A KLASA WŁOCŁAWEK - 23. KOLEJKA
Sobota, 23 maja 2015 r.
Cukrownik Fabianki - Skrwa Skrwilno 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Chyliński (90+3) - Michał Manelski (80)
[16.00]; w rundzie jesiennej: 1:7 sędziuje: Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Lech Dobre - Orzeł Służewo 1:2 (0:2)
Bramki: Dominik Maliszewski (80) - Adrian Jakóbczak (4), Sławomir Cieślakiewicz (42)
[16.00]; w rundzie jesiennej: 0:2 sędziuje: Jacek Przewozik (Siniarzewo)
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - MGKS Lubraniec 3:3 (2:0)
Bramki: Damian Bukowski 2 (7, 86), Patryk Jasiński (15) - Rafał Pilarski (55), Mateusz Bujalski (73), Przemysław Urbański (88)
[17.00]; w rundzie jesiennej: 1:7 sędziuje: Paweł Sokołowski (Włocławek)
Victoria Smólnik - Wicher Wielgie 4:1 (1:1)
Bramki: Dawid Szymański (11), Paweł Mularski (72), Piotr Janowski (78), Jakub Markiewicz (87) - Sebastian Paszyński (40)
[17.00]; w rundzie jesiennej: 3:1 sędziuje: Łukasz Wesołowski (Siniarzewo)
Niedziela, 24 maja 2015 r.
Piast Bądkowo - Unia Choceń 1:1 (0:1)
Bramki: Damian Chlewicki (53) - Patryk Czarnecki (44, wolny)
[15.00]; w rundzie jesiennej: 3:0 sędziuje: Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Zgoda Chodecz - Grot Kowalki 3:2 (1:1)
Bramki: Jakub Stempczyński (16), Ireneusz Kruger (53, karny, 71, karny) - Paweł Kukowski 2 (39, wolny 83)
[16.00]; w rundzie jesiennej: 1:13 sędziuje: Sebastian Szubski (Kowal)
Tłuchowia Tłuchowo - Wzgórze Raciążek 6:2 (2:1)
Bramki: Paweł Gaul (8), Marcin Gapiński 2 (26, 75), Łukasz Sielczak 2 (51, 80), Dariusz Grabski (90) - Przemysław Rutecki (36), Łukasz Drwięga (63)
[16.00]; w rundzie jesiennej: 1:3 sędziuje: Krzysztof Budziński (Lipno)
1. Victoria Smólnik 23 55 70-33
2. Wzgórze Raciążek 23 47 51-34
3. Orzeł Służewo 23 40 45-32
4. Piast Bądkowo 23 37 41-28
5. Tłuchowia 23 35 66-45
6. Wisła Dobrzyń 23 32 52-42
7. Grot Kowalki 23 31 60-48
8. Unia Choceń 23 30 45-42
9. MGKS Lubraniec 23 29 46-54
10. Lech Dobre 23 25 37-53
11. Wicher Wielgie 23 24 35-56
12. Skrwa Skrwilno 23 23 53-53
13. Zgoda Chodecz 23 20 27-74
14. Cukrownik Fabianki 23 18 31-65
24. kolejka (30/31 maja): Orzeł - Wisła, MGKS - Tłuchowia, Wzgórze - Cukrownik, Skrwa - Piast, Unia - Victoria, Wicher - Zgoda, Grot - Lech
wyniki za www.laczynaspilka.pl
A KLASA BYDGOSZCZ, GRUPA I - 23. KOLEJKA
Sobota, 23 maja 2015 r.
Czarni Lniano - Rawys KAN-BOR Raciąż 2:2
[16.00]; w rundzie jesiennej: 0:4 sędziuje: Maciej Gebler (Bydgoszcz)
KS Łochowo - Victoria Koronowo 2:0
[17.00]; w rundzie jesiennej: 1:2 sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
Tucholanka Tuchola - Tartak Wudzyn [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Przemysław Stelmaszyk (Bydgoszcz)
Krajna Sępólno Krajeńskie - LKS Dąbrowa Chełmińska 3:3
[17.00]; w rundzie jesiennej: 1:2 sędziuje: Tomasz Linke (Tuchółka)
Fala Świekatowo - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 5:0
[17.00]; w rundzie jesiennej: 2:1 sędziuje: Sławomir Radzik (Wojnowo)
Niedziela, 24 maja 2015 r.
Sparta Przysiersk - Tarpan Mrocza [14.30]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Budowlany KS Bydgoszcz - Grom Więcbork [18.00]; w rundzie jesiennej: 1:5
sędziuje: Damian Sobczak (Inowrocław)
A KLASA BYDGOSZCZ, GRUPA II - 23. KOLEJKA
Sobota, 23 maja 2015 r.
Burza Nowa Wieś Wielka - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 9:2
[15.30]; w rundzie jesiennej: 7:2 sędziuje: Edward Przybysz (Inowrocław)
Pałuczanka Żnin - Dąb Bąkowo 0:2
[17.00]; w rundzie jesiennej: 0:3 sędziuje: Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Unia Gniewkowo - GLZS Sadki 3:0
[17.00]; w rundzie jesiennej: 0:2 sędziuje: Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Znicz Rojewo - Czarni Wierzchosławice 4:4
[17.00]; w rundzie jesiennej: 2:2 sędziuje: Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Niedziela, 24 maja 2015 r.
KS Brzoza - Noteć Łabiszyn 0:5 (0:3)
Bramki: Witwicki 3, Mucha, Lewandowski.
Informuje Marcin Kowalski.
[15.00]; w rundzie jesiennej: 3:0 sędziuje: Paweł Giczela (Jadwiżyn)
Piast Kołodziejewo - Kujawianka Strzelno [17.00]; w rundzie jesiennej: 3:1
sędziuje: Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
Pauzuje: Unia Janikowo.
A KLASA TORUŃ - 23. KOLEJKA
Sobota, 23 maja 2015 r.
Wojownik Wabcz - Gwiazda Starogród 4:3
[16.00]; w rundzie jesiennej: 1:2 sędziuje: Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Victoria Lisewo - LZS Bobrowo 9:0
[17.00]; w rundzie jesiennej: 3:0 sędziuje: Karol Rolewicz (Grudziądz)
LZS Świedziebnia - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:2
[17.00]; w rundzie jesiennej: 1:3 sędziuje: Wojciech Winnicki (Waganiec)
Węgrowianka Węgrowo - Start Toruń 3:2
[17.00]; w rundzie jesiennej: 1:1 sędziuje: Artur Żeliszczak (Toruń)
Iskra Ciechocin - Unislavia Unisław 0:1
[17.00]; w rundzie jesiennej: 1:0 sędziuje: Paweł Polikowski (Chełmża)
Cyklon Kończewice - Pomowiec Kijewo Królewskie 2:2
[17.00]; w rundzie jesiennej: 3:1 sędziuje: Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Kasztelan Papowo Biskupie - Stal Grudziądz [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:5
sędziuje: Marcin Wołowski (Toruń)
Widzisz błąd? Znasz wynik meczu? Napisz
604-375-227 (T-Mobile)
519 503 679 (Orange)
e-mail: [email protected]
fejs
facebook - strona o piłce nożnej w regionie
twitter
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?