Klasa A Grupa 1 Włocławek - 10. kolejka
Sobota
MGKS Lubraniec - Piast Bądkowo 1:2 (1:2)
Bramki: Krzysztof Kosiński (20) - Patryk Tyrajski (35), Tomasz Ćwikliński (40, karny)
15, Bądkowo - Mirosław Landowski.
Start Stawki - Wzgórze Raciążek 1:1 (1:0)
Bramki: Patryk Giedankin (25) - Mateusz Żywica (85)
16:15 - Paweł Sarnowski
Sadownik Waganiec - Unia Choceń 0:1 (0:0)
90 - koniec
GOOOL 47 - Piotr Zagórski 0:1
15:30 - Filip Krzywicki
Niedziela
Tęcza Topólka - Ziemowit Osięciny 3:2 (0:1)
GOOOL 90+2 - Dawid Rumiński 3:2
GOOOOL 89 - Łukasz Kosiński 2:2
GOOOL 88 - Kowalski 1:2
GOOOL 50 - Remigiusz Brzeziński 1:1
GOOOL 12 - Kamil Kawczyński 0:1
13 - Krzysztof Budziński
Kujawy Kozy - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Wojciechowski (80, głową) - Łukasz Sowiński (90+5, głową)
14, Piotrków - Rafał Jankowski
1. Ziemowit Osięciny 10 20 26-14
2. Tęcza Topólka 10 18 19-14
3. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 17 20-11
4. Piast Bądkowo 10 17 18-17
5. Unia Choceń 10 16 15-12
6. Kujawy Kozy 10 16 18-17
7. Wzgórze Raciążek 10 11 10-16
8. MGKS Lubraniec 10 10 20-19
9. Sadownik Waganiec 10 10 12-17
10. Start Stawki 10 4 10-31
Klasa A Grupa 2 Włocławek - 13. kolejka
Sobota
Victoria Smólnik - Tłuchowia Tłuchowo 1:6 (0:3)
Bramki: Mariusz Bartczak (53) - Daniel Sieciński 2 (26, 85), Przemysław Czyżewski (28), Radosław Kwiatkowski (37), Arkadiusz Paszyński 2 (75, 87)
16 - Mateusz Tybińkowski
Kujawiak Kruszyn - Grot Kowalki 6:3 (4:3)
Bramki: Mateusz Jędrzejewski (12), Konrad Błaszczyk (20), Igor Borowicz (33), Dominik Chojnacki (39), Karol Urbański (75), Lucjan Jaroszewski (81) - Tomasz Wysocki (5, 35), Krystian Pawłowski (41)
16 - Kamil Płocki
GKS Fabianki - Wiślanin Bobrowniki 0:1 (0:1)
Bramka: Adrian Surmacki (4)
16, Włocławek - Jarosław Barczak
Niedziela
Skompensis Skępe - Wicher Wielgie 0:4 (0:3)
Bramki: Sebastian Raniszewski 2 (8, 80), Przemysław Kosowski (14), Jakub Zaleski (32)
13 - Mateusz Rybicki
Skrwa Skrwilno - Orion Popowo 3:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Budka (38), Piotr Narodzonek (63), Rafał Bartczak (85, samobójcza)
13 - Szymon Osieczak
1. Mień Lipno 11 30 34-8
2. Wicher Wielgie 12 26 43-27
3. Tłuchovia Tłuchowo 12 25 39-18
4. Kujawiak Kruszyn 12 20 41-24
5. Victoria Smólnik 12 18 40-33
6. Cukrownik Fabianki 12 15 31-38
7. Skrwa Skrwilno 12 13 26-30
8. Wiślanin Bobrowniki 11 13 18-25
9. Orion Popowo 12 12 30-30
10. Grot Kowalki 12 7 24-55
11. Skompensis Skępe 12 5 15-53
Zdjęcia
Wideo
Klasa A Grupa I Bydgoszcz - 15. kolejka
LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Kamionka Kamień Krajeński 1:2 (0:1)
Bramki: Dawid Murawski (karny) - Tomasz Mrugalski 2
14 - Wojciech Wyka
Wda II/Tor Świecie - GLKS Osielsko 2:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Ernest 2 (58, 60) - (89)
15 - Kamil Pril
Fala Świekatowo - Victoria Koronowo 0:1
15 - Mateusz Muszyński
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Dąb Potulice
15 - Maciej Banasiak
Rawys CEO Raciąż - GLKS Dobrcz-Wudzyn 1:2 (0:0)
Bramki: Patryk Wera -
16 - Rafał Kaczorowski
Grom Osie - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:5 (0:1)
Bramki: B. Pastwik, K. Mosek 3, Ł. Hernik
16 - Jarosław Klein
Niedziela
Victoria Niemcz - Start Warlubie 4:4
17 - Dawid Kosmal
Klasa A Grupa II Bydgoszcz - 15. kolejka
Sobota
Spójnia Białe Błota - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 9:0 (2:0)
Bramki: Michał Sander 3, Marcin Czerwiński 2, Marcin Eidtner, Filip Górecki, Paweł Hoppe, Piotr Adamski.
13 - Mateusz Mrówczyński
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Zootechnik Kołuda Wielka 4:2
Bramki: Dawid Markowski 2, Radosław Malinowski, Jarosław Groblewski - Adrian Wysocki, Marek Szczęsny
14 - Krzysztof Winnicki
Sparta Janowiec Wielkopolski - Pałuczanka Żnin 1:3 (0:2)
Bramki: - Paweł Polaczek, Tomasz Krysiński 2
14 - Adrian Miniszewski
Victoria Kołaczkowo - BOSiR-Dąb Barcin 0:5 (0:1)
Bramki: Radosław Sulecki, Bartłomiej Dreżewski, Daniel Nowakowski, Damian Lewandowski, Łukasz Sobek
15 - Patryk Wódkowski
Znicz Rojewo - Piast Kołodziejewo 5:0 (2:0)
Bramki: Tyberiusz Głogowski 2, Władysław Franków (karny), Paweł Sobecki, Bartłomiej Zieliński
15 - Paweł Wojtysiak
Noteć Gębice - Mikrus Gesal Szadłowice 2:1 (1:1)
Bramki: Dariusz Jankowiak 2 (21, 70) - (33)
16 - Maciej Górczyński (Janikowo)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zagłębie Piechcin 0:3 (0:1)
Bramki: Paweł Wójcik (45), Jakub Juszczyk (66), Mateusz Wiktorowicz (90)
16 - Mariusz Jędrzejczyk
Klasa A Grupa Toruń - 17. kolejka
Sobota
Pomowiec Kijewo Królewskie - TKP Elana II SA Toruń 0:1 (0:0)
Bramka: Arkadiusz Maj
15 - Paweł Trzeszczkowski
GKS Pogrom Zbójno - Zamek Bierzgłowski 5:0
Bramki: Damian Skrzeszewski 2, Mateusz Modrzejewski 2, Kamil Wróblewski.
16 - Marcin Wołowski
Gwiazda Starogród - LZS Bobrowo 3:1 (1:1)
Bramki: Wojciech Wiśniewski, Jakub Rządkowski, Adam Cieśliński,
16 - Andrzej Keński
Unislavia Unisław - Drwęca Golub-Dobrzyń 5:0
15 - Marcin Modry
Victoria Czernikowo - Wojownik Wabcz 0:0
18 - Jerzy Rolbiecki
Niedziela
Legia Osiek - Orzeł Głogowo
11 - Bartosz Różański
Olimpia II Grudziądz SA - Stal Grudziądz 7:1 (3:1)
14 - Karol Zygadlewicz
LZS Świedziebnia - Węgrowianka Węgrowo
14 - Maciej Ardanowski
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?