Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość 1:2. Zapis relacji na żywo meczu 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Hubert Witkowski
Krzysztof Draculski
Zapis relacji na żywo z meczu Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość rozgrywanego w ramach 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Wszystkie trzy bramki padały w doliczonym czai gry!

Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość 1:2 (0:0)

Bramki: Oskar Kryszak (90, karny) - Przemysław Strzesak (90+7), Kamil Fajkowski (90+8, samobójcza). Relacjonował Hubert Witkowski
17:0802.04.2022

90+9. minuta

koniec meczu, Notecianka wygrywa w Gniewkowie

17:0702.04.2022

GOOOL 90+8. minuta

dośrodkowuje Kacper Mozgawa i Kamil Fajkowski strzela samobójczą bramkę i mamy 1:2!

17:0602.04.2022

90+8. minuta

rzut rożny dla Notecianki

17:0102.04.2022

GOOOL 90+7. minuta

Przemysław Strzesak w zamieszaniu w polu karnym wyrównuje na 1:1

17:0002.04.2022

90+7. minuta

kolejny rzut wolny dla Notecianki

16:5702.04.2022

90+6. minuta

rzut wolny dla Notecianki

16:5602.04.2022

90. minuta

sędzia dolicza minimum 9 minut

16:5102.04.2022

GOOOL 90. minuta

Oskar Kryszak z rzutu karnego na 1:0

16:4902.04.2022

89. minuta

rzut karny dla Unii, żółta kartka dla Mateusza Swojnóga

16:4702.04.2022

86. minuta

Bartłomiej Dreżewski strzela obok bramki

16:4402.04.2022

83. minuta

Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, Dawid Szefler strzela, obrońcy wybijają i kolejny rzut rożny

16:4302.04.2022

83. minuta

16:3402.04.2022

73. minuta

druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Filipiaka

16:3002.04.2022

68. minuta

podwójna zmiana w Noteciance, boisko opuszczają Fabian Sudoł i Mateusz Gryglewicz, na boisku Bartłomiej Dreżewski i Hubert Wójcik

16:2902.04.2022

67. minuta

16:2502.04.2022

64. minuta

rzut rożny dla Unii

16:2302.04.2022

63. minuta

żółta kartka dla Przemysława Swojnóga

16:2202.04.2022

62. minuta

Norbert Rościszewski dośrodkowuje, piłka odbija się od słupka

16:1502.04.2022

54. minuta

zmiana w Unii, boisko z powodu kontuzji opuszcza bramkarz Hubert Baranowski, w jego miejsce Mateusz Skibiński

16:0802.04.2022

48. minuta

Norbert Rościszewski strzela z dystansu, broni Baranowski

16:0502.04.2022

46. minuta

początek drugiej połowy, rozpoczyna Notecianka

15:5902.04.2022

45+2. minuta

przerwa

15:5002.04.2022

Norbert Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Fabian Sudoł uderza głową, świetna obrona Baranowskiego i mamy rzut rożny