reklama

Wyniki meczów w A klasach w Kujawsko-Pomorskiem [23/24 marca 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
WA
Rundę wiosenną rozpoczynają zespoły A klasy w województwie kujawsko-pomorskim.

A klasa grupa II Włocławek - 12. kolejka

Sobota
Grot Kowalki - Skompensis Skępe 2:4 (1:2)
Bramki: Krystian Pawłowski (30), Kamil Klatt (83) - Patryk Dukaczewski (18), Przemysław Markowski (43), Artur Nalikowski (52). Patryk Dukaczewski (65)
(Rypin, 15, Krzysztof Budziński, jesienią 7:1)

Mień Lipno - Skrwa Skrwilno 1:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Kempiński (35)
(15 - Filip Krzywicki, 2:1)

Wicher Wielgie - GKS Fabianki 1:2 (1:1)
Bramki: Leszek Raniszewski (40) - Kamil Kotarski (3), Damian Uzarski (87)
(Włocławek, 16 - Mateusz Tybińkowski, 6:2)

Zdjęcia

Mecz 12. kolejki A klasy grupa II Włocławek Wicher Wielgie -...

Wideo

Niedziela
Tłuchovia Tłuchowo - Kujawiak Kruszyn 1:3 (1:2)
Bramki: Bramki: Mateusz Dzikowski (18) - Mateusz Jędrzejewski 3 (8, 11, 60)
(11, Sebastian Szubski, 3:2)

Orion Popowo - Victoria Smólnik 3:1 (2:1)
Bramki: Michał Kowalski (6), Kamil Chojnicki 2 (45, 62) - Piotr Janowski (3)
(11.30 - Szymon Osieczak, 4:5)

1. Mień Lipno 11 30 34-8
2. Wicher Wielgie 11 23 39-27
3. Tłuchovia Tłuchowo 11 22 33-17
4. Victoria Smólnik 11 18 39-27
5. Kujawiak Kruszyn 11 17 35-21
6. GKS Fabianki 11 15 31-37
7. Orion Popowo 11 12 30-27
8. Skrwa Skrwilno 11 10 23-30
9. Wiślanin Bobrowniki 10 10 17-25
10. Grot Kowalki 11 7 21-49
11. Skompensis Skępe 11 5 15-49

Klasa A Grupa I Bydgoszcz - 14. kolejka

Sobota
Victoria Koronowo - Grom Osie 1:1
(13 - Robert Bujnicki)

Kamionka Kamień Krajeński - Tucholanka Hydrotor Tuchola 2:1
(14 - Bogdan Jarosz)

Krajna Sępólno Kajeńskie - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 4:1
(14 - Tomasz Linke)

GLKS Osielsko - Dąb Potulice 3:2
(15 - Bartosz Kaczyński)

Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz 3:0 (3:0)
(15 - Maciej Banasiak)

Wda II/Tor Świecie - Victoria Niemcz 4:0 (3:0)
(15 - Karol Zygadlewicz)

Niedziela
Start Warlubie - Rawys CEO Raciąż 2:3
(12 - Sławomir Mąka)

W jakim mieście w Kujawsko-Pomorskiem zrobiono te piłkarskie zdjęcia?

1. Krajna Sępólno Krajeńskie 14 37 40-15
2. Wda II/Tor Świecie 14 34 34-11
3. Fala Świekatowo 14 33 32-11
4. Rawys Raciąż 14 28 46-35
5. Kamionka Kamień Krajeński 14 24 22-23
6. Tucholanka Tuchola 14 21 30-23
7. Victoria Niemcz 14 18 24-37
8. Victoria Koronowo 14 17 26-25
9. LKS Dąbrowa Chełmińska 14 17 24-25
10. GLKS Dobrcz 14 16 28-32
11. GLKS Osielsko Żołędowo 14 15 26-34
12. Start Warlubie 14 12 23-37
13. Grom Osie 14 10 30-49
14. Dąb Potulice 14 6 20-48

Klasa A Grupa II Bydgoszcz - 14. kolejka

Sobota
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Noteć Gębice 0:1
(11 - Bartosz Hebda)

Piast Kołodziejewo - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1
(15 - Piotr Nowicki)

Zagłębie Piechcin - Znicz Rojewo 1:1
(15 - Jacek Przewozik)

BOSiR-Dąb Barcin - Spójnia Białe Błota 2:0
(15 - Waldemar Andrzejewski)

Zootechnik Kołuda Wielka - Victoria Kołaczkowo 5:0
(15 - Daniel Błaszczyk)

Niedziela
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0:2
(13 - Marcin Ćwikła)

Mikrus Gesal Szadłowice - Pałuczanka Żnin (16 - Dominik Nebak)

1. BOSiR Barcin 14 34 48-15
2. Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 14 33 41-28
3. Noteć Gębice 14 27 34-20
4. Mikrus Szadłowice 13 25 52-32
5. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 14 23 24-27
6. Piast Kołodziejewo 14 22 33-32
7. Spójnia Białe Błota 14 21 32-28
8. Burza Nowa Wieś Wielka 14 21 25-29
9. Pałuczanka Żnin 13 19 23-26
10. Znicz Rojewo 14 12 23-30
11. Victoria Kołaczkowo 14 10 19-34
12. Sparta Janowiec Wielkopolski 14 10 21-40
13. Zootechnik Kołuda Wielka 14 9 28-49
14. Zagłębie Piechcin 14 8 15-28

Klasa A Grupa Toruń - 14. kolejka

Sobota
Stal Grudziądz - Victoria Czernikowo 5:1
(14 - Mikołaj Tuszyński)

LZS Bobrowo - LZS Świedziebnia 1:0
(15 - Maciej Ardanowski)

Drwęca Golub Dobrzyń - Legia Osiek 3:1
(15 - Jarosław Barczak)

Pomowiec Kijewo Królewskie - GKS Pogrom Zbójno 2:2
(15 - Janusz Pajonkowski)

Wojownik Wabcz - Unislavia Unisław 3:0
(15:30 - Sylwester Rasmus)

Węgrowianka Węgrowo - Olimpia II Grudziądz 0:0
(16 - Adam Grabowski)

Zamek Bierzgłowski - Gwiazda Starogród 0:1
(16 - Piotr Drogowski)

Niedziela
TKP Elana SA Toruń - Orzeł Głogowo (15:30 - Mateusz Wróblewski)

1. Olimpia II Grudziądz 16 39 64-8
2. Stal Grudziądz 16 37 53-14
3. Victoria Czernikowo 16 34 51-25
4. Elana II Toruń 15 34 84-22
5. Drwęca Golub-Dobrzyń 16 28 40-35
6. Legia Osiek 16 25 53-45
7. Pogrom Zbójno 16 22 34-42
8. Zamek Zamek Bierzgłowski 16 21 29-58
9. LZS Świedziebnia 16 20 31-41
10. Unislavia Unisław 16 20 31-43
11. Gwiazda Starogród 16 18 40-45
12. Węgrowianka Węgrowo 16 17 26-50
13. Wojownik Wabcz 16 16 30-41
14. LZS Bobrowo 16 15 21-58
15. Orzeł Głogowo 15 11 22-46
16. Pomowiec Kijewo Królewskie 16 6 14-50

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3