Włocłavia - Nielba Wągrowiec 0:5 w meczu 31. kolejki 3. ligi [skrót meczu]

W sobotnim meczu 31. kolejki 3 ligi (gr. 2) Włocłavia przegrała z Nielbą Wągrowiec 0:5.

INNE WYNIKI, STRZELCY, TABELA

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA - 31. KOLEJKA
Sobota, 23 maja 2015 r.

Włocłavia Włocławek - Nielba Wągrowiec 0:5 (0:1)
90+3 koniec
90 - Rutecki wycofał do Cichowlasa, też uderzył nieczysto, rzut rożny
87 - żk Figaszewski
GOOOL 85 - Urbański 0:5, wpadł w pole karne i po długim rogu
83 - Tłuchowski i Markiewicz za Gorczyczewskiego i Sawirskiego
79 - za Gruszkę Wierzbicki, zmiana w Nielbie, za Markowskiego Stefański zmiana we Włocłavii
GOOOL 79 - Gruszka dośrodkował, Marchel głową broni Kobusa na poprzeczkę, ale dobitka z metra trafia do siatki 0:4
75 - za Gralaka Malczak zmiana we Włocłavii, żk Iskrzyński
75 - Figaszewski w słupek
GOOOL 74 - Jacek Figaszewski po asyście Sawirskiego, piłkarza Włocłavii który interweniował niefortunnie po dośrodkowaniu Nowaka z lewej nogi
72 - Gruszka z dystansu, ale Kobusa na róg
66 - za Leśniewskiego Krauz zmiana w Nielbie
GOOOL 64 - Błażej Nowak 0:2, po ładnym strzale po długim rogu
60 - Małachowski za Urbańskiego, zmiana w Nielbie
50 - za Polaka Marchel, zmiana w Nielbie
44 minuta i 55 sekunda koniec I połowy... Sędzia zamiast rzutu karnego jakiego domagali się piłkarze Włocłavii za zagranie ręką, zakończył pierwszą część na dodatek przed czasem.
42 - w odpowiedzi Polak ale głową Kobusa na rzut rożny
41 - Rutecki wzdłuż bramki, ale w ostatniej chwili Jasiński wybija piłkę zmierzającą do Sawirskiego, który stał na 4 metrze miał pustą bramkę
35 - dośrodkowanie Rogalskiego z wolnego, piąstkuje Łagodziński
32 - Leśniewski głową, broni z trudnościami Kobusa, ale piłka nie przechodzi linii bramkowej
GOOOL 26 - Rafał Leśniewski z rzutu karnego 0:1