MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tak dziś wygląda Ula z "Klanu", czyli przyjaciółka Oli Lubicz. Oto Aleksandra Niżyńska. Zobaczcie zdjęcia!

OPRAC.:
Dariusz Nawrocki
Dariusz Nawrocki
Wideo
od 16 lat
Aleksandra Niżyńska, znana widzom z roli Uli w serialu "Klan", po 11 latach pożegnała się z tym popularnym serialem. Jak wygląda jej życie teraz i jakie są jej obecne zajęcia? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, który zawiera aktualne informacje oraz galerię zdjęć!

Spis treści

Ile lat ma dzisiaj Aleksandra Niżyńska?

Aleksandra Niżyńska, aktorka, która wcielała się w postać Uli, ma obecnie 39 lat. Swoją przygodę z "Klanem" rozpoczęła już jako jedenastolatka, dzięki swojemu ojcu, Wojciechowi Niżyńskiemu, który był jednym z twórców tego popularnego serialu.

Dlaczego Aleksandra Niżyńska zdecydowała się odejść z "Klanu" i zrezygnować z aktorstwa?

Po 11 latach grania w serialu, Aleksandra Niżyńska postanowiła podjąć nowe wyzwania. Rozpoczęła studia i zaczęła angażować się w inne obszary życia. W jednym z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" wyznała, że zdecydowała się pójść w kierunku pracy badawczej i socjologicznej, co okazało się być jej prawdziwą pasją.

Co dzisiaj robi Aleksandra Niżyńska, czyli Ula z "Klanu"?

Po pożegnaniu się z aktorstwem, Aleksandra skoncentrowała się na nauce i pracy naukowej. Ukończyła studia prawnicze i nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim, a także kształciła się w Bremie. Następnie rozpoczęła karierę jako analityczka w Instytucie Spraw Publicznych oraz koordynatorka projektów w Europejskim Instytucie Innowacji i Technologii, skupiając się głównie na prawach kobiet i równości płci.

Pasja i zaangażowanie Aleksandry Niżyńskiej

Jednak praca naukowa to nie wszystko. Aleksandra Niżyńska razem z koleżankami aktywnie działa na rzecz równości płci i aktywnego ojcostwa, organizując kampanie społeczne i prezentując wyniki badań na forum międzynarodowym, między innymi w Parlamencie Europejskim. Ponadto, prowadzi własną firmę zajmującą się badaniami nad rolą kobiet w społeczeństwie i polityce.

Pasja artystyczna Uli z "Klanu"

Pomimo odejścia od aktorstwa, Aleksandra Niżyńska nadal pozostaje wierna swojej pasji artystycznej, wyrażając ją poprzez taniec jazzowy. Regularnie uczęszcza do Warszawskiego Studia Tańca, gdzie rozwija swoje umiejętności taneczne i czerpie radość z twórczego wyrażania siebie.

Nowa odsłona Uli z "Klanu"

Dzisiaj Aleksandra Niżyńska prezentuje się inaczej niż w czasach, kiedy grała Ulę w "Klanie". Jej głos pozostał niemal bez zmian, nadal zachowując niski, charakterystyczny ton. Jednak jej wygląd uległ zmianie, co możecie sami zobaczyć w naszej galerii zdjęć:

Dla tych, którzy pamiętają Ulę z "Klanu", to interesująca podróż przez zmiany, jakie zaszły w życiu i karierze Aleksandry Niżyńskiej po odejściu z serialu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto