MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki, strzelcy 30. kolejki 3. ligi, grupa 2 [15 maja 2024]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Przedstawiamy terminarz, obsadę sędziowską spotkań 30. kolejki 3 ligi, grupa 2, które rozegrane zostały w środę 15 maja 2024 oraz wyniki i strzelców.

30. kolejka 3 ligi, grupa 2

Środa 15 maja 2024

  • Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 1:2 (0:1), bramki: Mateusz Wzięch (90+2, karny) - Grzegorz Tarasewicz (38), Szymon Sarbinowski (86), początek o godzinie 17:00 - sędziowie: Krystian Stenzinger (Żagań), Robert Grygorowicz (Zielona Góra), Przemysław Sokołowski (Zielona Góra)

  • Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 0:1 (0:0), bramka: Krzysztof Biegański (62, wolny), początek o godzinie 17:00 - sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin), Paweł Okunowicz (Białogard), Adrian Markowski

  • Elana Toruń - Cartusia 1923 Kartuzy 3:1 (2:0), bramki: Damian Kacperski (4), Kamil Kuropatwiński (17), Jay Jaskólski (87) - Dawid Szałecki (57), początek o godzinie 17:00 - sędziowie: Marek Kamiński (Ełk), Łukasz Sikora (Kolno), Michał Makarski (Ełk)

  • Wikęd Luzino - Pogoń II Szczecin 0:0, początek o godzinie 17:00 - sędziowie: Ewa Augustyn (Gdańsk), Paulina Baranowska (Chełmno), Łukasz Kofluk (Gdańsk)

  • Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard 0:3 (0:2), bramki: Michał Marczak 2 (8, 20, karny), Damian Niedojad (86), początek o godzinie 17:00 - sędziowie: Mateusz Stępniak (Gdańsk), Mateusz Kowalski (Radomsko), Błażej Głowacki (Reszel)

  • Steico Noteć Czarnków - KP Starogard Gdański 3:1 (3:0), bramki: Łukasz Norkowski (2), Wiktor Kacprzak (32), Michał Kuskowski (40) - Daniel Sławiński (82), początek o godzinie 17:00 - sędziowie: Marcin Boratyński (Szczecin), Dominik Panek (Lisowice,) Dominik Bućko (Klepacze)

  • Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:3 (0:1), bramki: Patryk Palat (3), Daniel Kaczmarek (71, karny), Adam Majewski (90), początek o godzinie początek o godzinie 17:30 - sędziowie: Łukasz Dobrzyński (Morąg), Krzysztof Sasin (Morąg), Michał Chmarycz (Jonkowo)

Trwa głosowanie...

Czy Unia Solec Kujawski utrzyma się w 3. lidze?

  • Świt Szczecin - Stolem Gniewino 2:0 (2:0), Szymon Kapelusz (4), Patryk Paczuk (7), początek o godzinie 17:30 - sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary), Michał Gołębiewski (Żary), Piotr Wójtowicz (Lubsko). Świt na 4. kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie awans do 2. ligi. Gratulujemy

  • Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1), bramki: Radosław Śledzicki (42) - Fabian Leonowicz (24), początek o godzinie 18:00 - sędziowie: Michalina Diakow (Raczyce), Aleksandra Mostowska (Mikorzyn), Jakub Lewczuk (Wałcz)

Tabela po 30. kolejce 3. ligi, grupa 2

  1. Świt Skolwin 30 73 61-14

  2. Elana Toruń 30 59 46-20

  3. Błękitni Stargard 30 55 74-50

  4. Unia Swarzędz 30 54 54-41

  5. Zawisza Bydgoszcz 30 49 61-35

  6. Pogoń II Szczecin 30 48 61-52

  7. Vineta Wolin 30 45 36-49

  8. Steico Noteć Czarnków 30 44 64-53

  9. Polonia Środa Wielkopolska 30 44 47-50

  10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 43 49-46

  11. Gedania Gdańsk 30 41 48-51

  12. Cartusia Kartuzy 29 40 51-40

  13. Sokół Kleczew 30 39 48-54

  14. Flota Świnoujście 30 39 40-53

  15. Stolem Gniewino 30 33 33-50

  16. Wikęd Luzino 30 22 37-67

  17. Unia Solec Kujawski 30 21 35-70

  18. KP Starogard Gdański 30 13 35-85

Spadki, awanse w 3. lidze

  • Świt wywalczył awans do 2. ligi

  • Spadł po 29. kolejce już KP Starogard

  • Spadła po 30. kolejce Unia Solec Kujawski

  • Jeżeli spadnie Olimpia Grudziądz (jest na miejscu spadkowym) to z 3. ligi zdegradowane zostaną 4 ekipy, a jak spadnie też Lech II Poznań to aż 5 drużyn opuści szeregi trzeciej ligi.

Tabela po 28. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  1. Wda Świecie 27 76 76-17

  2. Chemik Bydgoszcz 28 65 69-14

  3. Tłuchowia Tłuchowo 28 59 92-28

  4. Lech Rypin 28 52 53-36

  5. Start Pruszcz 28 51 66-47

  6. Unia Wąbrzeźno 28 44 42-39

  7. Cuiavia Inowrocław 27 43 51-35

  8. Pomorzanin Serock 28 43 48-37

  9. Pogoń Mogilno 28 43 88-57

  10. Orlęta Aleksandrów Kuj. 28 42 52-49

  11. Noteć Łabiszyn 28 37 46-62

  12. Sparta Brodnica 28 37 53-50

  13. Polonia Bydgoszcz 28 35 55-53

  14. Kujawianka Izbica Kuj. 28 29 44-78

  15. Łokietek Brześć Kuj. 28 25 48-64

  16. Chełminianka Chełmno 28 20 29-75

  17. Pomorzanin Toruń 28 7 22-102

  18. Lider Włocławek 28 3 15-105

Spadki - 4 liga kujawsko-pomorska

  • Z 4 ligi spadną cztery ostatnie drużyny (z miejsc 15-18). Dwie już znamy: Lider (wycofanie z rozgrywek przed rundą wiosenną), Pomorzanin Toruń (spadek - 11.05.2024 po kolejce). Pewne utrzymanie daje 14. lokata

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Wyniki, strzelcy 30. kolejki 3. ligi, grupa 2 [15 maja 2024] - Gazeta Pomorska

Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto