Sparingi piłkarskich drużyn z Kujawsko-Pomorskiego przed sezonem 2022/23 [wyniki, strzelcy]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek 3:2
Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek 3:2 Przemysław Powała
Udostępnij:
Podajemy wyniki sparingów drużyn piłkarskich z Kujawsko-Pomorskiego przygotowujących się do sezonu 2022/23.

Sobota 6 sierpnia
Zdrój Ciechocinek - LKS Dąbrowa Chełmińska 7:0 (2:0)
Bramki: Matuszak 4, Kałuża, Centkowski, testowany -

Unia Wąbrzeźno - WIP Start Stawki 3:4 (1:1)

Piątek 5 sierpnia
Strażak Licheń Stary - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4:5 (2:2)
Bramki: - Przemysław Goc, Piotr Markowski, Marcin Dadzibóg, Kacper Baranowski, Patryk Betliński

Czwartek 4 sierpnia
GKS Baruchowo - Ziemowit Osięciny 2:0
Bramki: M. Rosiak, B. Stępień

Środa 3 sierpnia
Kujawiak Lumac Kowal - Wicher Wielgie 10:0 (4:0)
Bramki: Rybka 3, Khankevich 2, Grube, Bąkała, Jankowski, Moczulski, samobójcza

Lider Włocławek (juniorzy starsi) - Sadownik Waganiec 0:2 (0:0)

Gol Brodnica - LZS Bobrowo 3:4

Wtorek 2 sierpnia
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawiak Kruszyn 2:2 (2:0)
Bramki: Marcin Pieściński, Dominik Arent -

Niedziela 31 lipca
Ogniwo Zegartowice - Wda II Świecie 1:8 (0:3)

Kasztelan Papowo Biskupie - Pomorzanin II Serock 10:2
Bramki: Pudlewski 3, Szydzik 2, Płomiński, Borodin, Frąk, Trzoski (k), testowany -

Niedziela 31 lipca
Ziemowit Osięciny - Unia Leszcze 2:3 (1:1)
Bramki: - Wiktor Pawlikowski, testowany, Chibane Soufiane

Piast Bądkowo - Start Radziejów 5:1
Bramki: Przekwas, Pogodziński, Lewandowski, J. Przekwas, Golenia - Marczewski

Sobota 30 lipca
Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek 3:2 (2:1)
Bramki: Eryk Marszał, testowany 2 - Filip Kapela, testowany.

Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek 3:2

Sparing Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek 3:2 [zdjęcia]

Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2:2 (2:0)
Bramki: Karol Fietz (39), Marcel Sluga (44) - Damian Lenkiewicz (68), Kacper Kowalski (90)

Tłuchowia Tłuchowo - Amator Maszewo 5:0 (1:0)
Bramki: Dawid Kieplin 3, Kamil Nowicki, Alan Moraczewski.

Noteć Łabiszyn - Sparta Złotów 6:0 (4:0)
Bramki: Piotr Ziółkowski 2, Piotr Wnuk, Wiktor Dąbrowski, Kamil Skonieczka, Łukasz Retlewski

Cuiavia Inowrocław - Zamek Gołańcz 5:2 (1:2)
Bramki: Wiktor Majchrzak (14), Mateusz Wiśniewski (62), Dawid Janicki (64), Mateusz Kurtysiak (80), Ariel Jastrzembski (81) -

Lech Rypin - LKS Dąbrowa Chełmińska 5:0 (1:0)
Bramki: testowani 4, Martyn Trędewicz

Unia Solec Kujawski - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 3:1 (1:1)
Bramki: Damian Stasikowski 3 - Damian Adamski

Kujawy Markowice - Notecianka Pakość 3:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Maniewski, Jakub Pawłowski, Mateusz Jabłoński

Wda Świecie - Borowiak Czersk 4:1 (3:0)
Bramki: Tomasz Żyliński 2, testowani 2

Zawisza Bydgoszcz - Legia II Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Wojciech Mielcarek (46) - (72), (76)

Chełminianka Chełmno - Zdrój Ciechocinek 4:3 (3:2)
Bramki: testowani 2, Piotr Kaczkowski, Dawid Szpankiewicz - Krystian Kajak, testowani 2

Lider Włocławek - Kujawiak Kowal 4:4 (0:3)
Bramki: Tomasz Szablewski (51), Dawid Mikołajczak (68, karny), Mateusz Zimny (80), Wiktor Gawroński (85) - Rafał Jankowski (7), Vitalii Shvets (14), Adrian Rybka (30, karny), Leonid Hankevich (65)

KS Zootechnik Kołuda Wielka - Czarni Nakło 7:2
Bramki: Maciejewski, Bachanek, Turowski, K. Wiktorowicz 2, Jarosławski 2 -

Mustang Ostaszewo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:2
Bramki: Mateusz Ciesielski 3, Kamil Warduliński, Krystian Kraśniewski -

GKS Sompolno - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0:3 (0:2)
Bramki: Kamil Kawczyński, Łukasz Deręgowski, samobójcza
W 60 min. Zjednoczeni zeszli z boiska z uwagi na brutalna grę rywala i brak reakcji ze strony "sędziego"

Elana Toruń - Unia Gniewkowo 2:3 (2:2)

Sportis Łochowo - Piast Kołodziejewo 7:1 (3:0)
Bramki: Adam Łotoszyński 2, Maciej Sieradzki, Mateusz Góra, testowani

Sparta Brodnica - Wkra Żuromin 6:1

Znasz termin sparingu, wynik? Daj znać:
Messenger
telefon: 519-503-679

Piątek 29 lipca
Olimpia Grudziądz - KP Starogard 1:0 (0:0)
Bramka: Marcin Warcholak (karny)

Olimpia Grudziądz wygrała z KP Starogard Gdański w ostatnim ...

Huragan Pobiedziska - Kujawianka Izbica Kujawska 4:3 (1:1)
Bramki: - testowany, Sebastian Antas, Piotr Szablewski (karny)

Start Pruszcz - GLKS Dobrcz Wudzyn 3:2 (1:2)
Bramki: Jakub Mizdalski, Wojciech Lewandowski, Dawid Duma - Paweł Dudzik 2

LZS Bobrowo - Pomorzanka Wąbrzeźno 7:1

Chojniczanka II Chojnice - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1
Bramki: - Patryk Perliński.

Czwartek 28 lipca
GKS Fabianki - Wicher Wielgie 2:6 (1:2)
Bramki: Kłosowski 2 - Kosowski 3, Paszyński 2, Zdziebłowski

Środa 27 lipca
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 1:8 (1:5)
Bramki: - testowany 5, Piotr Szablewski, Sebastian Antas, Łukasz Galanicak

Notecianka Pakość - Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Bramki: testowany, Norbert Rościszewski -

Goplania Inowrocław - LZS Kościelec Kujawski 4:1 (0:1)
Bramki: Czaplewski, M. Goczkowski, Jabłoński, Ziółkowski -

Unia Janikowo - Unia Gniewkowo 3:0 (1:0)
Bramki: testowani 3

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Radomniak Radomno 4:2 (2:0)

Kujawiak Kowal - Victoria Smólnik 13:0 (5:0)
Bramki: Leonid Hankevich 5, Kujawski 2, Rafał Jankowski 2, testowany 2, Witold Jakubowski, Szymon Lewandowski

BKS Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 1:6 (1:2)
Bramki: (39) - Dominik Kulak (29), Wiktor Majchrzak (37), Ariel Jastrzembski (54), Patryk Kozłowski 2 (61, 77), Jakub Nowakowski (71)

Gwiazda Bydgoszcz - WIP Start Stawki 1:8 (0:3)

Orzeł Służewo - Flisak Złotoria 3:6

KS Zootechnik Kołuda Wielka - Tarant Wójcin 5:3 (2:3)
Bramki: Turowski, Bachanek, Maciejewski, Ugorski, Doringer -.

Sportis Łochowo - Noteć Łabiszyn 2:4 (2:1)
Bramki: testowany, Mateusz Góra - Mikołaj Ruta, Piotr Ziółkowski, Gracjan Baron, Mateusz Krajewski

Promień Kowalewo - Sokół Radomin 1:1 (0:1)

Wda Świecie - Stal Grudziądz 3:2 (2:1)
Bramki: Jakub Ratkowski 2, testowany

Gwiazda Starogród - Wda II Świecie 4:3 (1:2)

Zdrój Ciechocinek - Victoria Czernikowo 2:3 (0:1)
Bramki: Jarosław Krzyżanowski 2 -

Cyklon Kończewice - Mustang Ostaszewo 0:6

Legia Chełmża - Sparta Łubianka 1:5 (1:1)

Niedziela 24 lipca
Błękitni Podwiesk - Pomowiec Kijewo Królewskie 3:3 (2:2)
Bramki: - M. Taczkowski2, M. Wojtasik

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Nałęcz Babiak 4:3 (2:2)
Bramki: Marcin Pieściński, Dominik Arent, Przemysław Goc, Kacper Baranowski -

Ziemowit Osięciny - WIP Start Stawki 0:10 (0:4)

Lider Włocławek (juniorzy starsi) - Wicher Wielgie 8:2 (3:0)
Bramki: Nicek, Koper 2, Dudkiewicz, Sawicki 2, Bykowski 2 - Kosowski, Zdziebłowski

Kasztelan Papowo Biskupie - Zamek Bierzgłowski 4:1
Bramki: testowani 2, Szydzik 2 -

Zgoda Chodecz - GKS Byszew 1:0
Bramka: Szymon Skorupa

Unia Leszcze - Start Radziejów 3:0 (2:0)
Bramki: Damian Sikorski 3

Unia Leszcze - Start Radziejów 3:0

Sparing Unia Leszcze - Start Radziejów 3:0. Hat-trick Damian...

Sobota 23 lipca
Wda Świecie - Unia Solec Kujawski 1:4 (1:0)
Bramki: testowany - Sebastian Pacek 3, Mateusz Zbiranek

Wkra Żuromin - Tłuchowia Tłuchowo 0:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Tomaszewski, Szymon Koziatek

Polonia Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 2:1 (1:1)
Bramki: - Mateusz Krajewski

Unia Janikowo - Pogoń Mogilno 4:2 (1:2)
Bramki: Mariusz Kryszak 2, Mateusz Roszak, testowany - Adam Kozłowski 2

Drużyny z regionu w ramach przygotowań się do sezonu 2022/2023 rozgrywają kolejne mecze sparingowe. Na boisku w Janikowie miejscowa Unia spotkała się z Pogonią Mogilno. Skuteczniejsi byli gospodarze, którzy wygrali 4:2 (1:2). Bramki: Mariusz Kryszak 2, Mateusz Roszak, testowany - Adam Kozłowski 2. Zobaczcie zdjęcia z sparingu >>>

Sparing Unia Janikowo - Pogoń Mogilno 4:2 [zdjęcia]

Nielba Wągrowiec - Cuiavia Inowrocław 1:1 (1:1)
Bramki: Marcin Kowalczyk - testowany

Sportis Łochowo - Tarpan Mrocza 3:5
Bramki: Mateusz Góra, Marcin Krzywicki, testowany -

Stal Grudziądz - Sparta Przysiersk 1:3

KS Zootechnik Kołuda Wielka - Wilki Wilczyn 9:2 (5:0)
Bramki: J. Slebioda 3, A. Turowski 3, M. Wiktorowicz, P. Bachanek, K Ugorski -.

FAF Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:3 (4:1)
Bramki: Marcin Kościelecki 2, Jay Jaskólski, Maciej Murawski - Michałkiewicz, Ollivierre, Krajewski

Start Pruszcz - Chełminianka Chełmno 4:2 (1:1)
Bramki: Wojciech Lewandowski 2, testowany, Marcin Wanat - testowany, Mateusz Komur

Zawisza Bydgoszcz - ŁKS II Łódź 4:2 (3:0)
Bramki: Cyprian Maciejewski (4), Patryk Urbański (26), testowany (30), Maciej Koziara (60) - (55), (88)

Kolejny przedsezonowy sprawdzian rozegrali piłkarze Zawiszy. Na boisku przy Gdańskiej pokonali w sobotę ŁKS II Łódź 4:2. Bramki dla gospodarzy strzelali Cyprian Maciejewski, Patryk Urbański, Maciej Koziara i zawodnik testowany. Zobaczcie zdjęcia z meczu sparingowego >>>

Zawisza Bydgoszcz pokonał w sparingu ŁKS II Łódź [zdjęcia]

LKS Rawys Raciąż - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:1 (0:0)
Bramki: Damian Rybacki (karny) - Mikołaj Porożyński

Sokół Kleczew - Chemik Moderator Bydgoszcz 4:2 (2:2)
Bramki: Mateusz Molewski (karny), Arkadiusz Wolniewicz, Patryk Kieliba, Adrian Ratajczyk - Piotr Siekirka, Szymon Maziarz

Jeziorak Iława - Lech Rypin 3:1 (3:0)
Bramki: Maciej Banaszek, Michał Bartkowski, Tomasz Sedlewski - testowany

FAF Elana Toruń - Pomorzanin Toruń 2:1
Bramki: Maciej Rożnowski, Jay Jaskólski -

GKS Fabianki - Cukrownik Turzno 5:4 (2:1)
Bramki: Curyło 2, Kłosowski 2, E, Korpalski -

Notecianka Pakość - Huragan Pobiedziska 0:3 (0:1)

GKS Wikielec - Sparta Brodnica 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Jajkowski (75, karny)

Olimpia Grudziądz - Włocłavia Włocławek 5:1 (2:0)
Bramki: Hubert Mich (26), testowany (45), Piotr Owczarek (80), Damian Vu Thanh (81), Patryk Winsztal (88) - testowany (73)

Olimpia Grudziądz - Włocłavia Włocławek 5:1

Sparing Olimpia Grudziądz - Włocłavia Włocławek 5:1 [zdjęcia]

Tłuchowia II Tłuchowo - Kujawiak Kruszyn 4:2 (1:0)

Piast Kołodziejewo - Mustang Ostaszewo 3:2

Gopło Kruszwica - Lider Włocławek 0:5 (0:2)
Bramki: Tomasz Szablewski (9), testowany (26), Kacper Koper 2 (75, 80), Wiktor Gawroński (87)

Wisła Dobrzyń - Sparta Mochowo 4:1 (2:0)
Bramki: Nowak 2, testowani 2 -

LZS Bobrowo - Grot Kowalki 8:5

Piątek 22 lipca
Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kowal 3:1 (1:0)
Bramki: Rafiński, Kajak, testowany - testowany

Sadownik Waganiec - Kujawianka Izbica Kujawska 1:9 (0:4)
Bramki: Krzysztof Kijewski - testowany 3, Arkadiusz Widelski 3, Piotr Szablewski 2, Oleg Tabaka.

Środa 20 lipca
Zamek Gołańcz - Unia Solec Kujawski 1:3 (1:1)
Bramki: - Grzegorz Adamski, Filip Maison, Masato Hayashi

Sadownik Waganiec - Lider Włocławek 0:3 (0:2)
Bramki: Tomasz Szablewski 2 (10, 56), Wiktor Gawroński (12)

Lech Rypin - Wisła Dobrzyń 2:3 (0:1)
Bramki: Błażej Dąbrowski, testowany - testowany, Patryk Olewiński, Łukasz Olewiński

Chemik Moderator Bydgoszcz - Wda Świecie 2:2 (0:0)
Bramki: Marcel Strzyżewski 2 (72, wolny, 86) - Norbert Frankiewicz (78), testowany (82)

Polonia Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:2
Bramki: - Khadzhynov, Chylewski

Piast Kołodziejewo - Noteć Łabiszyn 1:4 (0:1)
Bramki: - Ruta 2, Ziółkowski, Skonieczka

Start ECO-Pol Pruszcz - Stal Grudziądz 6:2 (4:1)
Bramki: testowany 2, Wojciech Lewandowski 2, Jakub Mizdalski, Piotr Wójcik -

Mustang Ostaszewo - Cuiavia Inowrocław 4:3 (2:0)
Bramki: Piotrowski 2, Dudek 2 - Kozłowski, Eduardo, Nowakowski

Sparta Brodnica - Jeziorak Iława 4:1 (2:0)
Bramki: Maciej Tuptyński, Dominik Wasiak, testowany, Grzegorz Domżalski - Hubert Kowalski

Gopło Kruszwica - Polonia Golina 2:3 (0:1)

Huragan Pobiedziska - Pogoń Mogilno 4:3 (2:1)

Chełminianka Chełmno - LKS Dąbrowa Chełmińska 3:2 (1:1)
Bramki: Karol Misiaszek 2, Kamil Kurkierewicz -

Mazur Gostynin - Tłuchowia Tłuchowo 1:3

KS Zootechnik Kołuda Wielka - Pogoń II Mogilno 8:1 (4:1)
Bramki: Turowski 5, Bachanek, Biłoszewski, testowany -.

Unia Janikowo - Zdrój Ciechocinek 1:2 (1:0)
Bramki: Eryk Marszał - Daniel Matuszak, testowany

Unia Janikowo - Zdrój Ciechocinek 1:2

Sparing Unia Janikowo - Zdrój Ciechocinek 1:2 [zdjęcia]

Wtorek 19 lipca 2022
Olimpia Grudziądz – Sokół Ostróda 6:0 (4:0, 0:0, 2:0)
Bramki: Krzysztof Wicki (18), Denis Gojko (37), Hubert Mich (42, 82), Testowany (44), Kacper Jarzec (105).

Naprzód Jabłonowo - Ossa Biskupiec 3:3 (3:1)
Bramki: Dominik Lewandowski 2 (10, 30), Łukasz Kalinowski (35, wolny) - Szymon Nastaj (45), Łukasz Suchocki (60), Rafał Wiśniewski (75)

Poniedziałek 18 lipca 2022
Victoria Lisewo - Chełminianka Chełmno 0:4 (0:2)
Bramki: Kamil Kurkierewicz 2, Karol Misiaszek, testowany

Niedziela 17 lipca 2022
Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: Adrian Szczutowski (77)
WISŁA: Lodziński, Zbozień, Sulek, Krivotsyuk, Chrzanowski, Mokrzycki, Kvocera, Gerbowski, Rasak, Kocyła, Lewandowski. Na zmiany: Zapytowski, Drapiński, Cielemęcki, Szczutowski, Walczak
ZAWISZA: Tkaczyk, Nowak, Urbański, Paliwoda, Sochań, Koziara, Mielcarek, Żylski, Rugowski, Okuniewicz

Kasztelan Papowo - Fala Świekatowo 3:1
Bramki: Sołtys, Trzoski (karny), Pudlewski -

Ziemowit Osięciny - Kujawiak Sukowy 6:2 (2:0)
Bramki: Karol Pyczka 2, Filip Sobczak, Bartosz Cybulski, Jakub Chaberski, testowany -.

Sobota 16 lipca 2022
Wda Świecie - Sportis Łochowo 3:1 (0:1)
Bramki: Tymoteusz Majka 2 (49, 76), testowany (65) - Maciej Sieradzki (12)

FAF Elana Toruń - Chojniczanka II Chojnice 3:2 (1:1, 2:1)

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 0:2 (0:2)

III-ligowiec z naszego regionu przegrał z zespołem występującym klasę niżej 0:2. Dla Unii był to pierwszy przedsezonowy sparing. W obu drużynach wystąpiło wielu testowanych piłkarzy. ZDJĘCIA >>>>

Sparing Unia Janikowo - Mieszko Gniezno [zdjęcia]

Iskra Szydłowo - Noteć Łabiszyn 3:2 (1:1)
Bramki: - Patryk Wiśniewski 2.

KS Kutno - Włocłavia Włocławek 2:1 (2:0)
Bramki: - Stanisław Łojewski.

Tarpan Mrocza - Notecianka Pakość 2:2
Bramki: - Kacper Mozgawa 2.

Sparta Brodnica - Tłuchowia Tłuchowo 4:4 (2:1)
Bramki: - Dawid Kieplin 2, Bartłomiej Śmigrodzki 2.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Kruszyn 7:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Witucki (16), testowany 2 (22, 87), Kieran Ollivierre (31), Adam Młodzieniak (72), Artem Skachkov 2 (81, 86)

Kujawiak Lumac Kowal - Łokietek Brześć Kujawski 4:2 (1:2)
Bramki: Vitalii Shvets, testowany 2, Kamil Bógdał - Michał Skonieczny, Maciej Pałczyński

Krajna Sępólno Krajeńskie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:5
Bramki: - testowany, Radosław Mik, Antoni Chylewski 2, Jakub Powalisz

Goplania Inowrocław - Wisła Fordon 4:3 (1:2)
Bramki: Krystian Makowiecki (15), Szymon Sobczak (54), testowany 2 (79, 84) -

Zdrój Ciechocinek - Kujawy Markowice 4:1 (1:0)
Bramki: Daniel Matuszak, Błażej Zwolankowski, Jarosław Krzyżanowski, Michał Rafiński -.

Amator Maszewo - Lider Włocławek 4:8 (1:4)
Bramki: - testowany I 2, testowany II 2, Mikołajczak, Gawroński, Szablewski, Koper

Start Pruszcz - Polonia Bydgoszcz 1:1

Unia Solec Kujawski - Pomorzanin Toruń 3:0 (0:0)
Bramki: Sebastian Pacek, Damian Stasikowski, Maciej Słupecki

Polonia Golina - Kujawianka Izbica Kujawska 2:8 (0:3)

Gwiazda Starogród - Tartak Klamry 3:2

Piątek 15 lipca 2022
Chemik Moderator Bydgoszcz - Start Stawki 4:2 (0:2)
Bramki: Oskar Lipkowski (48), Mateusz Winiecki (67), Dawid Born (69), Karol Klimek (73) - Arkadiusz Piskorski (43), Mateusz Parzybut (45)

Lech Rypin - GKS Wikielec 0:2 (0:1)
Bramki: rzut karny, samobójcza

Olimpia Grudziądz - Cuiavia Inowrocław 8:1 (3:0)
Bramki: testowany 2, Kamil Kurowski, Patryk Winsztal, Filip Rzepka, Filip Karmański, Filip Prykaszczyk, samobójcza - Wiktor Majchrzak (77)

Olimpia Grudziądz rozgromiła w sparingu Cuiavię Inowrocław

Olimpia Grudziądz rozgromiła w sparingu Cuiavię Inowrocław [zdjęcia]

Niedziela 17 lipca 2022
Unia Leszcze - GKS Osiek Mały/Łuczywno (18)

Środa 13 lipca 2022
Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Zachaczewski (85)

Sobota 9 lipca 2022
Sokół Ostróda - Zawisza Bydgoszcz 1:5 (1:1)
Bramki dla Zawiszy: Stanisław Wędzelewski, testowany 2, Kamil Żylski, Wojciech Mielcarek.

Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 3:2 (2:0, 2:2)
Bramki dla Olimpii: Hubert Mich, Michał Zachaczewski.

KS Kutno - Tłuchowia Tłuchowo 2:1
Bramka: Seweryn Truskolaski

Dąb Dąbrowa Biskupia - Start Stawki 1:3 (1:0)

Olimpia Koło - Kujawianka Izbica Kujawka 4:5 (1:5)

Wtorek 5 lipca 2022
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 1:0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

EcoBike

Ecobike Sx300 Green 29 2021

9 499,00 zł9 299,00 zł
miejsce #2

MBM

MBM E1200 Karios U16 Czarny 27.5 2022

12 599,00 zł
miejsce #3

Indiana

Indiana E4000 Czarny 26 2021

3 499,00 zł
miejsce #4

Torpado

Torpado Era Czarny 28 2022

6 799,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Liga Mistrzyń nie dla łodzianek

Materiał oryginalny: Sparingi piłkarskich drużyn z Kujawsko-Pomorskiego przed sezonem 2022/23 [wyniki, strzelcy] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie