bartosz Broniarek.

Górnik Konin - Pogoń Mogilno 2:2 (1:1)
Bramki: Emil Więcek (1), Dawid Kalinowski (75) - Bartosz Zakrzewski (44, samobójcza), Wiktor Mrówczyński (60)

Piast Złotniki Kujawskie - LKS Dąbrowa Chełmińska 2:1 (2:0)
Bramki: Marek Baranowski, Damian Kempski - Franciszek Kociniewski

Legia Chełmża - Start Pruszcz 2:0 (0:0)
Bramki: testowani 2

Dąb Barcin - Sportis Łochowo 2:4 (1:3)
Bramki: Damian Lewandowski, Oskar Ignatowski - Dawid Tomczak, Kajetan Wojciechowski, Maksym Humeniuk, Ntuli Nhlakanipho.

Elana II Toruń - Unia Gniewkowo 0:7 (0:2)
Bramki: Mateusz Balik 2, Radosław Kłosowski, Mikołaj Cejek, Mateusz Nowacki, Kamil Piotrkowiak, Filip Sąsała.

Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 4:3 (3:2)
Bramki: Jose Embalo 4 (14, 16, 28, 85) - Tomasz Kowalczuk (6), Przemysław Kędziora 2 (42, 70)

Olimpia Grudziądz pokonała w sparingu Unię Janikowo [zdjęcia]

Elana Toruń - KKS Kalisz 2:2 (1:0)
Bramki: Filip Kozłowski (2), Bartosz Machaj (83) - Kamil Sabiłło (59), Sebastian Kaczyński (88)

Kujawiak Lumac Kowal - Łokietek Brześć Kujawski 3:3 (1:2)
Bramki: Rafał Jankowski (45), Hubert Szymczak (58), Jakub Górski (70) - Dawid Marciniak 3 (10, 11, 47)

KS Brzoza - Cyklon Kończewice 3:3 (1:3)
Bramki: Piotr Ziółkowski (38, 75), Mateusz Krajewski (70) - Bartosz Wiśniewski (30), Kacper Kamiński (33), Łukasz Sikorski (35)

Mień Lipno - Skrwa Łukomie 5:1 (3:0)
Bramki: Bartosz Lewicki 2 (7, karny, 28), Bartosz Kempiński 2 (21, 88, karny), Filip Falkowski (75) - (74)

Lider Włocławek juniorzy starsi - LTP Lubanie 3:8 (0:3)
Bramki: Piotr Cichocki 2 (48, 67), Kacper Żychniewicz (69) - Damian Piernikowski 2 (31, 53), Łukasz Różański (38), Michał Kazimierski 2 (45, 52), Cezary Smykowski (60), Marcin Zapiec 2 (64, 86).

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Mazur Gostynin 2:1 (2:1)
Bramki: Jacek Wichliński, Michał Dopieralski -.

Sparing Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Mazur Gostynin...

Orzeł Służewo - Wicher Wielgie 6:3 (1:1)
Bramki: Zielonka 2, Maliszewski 2, Lewandowski, Kozłowski -

Gopło Kruszwica - Noteć Inowrocław 4:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Kurtysiak 3 (48, karny, 62, karny, 72), Arkadiusz Makowiecki (600 - Krystian Piechocki (3)

Wisła Nowe - Węgrowianka Węgrowo 3:5 (1:2)
Bramki: Reszka, Moczyński, Nowaczyk (samobójcza) - Wojciech Tadajewski, Michał Dzierżawski, Damian Niebojewski, Bartosz Rykowski, Marcin Sobolewski

Sparta Przysiersk - Węgrowianka Węgrowo 4:3 (2:3)
Bramki: Marko Gorczyca 2 (32, 46), Patryk Woźniakowski (2), Patryk Jackowski (84) - Wojciech Tadajewski 2 (1, wolny, 10, karny), Bartosz Rykowski (37)

Zootechnik Kołuda Wielka - LZS Kościelec 6:2
Bramki: Biłoszewski, Bachanek 4, Wiśniewski (karny) - .

Gwiazda Bydgoszcz - Burza Nowa Wieś 2:2 (1:1)
Bramki: Adamski (13), Pędrak (83) - (33), (55)

Elana II Toruń - Sadownik Waganiec 7:1 (4:0)
Bramka: Robert Majewski.

Piątek (21.02)
Kujawianka Izbica Kujawska - SKP Słupca 5:3 (2:1)
Bramki: Patryk Aleksandrowicz 2, Jakub Dębowski, Bartłomiej Mielczarek, Łukasz Galanciak

Cuiavia Inowrocław (juniorzy) - Notecianka Pakość 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Nowakowski, Jakub Pawłowski - Zbigniew Dzimiński.

Wda Świecie - Sparta Przysiersk 11:0 (4:0)
Bramki: Łukasz Ernest 7, Jakub Ratkowski 2, Damian Ziółkowski 2.

Unia Wąbrzeźno - Zryw Książki 9:2

Promień Kowalewo Pomorskie - Drwęca Golub -Dobrzyń 5:3
Bramki: Jakub Kawula, Bartosz Wilkanowski 2, Marcin Tarka 2 -

Terminarz

Piątek (21.02)
Kujawianka Izbica Kujawska - SKP Słupca (20, Uniejów).
Cuiavia Inowrocław (juniorzy) - Notecianka Pakość (17)
Wda Świecie - Sparta Przysiersk (19)

Sobota (22.02
Lider Włocławek juniorzy starsi - LTP Lubanie (10)
Boruta Zgierz - Lider Włocławek (10, Łódź)
Mień Lipno - Skrwa Łukomie (11, Rypin)
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń (11)
Górnik Konin - Pogoń Mogilno (11.30)
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo (12)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Mustang Ostaszewo (12)
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Łobżenica (12)
Włocłavia Włocławek - Sokół Radomin (12)
Kujawiak Lumac Kowal - Łokietek Brześć Kujawski (12, Włocławek)
Piast Złotniki Kujawskie - LKS Dąbrowa Chełmińska (12)
Elana Toruń - KKS Kalisz (12.30)
Dąb Barcin - Sportis Łochowo (12.30)
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Mazur Gostynin (14, Włocławek)
Lech Rypin - Gedania Gdańsk (14)
Gopło Kruszwica - Noteć Inowrocław (14)
Legia Chełmża - Start Pruszcz (14, Świecie)
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - BKS Bydgoszcz (14)
Sparta Brodnica - GKS Wikielec (14)
GKS Baruchowo - Amator Maszewo (15)
Elana II Toruń - Unia Gniewkowo (15.30)
Orzeł Służewo - Wicher Wielgie (16, Włocławek)
Unia Solec Kujawski - Chełminianka Chełmno (16.30)
Elana II Toruń - Sadownik Waganiec (18)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - KS Kutno (16, Włocławek) - odwołany, Kutno w sobotę odmówiło gry...
Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kruszyn (Włocławek, 18). Mecz odwołany, Kujawiak szuka rywala

Znasz wynik czy termin sparingu? Daj znać
tel. 519 503 679
Messenger

Niedziela (23.02)
Ziemowit Osięciny - Piast Bądkowo (12, Włocławek)
Start Warlubie - Radzynianka Radzyń Chełmiński (12, Świecie)
Wisła Dobrzyń - Orzeł Goleszyn (13, Płock)
LZS Tartak Klamry - LKS Pomowiec Kijewo Królewskie (13, Chełmno)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Czarni Wierzchosławice (13)
Tłuchowia Tłuchowo - Delta Słupno (Płock, 15.30)
Unia Leszcze - Pogranicze Jeziora Wielkie (15)
Opatrunki Toruń - Skompensis Skępe (15)

Wyniki ze środka tygodnia

Noteć Inowrocław - Piast Złotniki Kujawskie 6:2 (1:0)
Bramki: Rafał Sobczak (13), testowany 5 (21, 59), Michał Rose (56), Mateusz Włoch 2 (60, 89, karny) - Karol Szala (58), testowany (64)

Wiślanin Bobrowniki - Zdrój Ciechocinek 2:9 (1:6)
Bramki: testowany (13), Jakub Domagalski (85) - Marcin Majchrzak 4 (17, 27, 70, 84), testowany 3 (19, 20, 37), Daniel Matuszak 2 (39, 56)

Dąb Barcin - Pogoń Mogilno 1:5 (0:3)
Bramki: Damian Lewandowski (62) - Wiktor Mrówczyński 2 (3, 45), Sebastian Hulisz (35), Kacper Strzelecki (54), Antoni Krajnyk (67)

GKS Baruchowo - Piast Bądkowo 7:0 (2:0)
Bramki: Piotr Kierus 4, Kamil Bógdał, gracze testowani po 1.

Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1 (0:1)
Bramki: Damian Stasikowski (63), Krzysztof Urtnowski (89) - Kamil Żylski (12)

Wisła II Płock - Lech Rypin 3:1 (1:0)
Bramki: (44), (70), (77) - Marcin Baranowski (84)

Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Kruszyn 4:2 (2:0)
Bramki: Szymon Gryczewski 2, Marcin Skonieczny, Marcin Chamryga -

Lider Włocławek (CLJ) - Kujawiak Lumac Kowal 4:6 (1:2)
Bramki: Kacper Żychniewicz (17), Dawid Krzyżański 2 (46, 89, wolny), Daniel Adamski (86) - Kamil Malinowski (22), Jan Nadolski (45), Hubert Szymczak (47), Rafał Jankowski (53, wolny, 55), Adrian Mieszkalski (67)

Wideo. Włocłavia Włocławek - Polcalc Lubienianka Kujawski 3:1. Bramki

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Tłuchowia Tłuchowo-Delta Słupno 3:2, Arkadiusz Paszyński, Daniel Sieciński ×2

G
Gość

Błąd w meczu Wicher Wielgie Orzeł Sluzewo,Wicher prowadził w pierwszej połowie 2:1

G
Gość

Promień Kowalewo Pomorskie - Drwęca Golub - Dobrzyń 5:3 ( Kawula Jakub, Wilkanowski Bartosz 2, Tarka Marcin 2)

Dodaj ogłoszenie