WTS KDBS Włocławek zaczyna rundę rewanżową. Celem przerwanie fatalnej serii!

W niedzielę (początek o godzinie 18 ) w meczu 10. kolejki II ligi WTS KDBS zagra na wyjeździe z BAS Białystok.

Podopieczne trenera Marka Zacharka wracają na parkiet po dwutygodniowej przerwie związanej z pauzą w rozgrywkach. WTS KDSB przegrało ostatnie cztery mecze z rzędu. Zdobyły tylko dwa punkty. Ostatnie zwycięstwo zanotowały 15 października. Cieszy, że do składu po kontuzji wraca Katarzyna Kiestrzyńska.

Drużyna gospodarzy zajmuje 6. miejsce (11 punktów na koncie) w II lidze. Do włocławianek, z którymi przegrały na inaugurację sezonu w Hali Mistrzów 1:3 (-22, 13, -24, -24 ), tracą trzy punkty.

Miejmy nadzieję, że WTS KDBS przerwie fatalną serię i od zwycięstwa rozpocznie rundę rewanżową.

ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO MECZU WTS - BAS - KLIKNIJ TUTAJ

W miniony weekend rozegrano mecze 8. kolejki II ligi siatkówki. Były to ostatnie spotkania w I rundzie zasadniczej rozgrywek. Pierwsze miejsce już wcześniej zapewnił sobie zespół AZS AWF, który wywalczył komplet punktów.
WTS KDBS, które pauzowało w tej kolejce, zajmuje czwarte miejsce gwarantujące udział w rundzie play-off.
Niespodzianką sobotnich meczów była porażka Sparty z zespołem APS Rumia, który wygrał po raz pierwszy w tym sezonie.