WTS Włocławek - E. Leclerc Elbląg 2:3 w 9. kolejce II ligi siatkówki [zdjęcia, wideo]

Marcin
WTS Włocławek - E. Leclerc Elbląg
WTS Włocławek - E. Leclerc Elbląg Wojciech Alabrudziński
Nie brakowało emocji podczas sobotniego meczu włocławskich siatkarek. Przegrały 2:3, choć prowadziły już w setach 2:1

Przed ostatnim meczem w I rundzie zespół E. Leclerc Orzeł Elbląg był zdecydowanym faworytem spotkania. Siatkarki z Elbląga zanotowały 8 kolejnych zwycięstw i straciły tylko dwa sety w tym sezonie.
Niespodziewanie włocławianki postawiły trudne warunki. Prowadziły nawet 2:1, ale ostatecznie Orzeł wygrał spotkanie. Stracił jednak pierwszy punkt w tym sezonie i powiększył w przewagę w tabeli ponieważ porażkę zanotował SMS Police. WTS przegrał piąty mecz w sezonie i pierwszy przed własną publicznością.

WTS Włocławek - Orzeł Elbląg 2:3 (-19, 26, 22, -20, -11)
WTS KDBS: Roksana Irzemska (nr 1 na koszulce), Magdalena Jędrzejewska (2), Aleksandra Gogol (4), Aleksandra Wyczałkowska (6), Angelika Malinowska (7), Zuzanna Balcerak (8), Natalia Kiełpińska (9), Małgorzata Depka-Skrzypińska (10), Martyna Świeczkowska (11), Barbara Browarczyk (12), Zuzanna Abdulzade (13), Weronika Majewska (14)
ORZEŁ: Julia Dunajska (1), Aleksandra Szczygłowska (2), Agnieszka Kowalczyk (14), Katarzyna Szostak (5), Paulina Markowicz (6), Weronika Wołodko (7), Aleksandra Wójcicka (8), Karolina Kaczmarczyk (9), Ewelina Frąszczak (10), Izabella Wąsik (11), Monika Tchórzewska (13), Izabela Giecewicz (15).