Sparingi w Kujawsko Pomorskiem przed piłkarskim sezonem 2020/21. Wyniki, strzelcy, terminarz meczów

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Sparing Polonia Bydgoszcz - Sportis Łochowo 0:2 fot. Olek Ryska
Wyniki sparingów rozgrywanych przez Kujawsko Pomorskie zespoły piłkarskie w ramach przygotowań do sezonu 2020/21.

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - sobota (25 lipca)

Elana II Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska 3:4 (1:4)
Bramki: - Łukasz Galanciak, testowany 3.

Legia Chełmża - Flisak Złotoria 5:0
Bramki: Dawid Bocian 5.

Sportis Łochowo - Victoria Niemcz 4:0 (1:0)
Bramki: Tomczak, samobójcza, Słupecki, Frasz (karny)

Wda Świecie - Pomorzanin Toruń 1:3 (1:1)
Bramki: Bagiński (33, samobójcza) - Maksymilian Boczek (22), Ariel Jastrzębski (72, karny), Miłosz Waszczuk (78)

Victoria Lisewo - Zdrój Ciechocinek 0:5
Bramki: Witkowski 2, Kaźmierczak 2, Zwolankowski.

Gopło Kruszwica - Pogoń Mogilno 1:5 (1:1)
Bramki: Mikołaj Myśliwy (7) - Bartosz Czarnecki (37), Sebastian Hulisz (52), Filip Jagielski (54), Kacper Kraska (82), Wiktor Mrówczyński (90+1)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Mieszko Gniezno 1:3 (0:2)
Bramka: Gabriel Pieczyński.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 3:2 (2:0)
Bramki: Patryk Perliński, Maciej Kot, Karol Długosz -.

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orzeł Agropol Służewo 1:2
Bramki: - A. Szymański 2.

Lech Rypin - Wisła II Płock 1:3 (1:0)
Bramki: testowany (33) - (68), (84), (87)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - LTP Lubanie 3:1
Bramki: Sebastian Smieszny (karny), Adam Młodzieniak 2

Notecianka Pakość - Noteć Inowrocław 2:2

Grom Osie - Start Pruszcz 1:4

KS Gminy Chełmża Cyklon Kończewice - Mień Lipno 8:2 (4:1)
Bramki: A. Kowalski 3, K. Kamiński 2, N. Hamerla, testowany 2 - .

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - UKS SMS Włocławek (juniorzy starsi) 4:4 (3:2)
Bramki: Jacek Wichliński 2, Rafał Zbońkowski, testowany - .

GKS Baruchowo - MGKS Lubraniec 7:2
Bramki: Michał Rosiak 2, Dawid Ling, Kamil Bógdał 2, Szymon Giętkowski, Piotr Kierus.

Kujawiak Kruszyn - Sadownik Waganiec 3:1 (1:0)

Arka Gdynia U18 - BKS Bydgoszcz 0:0

BOSiR Dąb Barcin - Sokół Damasławek 7:2 (4:2)
Bramki: Radosław Mróz, Oskar Ignatowski, Bartłomiej Dreżewski, Brajan Byczyński, Oliwier Kurant, Daniel Nowakowski, testowany - Ariel Borucin, Bartłomiej Wójciński

Piast Bądkowo - Wiślanin Bobrowniki 3:1 (3:0)
Bramki: Morawski 2, Pietrzak 2 -.

Włocłavia Włocławek - Wkra Żuromin 3:0 (0:0)
Bramki: Patryk Wojtylak (61), Łukasz Grube (67), Piotr Szablewski (88)

Sparing Włocłavia Włocławek - Wkra Żuromin [zobacz zdjęcia]

Ziemowit Osięciny - Łokietek Brześć Kujawski 5:1 (2:1)
Bramki: Zalewski, Karpiński 2, Budziszewski, Pakulski - Billy Abbott

Sparing Ziemowit Osięciny - Łokietek Brześć Kujawski [zdjęcia]

Łokietek Brześć Kujawski - Victoria Czernikowo 7:1 (4:1)
Bramki: Trzeciak 3, Gryczewski 2, Skonieczny 2

Regionalny Puchar Polski KPZPN 2020. Mecze 1/2 finału na żywo [obsada sędziowska, terminarze, wyniki]

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - piątek (24 lipca)

Unia Susz - Sparta Brodnica 1:4
Bramki: - Reise 2, Bartoszyński, Kaźmierczyk.

Masz informację o sparingach? Widzisz błąd. Daj znać:
tel: 519 503 679
Messenger

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - czwartek (23 lipca)

Lider Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal 3:1 (1:0)
Bramki: Dominik Głowiński, Taras Yavorsky, Jakub Perek - Dawid Kwiatkowski.

Sparing Lider Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal [zdjęcia]

GKS Baruchowo - Piast Bądkowo 6:1
Bramki: Piotr Kierus 2, Michał Rosiak 2, Kamil Bógdał 2

Wojownik Wabcz - Gwiazda Starogród 2:3
Gwiazda Starogród - Wisła Gruczno 3:3

KS Gmina Chełmża Cyklon - Victoria Lisewo 3:1
Bramki: A Kowalski 3 -.

MOKS Piaski Bydgoszcz - Łokietek Wierzchucin 8:5

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - środa (22 lipca)

Unia Solec Kujawski - Chełminianka Chełmo 2:1
Bramki: Krzysztof Urtnowski 2 -.

Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 6:0
Bramki: Kamil Kala 2, Łukasz Gryglewicz, Dominik Smaruj, Kacper Mozgawa, Przemysław Swojnóg

BKS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 5:1
Bramki: testowany 3, Jan Chachuła 2 -

GKS Fabianki - Włocłavia Włocławek juniorzy starsi 3:1 (2:0)
Bramki: Dawid Słomski 2, Krzysztof Papis -

Dąb Bąkowo - Orzeł Agropol Służewo 3:3 (2:0)
Bramki: - Piotr Lewandowski, Jakub Wesołowski, Adrian Jakóbczak

Lech Dobre - Ziemowit Osięciny 2:5 (1:3)
Bramki: - Oskar Karpiński 2, Krzysztof Lewandowski, Jakub Babaczyk, Damian Chaberski.

Sparing Lech Dobre - Ziemowit Osięciny [zdjęcia]

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - wtorek (21 lipca)

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Mazur Gostynik 1:1 (1:0)
Bramki: Rafał Zbońkowski -

KS Gmina Chełmża Cyklon - Wojownik Wabcz 2:1
Bramki: M. Banaszak, testowany

Czytaj także

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - sobota (18 lipca)

Andrespolia Wiśniowa Góra - Lider Włocławek 2:4 (2:1)
Bramki: - Patryk Miarka (11), testowany (55), testowany (60), testowany (70)

Kujawianka Izbica Kujawska - GKS Sompolno 3:1 (2:0)
Bramki: Jan Kołodziejski, testowany 2 - .

Unia Solec Kujawski - Noteć Łabiszyn 4:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Nowak, Wojciech Błaszczak, Sebastian Pacek 2 - Tomasz Kośmider.

Pomorzanin Serock - Grom Osie 1:0 (0:0)
Bramka: Korol (78)

Start Warlubie - Start Pruszcz 4:3 (2:1)
Bramki: Nikodem Manthey, Maciej Śliwiński, Patryk Klimek, Patryk Bojarowski - testowany I 2, testowany II.

KS Brzoza - KS Gminy Chełmża Cyklon 1:3 (1:0)
Bramki: Łukasz Retlewski (44) - Kamiński 2 (50, 60), Hamerla (66)

Sportis Łochowo - BKS Bydgoszcz 3:0 (3:0)
Bramki: Mariusz Miłek 2, Kajetan Wojciechowski

Chemik Moderator Bydgoszcz - Leśnik Margonin 10:1 (4:0)
Bramki: Patryk Perliński 4, Maciej Sobczyk 3, Maciej Kot, Mikołaj Szmelc, Grzegorz Adamski.

GKS Wikielec - Lech Rypin 7:2 (3:0)
Bramki: - testowany (52), Takenori Kuroi (80)

Pogoń Mogilno - Grom Ostrowo 8:1 (3:0)
Bramki: Jacek Wojciechowski 2 (4, wolny, 33), Karol Kopiński (27), Adam Kozłowski 2 (53, 59), Kruszewski (58), Dawid Szefler 2 (60, 84) - (79)

Start Stawki - Lech Dobre 4:2 (1:1)

Noteć Inowrocław - Pogoń II Mogilno 5:1 (3:1)
Bramki: Łukasz Lewandowski (18), Sebastian Basiński (31, karny), Krystian Piechocki (43), Adrian Turowski (62), Szymon Wypijewski (67, samobójcza) - Michał Wojciechowski (2)

Piast Bądkowo - Victoria Smólnik 2:3 (0:0)
Bramki: Chojnacki, Biniecki - Jakub Pawłowski 2, Piotr Janowski.

GKS Baruchowo - GKS Bedlno 3:1
Bramki: Kierus, Rosiak, Bromirski -.

Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 1:10 (0:6)
Bramki: Bartosz Czerwiński -.

Legia Chełmża - Chełminianka Chełmno 4:2
Bramki: Łukasz Dormowicz, testowany, Dawid Bocian, Rafał Etmański (karny) -.

Zdrój Ciechocinek - Unia Czermno 2:0 (2:0)
Bramki: Matuszak, Krzyżanowski

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Victoria Lisewo 4:1 (3:0)
Bramki: Arkadiusz Dryps, Remigiusz Wojnowski, Miłosz Sadowski, Adam Młodzeiniak

Ziemowit Osięciny - MGKS Lubraniec 5:2

Sparing Ziemowit Osięciny - MGKS Lubraniec [zdjęcia]

Trwa głosowanie...

Kto wygra Regionalny Puchar Polski KPZPN 2020

ZDJĘCIA Z MECZU POLONIA - SPORTIS

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - piątek (17 lipca)

Włocłavia Włocławek - Świt Staroźreby 6:1 (4:0)
Bramki: Łukasz Witucki 3 (11, 22, 37), Paweł Behlke 2 (28, 69), Łukasz Grube (65) - (73)

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - sobota (18 lipca)

Sadownik Waganiec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski (17)

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - czwartek (16 lipca)

Polcalc Lubień Kujawski - GKS Bedlno 3:2 (2:1)
Bramki: Jacek Wichliński 2, Rafał Zbońkowski - .

GKS Baruchowo - Kujawianka Izbica Kujawska 1:5 (1:2)
Bramki: Piotr Kierus - Jan Kołodziejski 2, testowany 3.

Masz informację o sparingach? Widzisz błąd. Daj znać:
tel: 519 503 679
Messenger

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - środa (15 lipca)

Chemik Moderator Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 0:2 (0:0)
Bramki: Piotr Siekirka, testowany III

Lech Rypin - Sokół Radomin 3:2 (0:1)
Bramki: Maciej Jankowski (60), Paweł Lewandowski (73, karny), Takenori Kuroi (78) - (31), (85)

Legia Chełmża - Wojownik Wabcz 5:3
Bramki: Rafał Etmański 2, Michał Horna, Dawid Bocian, Tomasz Adamczyk

Łokietek Brześć Kujawski - Włocłavia Włocławek 0:3 (0:3)
Bramki: Piotr Gląba (15), Kamil Kuropatwiński (38), Łukasz Grube (41)

KS Brzoza - Notecianka Pakość 3:3 (0:2)
Bramki: testowany I (58, 63), testowany II (65) - (34), (44), (55).

Unia Wąbrzeźno - Węgrowianka Węgrowo 5:1

Orzeł Agropol Służewo - LTP Lubanie 2:1 (1:0)
Bramki: Kacper Kaźmierczak, Kamil Jakóbczak - Łukasz Różański.

MECZE 1/8 FINAŁU REGIONALNEGO PUCHARU POLSKI - WYNIKI, STRZELCY

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - wtorek (14 lipca)

Zawisza Bydgoszcz - Iskra Szydłowo 1:2 (0:1)
Bramki: Wojciech Mielcarek (52, karny) - (9), (84)

GKS Fabianki - Unia Choceń 7:2 (4:1)
Bramki: Papis 3, Słomski 2, Uzarski, Skowroński.

Czytaj także

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - niedziela (12 lipca)

Unia II Janikowo - Piast Bądkowo 4:6 (1:4)
Bramki: - Pietrzak 3, Brzęczkowski, Ćwikliński, Urbański.

Amator Maszewo - Tłuchowia Tłuchowo 3:3
Bramki: - Raniszewski (karny), Dzikowski, Konic.

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Węgrowianka 5:5 (2:0)
Bramki: Jakub Waszelewski 4 Mateusz Olejnik - Bartosz Rykowski, Wojciech Tadajewski, Jakub Rulewski, Amadeusz Olszewski (głową), Dawid Górski.

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - sobota (11 lipca)

Zawisza Bydgoszcz - Polonia Chodzież 6:1 (3:0)
Bramki: Adrian Brzeziński (14), Kamil Żylski 2 (31, 37), Patryk Kozłowski (56), Natan Zniszczoł (78), Rafał Piekuś (80) - (68)

Polonia Bydgoszcz - Sportis Łochowo 0:2
Bramki: Dawid Tomczak, Marcin Krzywicki.

Pogoń Mogilno - Wilki Wilczyn 3:2 (21)
Bramki: Karol Kopliński (35), Filip Śliwiński (40), Czarnecki - (37), (66)

Lechia Tomaszów - Lider Włocławek 2:1 (0:0)
Bramki: - Łojewski

Sparta Brodnica - Wisła II Płock 4:2 (3:0)
Bramki: Kaźmierczyk, Martyniuk, Dzwonkowski, Reise -.

Górnik Konin - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Gajda (40), Mikołaj Karbowy (80, wolny) - Łukasz Galanciak (61).

Unia Solec Kujawski - Wda Świecie 3:2 (1:1)
Bramki: Krzysztof Urtnowski (6, karny), Sebastian Pacek (85), samobójcza (87) - Jakub Ratkowski (45), Maciej Góra (72).

Notecianka Pakość - Piast Złotniki Kujawskie 2:3 (1:1)
Bramki: Szymon Dudek, Kacper Mozgawa - Dawid Szefler, Damian Kempski, Krzysztof Głogowski.

Sparta Złotów - KS Brzoza 2:2 (1:1)
Bramki: - Mateusz Krajewski, Łukasz Retlewski.

Pomorzanin Toruń - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Owczarczyk (25), Masato Hayashi (47) - Szymon Maziarz (40)

Lech Rypin - Jeziorak Iława 3:4 (2:2)
Bramki: Takenori Kuroi (14), Maciej Jankowski (32), Daniel Jasieniecki (77) - Wojciech Figurski (41), Daniel Madej (45), Radosław Galas (47), Oskar Poniewski (82)

Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 (0:0)
Bramka: Łukasz Witucki (35)

Sparing Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski [zdjęcia]

Legia Chełmża - Mustang Ostaszewo 3:1 (0:1)
Bramki: testowany, Bartosz Pawkin, Bartosz Szprenglewski -

BKS Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 6:1 (1:0)
Bramki: Jakub Makowski, Piotr Siekirka, Patryk Błażejewicz, Gracjan Żeglarski, Jan Chachuła, testowany -

Victoria Czernikowo - Unia Gniewkowo 2:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Wróblewski, Kamil Kowalski -

BOSiR/Dąb Barcin - Mikrus Szadłowice 8:2 (3:2)
Bramki: Radosław Mróz 2, Daniel Nowakowski, Bartłomiej Dreżewski, Leszek Wisz, Hubert Ciszewski, Oskar Ignatowski, Mateusz Szmeichel - Jakub Misz, Błażej Wyrkowski.

Kujawianka Strzelno - Noteć Inowrocław 1:2 (0:1)
Bramki: Piotr Niewiadomski (85, karny) - Sebastian Basiński (13), Krystian Piechocki (78)

Orzeł Agropol Służewo - Dąb Bąkowo 3:4
Bramki: Lewandowski 2, Zielonka -

Łokietek Brześć Kujawski - Stoczniowiec Płock 7:4 (5:0)

Start Stawki - Start Toruń 7:1

Promień Kowalewo - Unia Wąbrzeźno 1:2

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - piątek (10 lipca)

Kujawiak Lumac Kowal - GKS Świt Staroźreby 2:2 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Suchomski (40), Bartosz Kaczor (60) - Jakub Gąsiorowski (58), Michał Sobczak (88)

Gopło Kruszwica - Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1:3 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Makowiecki (37) - Mateusz Brzóstowski (53), Patryk Wiśniewski (76), Mikołaj Ruta (80)

Lubienianka Lubień Kujawski - LTP Lubanie 2:4 (1:1)
Bramki: Adam Wiśniewski, Mariusz Jaśkiewicz (karny) - Łukasz Różański, Damian Piernikowski, Waldemar Zakrzewski, testowany.

Czytaj także

Masz informację o sparingach? Widzisz błąd. Daj znać:
tel: 519 503 679
Messenger

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - środa (8 lipca)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Zdrój Ciechocinek 1:2 (0:1)
Bramki: Miłosz Sadowski - Cezary Smykowski, Daniel Matuszak.

Unia Janikowo - Piast Złotniki Kujawskie 4:0 (2:0)
Bramki: Przemysław Kędziora 2 (18, karny, 52), Adam Konieczny 2 (68, 76)

Zawisza Bydgoszcz - Gopło Kruszwica 5:0 (4:0)
Bramki: Patryk Kozłowski (6, karny), Korneliusz Sochań (27), Wojciech Mielcarek (33), Kamil Żylski 2 (37, 61)

Legia Chełmża - Błękitni Podwiesk 3:1
Bramki: Dormowicz, Adamczyk, testowany -.

Boruta Zgierz - Lider Włocławek 0:2 (0:1)
Bramki: Karasiński, Kacperski.

Wojownik Wabcz - Start Pruszcz 1:2
Bramki: - Mikołaj Rybiński, testowany

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - wtorek (7 lipca)

Pogoń Mogilno - Lechita Kłecko 3:1 (3:0)
Bramki: Mroziński (13), Duszyński (28, karny), Perliński (42) - (53)

Mieszko Gniezno - Pomorzanin Toruń 0:0

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - niedziela (5 lipca)

Kujawy Kozy - Legia Strzelce 4:6 (3:2)
Bramki: - Piotr Pacia 3, Łukasz Burkiewicz 2, Dawid Błażejewski.

Sparing Kujawy Kozy - Legia Strzelce [zobacz zdjęcia]

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Ziemowit Osięciny 0:3 (0:1)
Bramki: Pyczka, Zalewski, Rożek.

Sparing Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Ziemowit Osięciny [z...

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - sobota (4 lipca)

Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 4:2 (1:1)
Bramki: Kamil Żylski 2 (20, 46), Tomasz Żyliński (75), Patryk Kozłowski (78) - Łukasz Grube (43, karny), Tomasz Szablewski (70)

Pomorzanin Toruń - Chełminianka Chełmno 6:0 (3:0)
Bramki: Rafał Więckowski 2 (karne), Marzec, Michalak, Sebastian Owczarczyk, Ariel Jastrzębski

Sparta Brodnica - Mławianka Mława 6:4

Unia Janikowo - Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4:0 (1:0)
Bramki: Gracjan Goździk 2 (18, 82), Ernest Hulisz (66), Tomasz Urbański (90, wolny)

Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość 0:0

Mieszko Gniezno - Kujawianka Izbica Kujawska 0:5 (0:2)
Bramka: Oleg Tabaka 2, Michał Miziołek, testowany 1, testowany 1

Nielba Wągrowiec - Chemik Moderator Bydgoszcz 7:2 (3:1, 2:0, 2:1)
Bramki: Kubiński 3, Leśniewski, Bzdęga (karny), Ortyla, Wysocki -. Oskar Lipkowski, Karol Klimek

Start Pruszcz - Unia Solec Kujawski 2:5 (2:2)
Bramki: Maciej Kołodziej, testowany - Sebastian Pacek 3, Jakub Szugajew, Hubert Chołuj

KS Brzoza - Polonia Bydgoszcz 3:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Retlewski 2 (3, karny, 72, karny), Piotr Krysiak (67) - (47), (83)

Wda Świecie - Lech Rypin 0:1 (0:1)
Bramka: Radosław Lewandowski (22)

Sokół Ostróda - Sportis Łochowo 2:1 (1:1)
Bramki: testowany (6), Krzysztof Bliski (61 głową) - Marcin Krzywicki (16)

Orzeł Agropol Służewo - Flisak Złotoria 2:2 (1:0)
Bramki: Oliwier Jakóbczak, Damian Piotrowski - Radosław Kuzimkowski, Kacper Zboralski.

Dąb Barcin - Piast Złotniki Kujawskie 1:1 (1:0)
Bramki: Oskar Ignatowski (37) - Dawid Górski (90)

GKS Baruchowo - LTP Lubanie 1:1 (0:0)
Bramki: Szymon Giętkowski (karny) - Kamil Trzeciak.

Sadownik Waganiec - Delta Słupca 3:3

Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Lumac Kowal 3:5 (2:2)
Bramki: testowany, samobójcza, Michał Witkowski - Alan Czerwiński, Mikołaj Matusiak, Hubert Szymczak, Rafał Jankowski, testowany.

Noteć Inowrocław - Gopło Kruszwica 3:4 (2:1)
Bramki: Krystian Piechocki (20), Sebastian Badiński (28), Daniel Wujkowski (66) - Michał Kruszyński 2 (24, 59), Mateusz Kurtysiak (57), Szymon Skalski (80).

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lubienianka Lubień Kujawski 0:2 (0:1)
Bramki: Rafał Zbońkowski 2.

Piast Kołodziejewo - Noteć Łabiszyn 2:1 (0:1)

Victoria Czernikowo - Pogrom Zbójno 9:1 (4:0)

KS Gminy Chełmża Cyklon - LKS Dąbrowa Chełmińska 5:3
Bramki: Arian Kowalski 4, Szymon. Sikorski - Dawid Murawski, Dawid Sarnowski, Łukasz Kociniewski

Wicher Wielgie - Piast Bądkowo 2:7 (1:1)
Bramki: - Pogodziński, Morawski 3 (w tym 2 z rzutów rożnych), Chojnacki, Urbański, Grzywacz.

Mień Lipno - Skompensis Skępe 7:2
Bramki: Kamil Zieliński 3, Łukasz Bartczak 2, Dawid Cymerman, Damian Doliński.

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - czwartek (2 lipca)

Zdrój Ciechocinek - Unia Gniewkowo 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Bramka: Przemysław Żbikowski.

Piaski Bydgoszcz - ADP Bydgoszcz 11:4
Bramki: - Langner 2, Bieniak (karny), Bonzel

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - środa (1 lipca)

Pogoń Mogilno - Pelikan Niechanowo 5:1 (2:0)
Bramki: Wiktor Mrówczyński 2 (6, 10), Kacper Kraska (72), Dawid Pietrykowski (74), Kacper Strzelecki (79) - Flip Kruczyński (61, wolny)
Więcej tutaj

Sparta Brodnica - Pomorzanin Toruń 1:0 (1:0)
Bramka: Bartłomiej Kaczyński (14)

Zawisza Bydgoszcz - Orzeł Wałcz 0:2 (0:0)
Bramki: (2), (41)

Start Pruszcz - Polonia Bydgoszcz 5:0
Bramki: Testowany I - 3, Testowany II, Kamil Nawrocki.

Górnik Konin - Włocłavia Włocławek - odwołany

Czytaj także

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - sobota (27 czerwca)

Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3:2 (2:1)
Bramki: Sebastian Pacek 2 (14, 42), Oliwer Moranowski (70, karny) - Adrian Brzeziński (11), Medard Dahms (88).

Włocłavia Włocławek - Sokół Radomin 5:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Witucki 3 (9, 35, 55), Piotr Szablewski (33), Kamil Kuropatwiński (65).

Sparingi WKS Włocłavia Włocławek: Sokół Radomin i Lubieniank...

Sokół Kleczew - Pogoń Mogilno 4:3 (1:1)
Bramki: Tomasz Koziorowski (41), Łukasz Zagdański 2 (48, 61), Paweł Piceluk (90+1) - Wiktor Mrówczyński (28), Jakub Wysocki (72), Robert Matelski (76).

Wilki Wilczyn - Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 5:4 (0:1)
Bramki: - Mikołaj Ruta 2, Nikodem Jankowski, Patryk Wiśniewski.

Sparta Brodnica - Wkra Żuromin 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Wesołowski, samobójcza -.

Krajna Sępólno - Start Pruszcz 2:3
Bramki: - Mikołaj Prybiński 2, Jakub Konopczyński.

Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń 0:2 (0:0)

Lubienianka Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek 3:2 (1:0)
Bramki: Jacek Wichliński 2, Kamil Ambrożewicz - Piotr Gląba 2.

Wda Świecie - Błękitni Podwiesk 6:2 (4:0)
Bramki: Wojciech Ernest 4, Karol Dobrowolski, Patryk Jarantowicz - Bartosz Krzak, Mariusz Trepkowski

KS Brzoza - Pomorzanin Serock 3:3
Bramki: Oskar Raczkowski (wolny), Martin Rutayisire Shyaka, Łukasz Krężel -

Lech Rypin - Tłuchovia Tłuchowo 4:2 (4:2)
Bramki: Takenori Kuroi (16), Jakub Trędewicz (18, głową), Maciej Jankowski (36), Martyn Trędewicz (44) - testowany (21), Daniel Sieciński (25).

Noteć Inowrocław - Cukrownik Tuczno 6:5 (3:1)
Bramki: Adrian Turowski 4 (4, 29, 85, 90), Daniel Wujkowski (25), Michał Rose (64) - Daniel Kobyłecki (44, karny), Paweł Sobecki 2 (48, 87), Tomasz Kaszubowski (52), Marcin Dąbrowa (68).

Unia Janikowo - Kujawianka Izbica Kujawska 4:2 (2:0)
Bramki: Przemysław Kędziora 2 (27, 45), Miłosz Dziurzyński (73), Gracjan Goździk (83) - Jan Kołodziejski 2 (84, 86)

Łokietek Brześć Kujawski - GKS Sompolno 3:0 (1:0)
Bramki: Dawid Marciniak, testowany 2.

Piast Bądkowo - Kujawiak Kruszyn 6:3 (3:2)

Noteć Łabiszyn - Victoria Niemcz 5:0 (2:0)

Mustang Ostaszewo - Zdrój Ciechocinek 3:0
Bramki: Mateusz Ciesielski, Michał Chodkiewicz, Mateusz Dawiec.

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Unia Gniewkowo 0:5
Bramki: Kamil Fajkowski 2, Radosław Kłosowski, Janusz Olach, Mateusz Balik

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Wąbrzeźno
Sparing odwołany. Goście zrezygnowali z przyjazdu.

Trwa głosowanie...

4. ligę kujawsko-pomorska w sezonie 2020/21 wygra zespół z podokręgu?

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - piątek (26 czerwca)

KS II Kutno - Kujawiak Lumac Kowal 0:2 (0:1)
Bramki: Rafał Jankowski 2 (14, karny, 70)
Kujawiak Lumac Kowal po raz ostatni w roli grającego szkoleniowca prowadził Dawid Kwiatkowski (zszedł z boiska w 68 min.). Nowym trenerem został Anatolii Kravchuk. Piątkowy sparing oglądał z trybun. Dawid Kwiatkowskie będzie nadal występował w zespole.

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - środa (24 czerwca)

Unia Janikowo - Łokietek Brześć Kujawski 9:0 (3:0)
Bramki: Przemysław Kędziora (2, 30), Gracjan Goździk 3 (32, 51, 87), Jakub Losik (63), Filip Jagielski (72), testowany (68, 81)

Pogoń Mogilno - Unia Solec Kujawski 2:4 (2:2)
Bramki: Błażej Duszyński (15, karny), Wiktor Mrówczyński (45) - Duszyński (23, samobójcza), Wojciech Błaszczak (33), Szymon Babiarz (67), Kacper Sapa (72).
Więcej o meczu TUTAJ

Start Pruszcz - Pomorzanin Serock 5:6
Bramki: Mikołaj Prybiński 3, testowany 2 - Arkadiusz Górski, Mikołaj Kalinowski, testowani 4

BKS Bydgoszcz - KS Brzoza 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Makowski - Łukasz Retlewski

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - wtorek (23 czerwca)

Włocłavia Włocławek - Wisła II Płock 4:2 (1:1)
Bramki: Adam Kujawski (40), Kamil Frąckowiak (60), samobójcza (72), testowany (85) - (30), (54).
Więcje o meczu TUTAJ

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Łobżenica 4:3 (2:1)
Bramki: testowany (17), Artur Cielasiński (36), Tomasz Żyliński (76), Patryk Straszewski (82) - (23), (72)

Polonia Bydgoszcz - Victoria Niemcz 3:0 (1:0)
Bramki: Krystian Born 2, Maciej Kurlus.

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - sobota (20 czerwca)

Pogoń Mogilno - Unia Swarzędz 4:4 (2:1)
Bramki: Bartosz Czarnecki (11), Piotr Mroziński (39), Patryk Perliński (69), Filip Śliwiński (75) - Radosław Barabasz (45+1, karny, 71, 90+1, wolny), testowany (61).
Więcej

Wda Świecie - Start Warlubie 4:2 (3:2)
Bramki: Jakub Ratkowski (17), Bartosz Czerwiński (18), Patryk Lewandowski (34), Przemysław Kozicki (84) - Patryk Klimek (13), Mateusz Aniołkowski (31)

Unia Janikowo - Noteć Łabiszyn 4:2 (0:1)
Bramki: Gracjan Goździk (53), Dominik Jelonek 2 (62, 74), Mateusz Poczwardowski (84, wolny) - Paweł Witwicki (23), Marcin Słowiński (47)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sportis Łochowo 1:3 (0:1)
Bramki: Michał Żuchowski (55) - testowany (15), Igor Kondrat (87), Kajetan Wojciechowski (90)

Wisła Fordon - ADP Bydgoszcz 6:4 (1:1)
Bramki: - M. Szmelc 2, J. Sass, K. Łabuszewski.

Baraże o awans do 5 ligi:
Piast Kołodziejewo - Zootechnik 4:0 (1:0) - awans Piast
Bramki: Piotr Kędziora (6), Dariusz Swojnóg (47), Jakub Wilk (83), Robert Wilk (86)

Wojownik Wabcz - Victoria Lisewo 4:2 (2:0)
Bramki: Remigiusz Więdłocha (20), Łukasz Filarski (40), Andrzej Pawlicki (75), Patryk Jakubiec (79) - Mateusz Grodzicki (80), Filip Majewski (87)

Czytaj także

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - piątek (19 czerwca)

Włocłavia Włocławek - Sparta Brodnica 2:2 (1:1)
Bramki: Łukasz Witucki (12, karny), Kamil Trzeciak (74) - Adam Reise (26, karny), Bartłomiej Grube (60, samobójcza)

Legia Chełmża - Unia Wąbrzeźno 7:1
Bramki: Michał Horna 2, Dawid Bocian 2, Rafał Etmański, Łukasz Dormowicz, Bartosz Szprenglewski - Paweł Marszałek

BKS Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 4:1 (3:0)
Bramki: Jakub Makowski, Jan Chachuła, Piotr Siekirka, Gracjan Żeglarski

Grom Osie - Pomorzanin Serock 2:5
Bramki: - Radosław Mik 2, testowany 3.

Czytaj także

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - czwartek (18 czerwca)

MOKS Piaski - KS Brzoza 2:4 (1:1)
Bramki: Filip Pawlak, Mateusz Winkler - Mateusz Baj 2, Mateusz Krajewski, samobójcza

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem - środa (17 czerwca)

Zawisza Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 0:0

Sparingi w Kujawsko Pomorskiem z weekendu (13-14.06) i wcześniej

Pogoń Mogilno - Victovia Witkowo 4:2 (1:2)
Bramki: Patryk Perliński 2, Filip Loks, Kacper Strzelecki - Michał Wiśniewski (karny), Filip Janiszewski.

Legia Chełmża - Łokietek Brześć Kujawski 4:5 (2:1)
Bramki: Łukasz Dormowicz, Bartosz Pawkin, Rafał Etmański, Michał Horna. Dla Łokietka gole strzelili Dawid Marciniak 2 Marcin Pałczyński 2, Billy Abbott.

Legia Chełmża - Węgrowianką Węgrowo 7:0
Bramki zdobyli: Szprenglewski, Górski, Dormowicz, Knaak, R. Etmański (karny.), Zieliński, Pawkin.

Wojownik Wabcz - Chełminianka Chełmno 3:5 (2:2)
Bramki: Kamil Kurkierewicz, Szymon Szymański, Remigiusz Więdłocha - Michał Różański Miłosz Węgierek, Piotr Kaczkowski, Piotr Gross oraz zawodnik testowany..

Lider Włocławek - KKS Koluszki 4:0
Bramki: Krupa 2, testowany 2

Lider Włocławek - GKS Ksawerów 6:1
Bramki: Yavorsky, Klepacz,Perek 2, Kowalczyk, testowany.

Wideo. Włocłavia Włocławek - Sparta Brodnica

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3