Wyniki i strzelcy A-klasy, grupa Włocławek - runda jesienna, sezon 2022/23

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wyniki włocławskiej A klasy
Wyniki włocławskiej A klasy MiK
Udostępnij:
Podajemy wyniki, strzelców w rozgrywkach włocławskiej A-klasy w sezonie 2022/23. Rozegrano dotychczas 7 kolejek.

7. kolejka: 24-25 września
Sobota
GKS Fabianki - Unia Choceń 1:0 (1:0)
Bramka: Przemysław Słomski (12)

Grot Kowalki - MGKS Lubraniec 3:0 (1:0)
Bramki: Jakub Jadczak (39), Mariusz Majos (80), Kamil Klatt (86)

Skrwa Skrwilno - Tłuchowia II Tłuchowo 3:6 (2:4)
Bramki: Bartosz Detmer (21), Karol Pawelec (34), Przemysław Budka (79) - Mateusz Kołodziejski 4 (14, 28, 32, 90+2), Łukasz Zabłotowicz (25), Dawid Ostrowski (51)

Orzeł Służewo - Piast Bądkowo 6:2 (1:0)
Bramki: Oskar Tomala (44), Marcin Krakowski (48), Paweł Rataj (55), Bartek Kacprzak 2 (62, 67), Szymon Zupa (80) - Kamil Marszałek (53), Dorian Pietraszewski (72)

Niedziela
Wiślanin Bobrowniki - Mień Lipno 2:2 (2:1)
Bramki: Adrian Surmacki (26), Łukasz Strużewski (33), - Przemysław Kowalski (2), Jakub Cywiński (82)

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Victoria Smólnik 5:2 (1:0)
Bramki: Marcin Dadzibóg (18), Jakub Baranowski 2 (65, 78), Piotr Markowski (70), Arkadiusz Ugorski (83) -

Aktualna tabela

  1. Unia Choceń 7 16 17-8
  2. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6 15 23-11
  3. Mień Lipno 7 14 18-12
  4. Orzeł Służewo 6 10 22-12
  5. GKS Fabianki 6 10 12-7
  6. Wiślanin Bobrowniki 7 9 11-13
  7. Skrwa Skrwilno 6 8 16-16
  8. MGKS Lubraniec 5 7 12-12
  9. Tłuchowia II Tłuchowo 7 10 16-14
  10. Grot Kowalki 7 7 11-15
  11. Wicher Wielgie 6 5 15-23
  12. Piast Bądkowo 7 4 8-23
  13. Victoria Smólnik 7 3 11-26

1. kolejka - 12-14 sierpnia 2022
Orzeł Służewo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:2 (0:0)
Bramki: Michał Piotrowski (54) - Marcin Dadzibóg (47), Jakub Baranowski (90+3)

Grot Kowalki - Wicher Wielgie 2:2 (0:1)
Bramki: Norbert Trędewicz (61), Kamil Lewandowski (74) - Przemysław Kosowski (20), Dariusz Komorowski (81)

GKS Fabianki - Wiślanin Bobrowniki 0:2 (0:0)
Bramki: Adrian Surmacki 2 (53, 78)

Unia Choceń - Victoria Smólnik 3:2 (1:1)
Bramki: Piotr Olach (44), Krzysztof Sroka (56), Adam Dankowski (62) - Piotr Janowski (6), Albert Sołtysiński (75)

Tłuchowia II Tłuchowo - Mień Lipno 0:4 (0:1)
Bramki: Dawid Cymerman 3 (3, 56, 65), Marcin Kaczorowski (79)

Piast Bądkowo - MGKS Lubraniec 2:4 (0:3)
Bramki: Łukasz Pogodziński (64), Marcin Przekwas (70) - Mirosław Pilarski (12), Sebastian Śmiałek 2 (20, 34), Jakub Pawłowski (72)

2. kolejka - 20-21 sierpnia
MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:4 (3:2)
Bramki: Mateusz Bujalski (12), Mirosław Pilarski 2 (18, 21) - Łukasz Deręgowski (9), Marcin Dadzibóg (29), Piotr Markowski (68), Jakub Baranowski (81)

Wiślanin Bobrowniki - Orzeł Służewo 2:2 (1:2)
Bramki: Adrian Surmacki (18), Piotr Charzewski (73) - Filip Kuczyński (10), Michał Piotrowski (38)

Wicher Wielgie - Skrwa Skrwilno 2:2 (2:1)
Bramki: Dominik Krzemiński (12), Przemysław Kosowski (43) - Szymon Błachewicz (21), Marcin Detmer (89)

Mień Lipno - Grot Kowalki 4:0 (2:0)
Bramki: Dawid Cymerman 2 (24, 41), Łukasz Bartczak (60), Patryk Krasucki (74)

Victoria Smólnik - Tłuchowia II Tłuchowo 1:0 (1:0)
Bramka: Piotr Janowski (33)

Piast Bądkowo - Unia Choceń 0:4 (0:2)
Bramki: Adam Dankowski 3 (23, 27, 77), Szymon Wesołowski (83, samobójcza)

pauza - GKS Fabianki

3. kolejka - 27-28 sierpnia
Unia Choceń - MGKS Lubraniec 5:2 (3:2)
Bramki: Adam Dankowski 3 (11, 36, 50), Tymoteusz Kwiatkowski (63) - Piotr Gałka (6), Sebastian Śmiałek (14)

Tłuchowia II Tłuchowo - Piast Bądkowo 4:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Kołodziejski 3 (27, 49, 68), Łukasz Zabłotowicz (62) - Dorian Pietraszewski (29)

Grot Kowalki - Victoria Smólnik 4:2 (1:1)
Bramki: Norbert Trędewicz (33), Kamil Klatt (74), Sebastian Pietrkiewicz (77), Sebastian Gutowski (88) - Albert Sołtysiński (25), Piotr Gotłarz (83)

Skrwa Skrwilno - Mień Lipno 2:2 (1:1)
Bramki: Przemysław Budka 2 (5, 53) - Kamil Markowski (44), Bartosz Lewicki (48)

GKS Fabianki - Wicher Wielgie 4:2 (2:1)
Bramki: Przemysław Słomski (14), Dawid Słomski (30), Mateusz Kłosowski (65), Marcin Curyło (79) - Przemysław Kosowski 2 (12, 89)

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Wiślanin Bobrowniki 1:2 (1:1)
Bramki: Piotr Markowski (27) - Paweł Mularski (7), Konrad Strużyna (86)

pauza - Orzeł Służewo

4. kolejka: 3-4 września
MGKS Lubraniec - Wiślanin Bobrowniki 0:0

Wicher Wielgie - Orzeł Służewo 2:6 (1:2)
Bramki: Dominik Krzemiński (30), Dominik Szklarczyk (73) - Jakub Wesołowski (10), Michał Piotrowski 3 (20, 54, 57), Miłosz Bladoszewski 2 (62, 64)

Mień Lipno - GKS Fabianki 2:1 (0:1)
Bramki: Jakub Ciechanowski (52), Dawid Cymerman (57) - Przemysław Słomski (25)

Victoria Smólnik - Skrwa Skrwilno 2:3 (0:1)
Bramki: Jacek Majewski (51), Damian Milewski (76) - Szymon Błachewicz (38), Przemysław Budka (85), Paweł Błachewicz (87)

Piast Bądkowo - Grot Kowalki 2:1 (1:0)
Bramki: Dorian Pietraszewski (16), Szymon Kotowski (84) - Norbert Trędewicz (55)

Unia Choceń - Tłuchowia II Tłuchowo 1:1 (1:1)
Bramki: Jakub Szewczyk (36) - Łukasz Uczciwek (16)

pauza: Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Trwa głosowanie...

Który zespół wywalczy mistrzostwo A-klasy w sezonie 2022/23?

5. kolejka: 10-11 września
Tłuchowia II Tłuchowo - MGKS Lubraniec 1:3 (1:2)
Bramki: Patryk Wałęsa (21) - Mirosław Pilarski (32), Jakub Pawłowski (43), Dorian Smoliński (60)

Grot Kowalki - Unia Choceń 0:1 (0:0)
Bramka: Michał Dziedzic-Kamiński (69)

Skrwa Skrwilno - Piast Bądkowo 4:1 (3:0)
Bramki: Jakub Fałdowski 2 (3, 65), Przemysław Budka (42), Szymon Błachewicz (11) - Mikołaj Kuropatwiński (86)

GKS Fabianki - Victoria Smólnik 6:1 (2:0)
Bramki: Dawid Słomski (36), Przemysław Słomski 2 (44, 88), Daniil Velychko (49), Jakub Markiewicz (68), Emil Korpalski (82) - Piotr Gotłarz (78)

Orzeł Służewo - Mień Lipno 2:3 (0:0)
Bramki: Mikołaj Zielonka (60), Michał Piotrowski (90+1) - Dawid Cymerman 2 (49, 80), Przemysław Kowalski (51),

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Wicher Wielgie 6:2 (3:1)
Bramki: Piotr Markowski 2 (44, 73), Marcin Dadzibóg (81), Marcin Pieściński (59), Filip Waśkiewicz 2 (18, 29) - Przemysław Kosowski (33), Sebastian Paszyński (61)

pauza: Wiślanin Bobrowniki

6. kolejka: 17-18 września
Wicher Wielgie - Wiślanin Bobrowniki 5:3 (1:2)
Bramki: Przemysław Kosowski 2 (27, 47), Michał Ziemiński (81), Dominik Zdziebłowski (90), Arkadiusz Paszyński (90+2) - Arkadiusz Ruciński 2 (15, 70), Mateusz Wasielewski (29)

Victoria Smólnik - Orzeł Służewo 1:5 (1:1)
Bramki: Piotr Janowski (10) - Michał Piotrowski (37), Jakub Wesołowski (72), Filip Kuczyński (79), Michał Piotrowski (85), Szymon Zupa (86)

Unia Choceń - Skrwa Skrwilno 3:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Malinowski (30), Jakub Szewczyk (66), Piotr Olach (82) - Jakub Fałdowski 2 (15, 90+2)

Piast Bądkowo - GKS Fabianki 0:0

Mień Lipno - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:5 (1:1)
Bramki: Maciej Serafin (25, wolny) - Jakub Baranowski 2 (27, 64), Marcin Pieściński (48), Filip Waśkiewicz (66), Daniel Kuligowski (77)

Tłuchowia II Tłuchowo - Grot Kowalki 4:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Śmigrodzki 3 (54, 89, 90+2), Alan Moraczewski (80) - Jakub Zawodniak (82)

MGKS Lubraniec - pauza

7. kolejka: 24-25 września
Grot Kowalki - MGKS Lubraniec
Skrwa Skrwilno - Tłuchowia II Tłuchowo
GKS Fabianki - Unia Choceń
Orzeł Służewo - Piast Bądkowo
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Victoria Smólnik
Wiślanin Bobrowniki - Mień Lipno
pauza - Wicher Wielgie

9. kolejka: 1-2 października
MGKS Lubraniec - Wicher Wielgie
Mień Lipno - pauza
Victoria Smólnik - Wiślanin Bobrowniki
Piast Bądkowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Choceń - Orzeł Służewo
Tłuchowia II Tłuchowo - GKS Fabianki
Grot Kowalki - Skrwa Skrwilno

9. kolejka: 8-9 października
Skrwa Skrwilno - MGKS Lubraniec
GKS Fabianki - Grot Kowalki
Orzeł Służewo - Tłuchowia II Tłuchowo
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Unia Choceń
Wiślanin Bobrowniki - Piast Bądkowo
pauza - Victoria Smólnik
Wicher Wielgie - Mień Lipno

10. kolejka: 15-16 października
MGKS Lubraniec - Mień Lipno
Victoria Smólnik - Wicher Wielgie
Piast Bądkowo - pauza
Unia Choceń - Wiślanin Bobrowniki
Tłuchowia II Tłuchowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Grot Kowalki - Orzeł Służewo
Skrwa Skrwilno - GKS Fabianki

11. kolejka: 22-23 października
GKS Fabianki - MGKS Lubraniec
Orzeł Służewo - Skrwa Skrwilno
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Grot Kowalki
Wiślanin Bobrowniki - Tłuchowia II Tłuchowo
pauza - Unia Choceń
Wicher Wielgie - Piast Bądkowo
Mień Lipno - Victoria Smólnik

12. kolejka: 29-30 października
MGKS Lubraniec - Victoria Smólnik
Piast Bądkowo - Mień Lipno
Unia Choceń - Wicher Wielgie
Tłuchowia II Tłuchowo - pauza
Grot Kowalki - Wiślanin Bobrowniki
Skrwa Skrwilno - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Fabianki - Orzeł Służewo

13. kolejka: 5-6 listopada
Orzeł Służewo - MGKS Lubraniec
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Fabianki
Wiślanin Bobrowniki - Skrwa Skrwilno
pauza - Grot Kowalki
Wicher Wielgie - Tłuchowia II Tłuchowo
Mień Lipno - Unia Choceń
Victoria Smólnik - Piast Bądkowo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Huawei

Huawei Band 6 Różowy

370,99 zł249,00 zł-33%
miejsce #2

Fitbit

FITBIT Charge 5 Steel Blue Platinum Stainless Steel

952,00 zł649,00 zł-32%
miejsce #3

Samsung

Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 Czerwony

270,47 zł189,00 zł-30%
miejsce #4

Huawei

Huawei Band 4 Czarny

137,23 zł108,28 zł-21%
miejsce #5

realme

Realme Band 2 Czarny

202,99 zł178,99 zł-12%
miejsce #6

Samsung

Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 Czarny

249,00 zł225,13 zł-10%
Materiały promocyjne partnera

Magazyn sportowy Gol24 odc. 1 skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie