Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Mecz reprezentacji U-20 na stadionie Ośrodka Sportu i...

U20 Polska - Grecja 2:1 we Włocławku [zdjęcia, wideo]

Mecz reprezentacji U-20 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. Polska - Grecja 2:1 (1:0) Gola z rzutu karnego zdobył Karol Angielski w 18. minucie. Na 2:0 gola strzelił Damian Garbacik w 81. minucie. Ale wynik ustalił Koulouris także z rzutu karnego w 90. minucie. <center> <iframe src="//get.x-link.pl/9c8616a2-599c-b42e-abb0-bc89d921ac4e,bdb627ae-135c-c12f-fb76-a5f485e1bb37,embed.html" width="640" height="360" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen=""></iframe> </center>

Zgłoś się do kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu. Ostatni dzwonek!

Jak sprawdzić, czy ktoś jest psychologiem? To nie takie proste. Ekspertka wyjaśnia