W turnieju wzięło udział 51 zawodników z trzech klubów : MKS „Olimpijczyk” Włocławek, UKS „Papieżka” Włocławek oraz UKS Judo „Sensei” Płock. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach : TACHI WAZA, NE WAZA i NE WAZA („Ogonki”). Dla wszystkich uczestników turnieju organizatorzy przygotowali świąteczne paczki oraz nagrody rzeczowe. Dla zwycięzców przygotowano medale i dyplomy. W czasie zawodów wybrano „Najlepszych Zawodników” poszczególnych grup trenerów : Doroty Smorzewskiej, Patryka Cicheckiego, Łukasza Smorzewskiego, Bartosza Zielińskiego i Anety Szczepańskiej.
Puchary dla „Najlepszych Zawodników” otrzymali :
Błażej Szczutowski – UKS Judo „Sensei” Płock
Michał Sapiński – UKS Judo „Sensei” Płock
Alan Święcicki – UKS „Papieżka” Włocławek
Adrianna Tomczak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
Adam Andrzej Kwiatkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
Antoni Gajewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
Antoni Lenczewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
Turniej był również okazją do podsumowania roku 2017.
Listy gratulacyjne otrzymali :
Angelika Szymańska – Mistrzyni Polski Juniorek 2017, Wicemistrzyni Polski Seniorek 2017, zwyciężczyni wielu Pucharów Polski i turniejów międzynarodowych 2017
Wiktoria Tomczak – Mistrzyni Polski Juniorek 2017
Marta Czapczak – Wicemistrzyni Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2017
Wiktor Lewandowski – brązowy medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2017, zwycięzca Pucharu Polski Młodzików 2017
Mateusz Palmowski – srebrny medalista Pucharu Polski Młodzików 2017, 9 miejsce podczas Mistrzostw Polski Młodzików 2017
Wyniki XIX Mikołajkowego Turnieju Judo Dzieci 2017 :
Konkurencja (TACHI WAZA)
1m – Zuzanna Ners – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Klaudia Michalska – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Nel Wilmańska – UKS „Papieżka” Włocławek
2m – Natalia Chęcińska – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Zofia Janusz – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Justyna Kalinowska – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Oliwia Sobczak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Michał Sapiński – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Błażej Szczutowski – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Liliana Warzyńska – UKS „Papieżka” Włocławek
3m – Andrzej Kwiatkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Alan Święcicki – UKS „Papieżka” Włocławek
2m – Wiktor Borkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Miłosz Głodkowski – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Karol Gawliński – UKS Judo „Sensei” Płock
1m – Artur Szczutowski – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Grzegorz Kwaśniewski – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Tymoteusz Morawski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Ignacy Szatkowski – UKS „Papieżka” Włocławek
2m – Oskar Michalak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Hubert Przyjałkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Adam Aleksander Kwiatkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Bartosz Teper – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Aleksander Puzan – UKS „Papieżka” Włocławek
1m – Antoni Gajewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Hubert Świtalski – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Mateusz Wojciechowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Dominik Jursz – UKS „Papieżka” Włocławek
1m – Antoni Lenczewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Szymon Ansilewski – Wrzesiński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Kamil Sobolewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Oliwia Warszawiak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Kacper Morawski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Kacper Skonieczny – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Marcel Dobrian – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Adam Dębczyński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Nicol Musialik – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
Konkurencja (NE WAZA)
1m – Barbara Janusz – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Adrianna Tomczak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Mateusz Wesołowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Zuzanna Ners – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Klaudia Michalska – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Liliana Warzyńska – UKS „Papieżka” Włocławek
1m – Nel Wilmańska – UKS „Papieżka” Włocławek
2m – Natalia Chęcińska – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Zofia Janusz – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Justyna Kalinowska – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Oliwia Sobczak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Błażej Szczutowski – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Michał Sapiński – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Andrzej Kwiatkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Kryspin Łuczak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Jan Czarniak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Dominik Brzeziński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Piotr Leński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Wiktor Borkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Alan Święcicki – UKS „Papieżka” Włocławek
3m – Karol Gawliński – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Miłosz Głodkowski – UKS Judo „Sensei” Płock
1m – Grzegorz Kwaśniewski – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Artur Szczutowski – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Tymoteusz Morawski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Szymon Gałkiewicz – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Oskar Michalak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Ignacy Szatkowski – UKS „Papieżka” Włocławek
3m – Hubert Przyjałkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Adam Aleksander Kwiatkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Bartosz Teper – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Aleksander Puzan – UKS „Papieżka” Włocławek
1m – Igor Balcerowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Szymon Jastrzębski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Leon Lewandowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Hubert Świtalski – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Krystian Olesiński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Kacper Brzeziński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Antoni Gajewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Dominik Jursz – UKS „Papieżka” Włocławek
3m – Mateusz Wojciechowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Antoni Lenczewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Kamil Sobolewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Szymon Ansilewski – Wrzesiński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Kacper Skonieczny – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Nicol Musialik – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Kacper Morawski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Oliwia Warszawiak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
Konkurencja (NE WAZA – „Ogonki”)
1m – Barbara Janusz – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Adrianna Tomczak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Zuzanna Krzesiak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Mateusz Wesołowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Zuzanna Ners – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Klaudia Michalska – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Liliana Warzyńska – UKS „Papieżka” Włocławek
1m – Zofia Janusz – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Nela Wilmańska – UKS „Papieżka” Włocławek
3m – Natalia Chęcińska – UKS Judo „Sensei” Płock
1m – Justyna Kalinowska – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Oliwia Sobczak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Błażej Szczutowski – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Andrzej Kwiatkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Michał Sapiński – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Kryspin Łuczak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Dominik Brzeziński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Jan Czarniak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Piotr Leński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Miłosz Głodkowski – UKS Judo „Sensei” Płock
2m – Alan Święcicki –
3m – Wiktor Borkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Karol Gawliński – UKS Judo „Sensei” Płock
1m – Tymoteusz Morawski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Artur Szczutowski – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Grzegorz Kwaśniewski – UKS Judo „Sensei” Płock
3m – Szymon Gałkiewicz – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Hubert Przyjałkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Ignacy Szatkowski – UKS „Papieżka” Włocławek
3m – Oskar Michalak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Adam Aleksander Kwiatkowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Bartosz Teper – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Aleksander Puzan – UKS „Papieżka” Włocławek
1m – Igor Balcerowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Szymon Jastrzębski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Leon Lewandowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Kacper Brzeziński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Krystian Olesiński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Hubert Świtalski – UKS Judo „Sensei” Płock
1m – Dominik Jursz – UKS „Papieżka” Włocławek
2m – Antoni Gajewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Mateusz Wojciechowski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Kamil Sobolewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Kacper Skonieczny – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Szymon Ansilewski – Wrzesiński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Antoni Lenczewski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Oliwia Warszawiak – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Kacper Morawski – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
3m – Nicol Musialik – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
1m – Marcel Dobrian – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
2m – Adam Dębczyński – MKS „Olimpijczyk” Włocławek
Zarząd Klubu skierował podziękowania za wsparcie klubu oraz wspieranie rozwoju zawodniczki Angeliki Szymańskiej w drodze do osiągania jak największych sukcesów sportowych do :
- Marzeny Szczotkowskiej-Topić – Renex Predrag Topić, Z.P.
- Fundacji „Samotna Mama”
- Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku
- Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Włocławku
- Artura Sobolewskiego
- Gminy Miasto Włocławek
Świąteczne iluminacje we Włocławku - wieczorową porą
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?