Wyniki 25. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa II [18/19 maja 2019]

WA
Wyniki meczów 25. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa II rozgrywanej w weekend 18 i 19 maja.

Wideo. Lider Włocławek - Orzeł Agropol 8:1 w meczu 24. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 25. kolejka

Sobota
Lider Włocławek - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 3:3 (1:1)
90+3 - koniec. Na awans Lider musi więc jeszcze poczekać. Może go wywalczyć jeszcze nawet w niedzielę, ale zależy to od wyniku Noteci Łabiszyn. Aktualizacja. Noteć przegrała, a więc Lider jest już pewny awansu.
GOOOL 90+2 - Jacek Wichliński 3:3
GOOOL 84 - Jakub Kowalski 3:2
GOOOL 81 - Damian Figura głową 2:2
GOOOL 62 - Dominik Burdyka 1:2. Goście wyraźnie chcą odłożyć świętowanie włocławian...
55 - 1:1
45 - 1:1
GOOOL 40 - Rafał Zbońkowski głową 1:1
35 - 1:0
GOOOL 24 - Rafał Burzyński 1:0. 28 bramka w sezonie. W tym momencie Lider jest w 4. lidze
15 - 0:0
10 - 0:0
Wygrana zapewni Liderowi awans do 4. ligi.
LIDER: Schmidt - Figura, Kożecki, Klepacz, Naroźniak, Jaworski, Burzyński, Hartman, Duduś, Witkowski, Modranka
LUBIENIANKA: Brykalski - Kujawski, Burdyka, Dopieralski, Osiński, Zbońkowski, Ambrożewicz, Kalinowski, Czarniak, Wichliński, Witczak.
12 - Gerard Gólcz

Miało być świętowanie w sobotę, ale radość jest dopiero dzień później. Lider Włocławek w przypadku zwycięstwa w 25. kolejce zapewniłby sobie powrót do 4. ligi. Jednak Lubienianka walczyła we Włocławku do końca. W doliczonym czasie gry wyrównała i świętowanie było trzeba odłożyć. Nie na długo. Bo w niedzielę punkty straciła Noteć i Lider zapewnił sobie awans.
Gratulujemy.

Zobaczcie zdjęcia z sobotniego meczu z Lubienianką.

Mecz Lider Włocławek - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski

Lider Włocławek zremisował w 25. kolejce 5. ligi, ale i tak ...

Wideo. Lider - Lubienianka

Klasyfikacje strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej po 24. kolejce

GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek 0:0
Informują: Dariusz Janik oraz Roman Śmieszny
Koniec meczu
86 min - 0:0
75 min - 0:0
65 min - 0:0
Przerwa - 0:0
37 min - 0:0
24 min - 0:0
14 min - 0:0
15 - Paweł Sarnowski

Orzeł Agropol Służewo - Kujawianka Strzelno 4:0 (3:0)
Informują: Arkadiusz Jakóbczak oraz Damian Baczyński
GOOOL 71 min - Witkowski 4:0
63 min - 3:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 45+1 min - Adrian Jakóbczak, wolny 3:0
GOOOL 21 min - Michał Witkowski 2:0
20 min - 1:0
GOOOL 6 min - Adrian Jakóbczak, wolny 1:0
16 - Mateusz Wróblewski

Szubinianka Szubin - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 1:1 (0:1)
Informują: Szymon Fiałkowski oraz Andrzej Grudziński
86 min - 1:1
76 min - 1:1
74 min - goście w osłabieniu po czerwonej kartce Łukasza Olewińskiego
GOOOL 62 min - Dominik Kujawa 1:1
55 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 29 min - Patryk Olewiński, głową 0:1
20 min - 0:0
Mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem bowiem goście dojechali do Szubina 10 min przed wyznaczoną godziną
16 - Szymon Lewandowski

Piast Złotniki Kujawskie - KS Brzoza 2:3 (0:1)
Informują:Janusz Michalski oraz Tadeusz Sułkowski
GOOOL 90 min - Sławomir Sztuba 2:3
GOOOL 79 min - Adam Kierstan, wolny 2:2
GOOOL 64 min - Łukasz Krężel 1:2
GOOOL 54 min - Mariusz Kwiatkowski 1:1
32 min - 0:1
15 min - 0:1
GOOOL 1 - Kamil Baranowski 0:1
17 - Piotr Wiśniewski

Goplania Inowrocław - Start Radziejów 1:0 (1:0)
Informuje: Andrzej Prabucki
81 min - 1:0
66 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 40 - Szymon Sobczak 1:0
33 min - 0:0
15 min - 0:0
17 - Artur Żeliszczak

LTP Lubanie - Łokietek Brześć Kujawski 1:3 (0:2)
Informują Martyna Drzewiecka i Marcin Zapiec
GOOOL 89 - Marciniak 1:3
84 min - 1:2
GOOOL 64 - Konrad Kaźmierczak 1:2
60 min - 0:0
Przerwa - 0:2
35 min - 0:2
GOOOL 12 - Dawid Marciniak 0:2
GOOOL 5 - Michał Skonieczny 0:1
17 - Adrian Sławkowski

Niedziela
Gopło Kruszwica - Noteć Łabiszyn 5:1 (1:1)
Informują: Jan Kozłowski oraz Jacek Kowalski
Koniec meczu. Przerwana zwycięska passa Noteci oznacza, że Lider awansował już do 4. ligi
GOOOL 90+3 - Sikorski, głową 5:1
GOOOL 80 - Damian Sikorski, głową 4:1. To bramka nr 700 w tym sezonie
77 min - 3:1
68 min - 3:1
GOOOL 63 - Kurtysiak, głową 3:1
60 min - 2:1
GOOOL 48 - Mateusz Kurtysiak 2:1
Przerwa - 1:1. Gdyby wynik remisowy utrzymał się do końca Lider będzie mógł przyjmować gratulacje z racji awansu
32 min - 1:1

16. Start Radziejów 25 6 16-78

24. kolejka 5. ligi gr. II - Lider Włocławek - Orzeł Agropol Służewo 8:1 (3:1)
GOOOL 19 min - Jakub Kowalski 1:0
GOOOL 37 min - Bartlomiej Grube 2:0
GOOOL 43 min - Rafał Burzyński 3:0. To 27. gol lidera klasyfikacji strzelców tej grupy
GOOOL 45 min - Adrian Jakóbczak z karnego 3:1
GOOOL 51 min - Dariusz Witkowski, głową 4:1
GOOOL 70 min - Witkowski 5:1
GOOOL 79 min - Anton Hartman 6:1
GOOOL 85 min - Damian Narożniak 7:1
GOOOL 88 min - Grube z wolnego 8:1