Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 1:3 w 8. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia]

Marcin Gołembiewski
Druga z rzędu porażka Zawiszy w meczu z włocławską drużyną w 4 lidze. Włocłavia przerwała serię 4, porażek z rzędu. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu.

Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 1:3 (0:1)
Bramki: Patryk Straszewski (64) - Paweł Behlke (42), Łukasz Grube (80, wolny), Piotr Szablewski (89)

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA PO 8 KOLEJCE 4. LIGI - TUTAJ

Informują Artur Kochal, Konrad Ratajczyk
90 - koniec. Włocłavia przerwała serię 4. porażek. Zawisza przegrał drugi mecz z rzędu, z drugą drużyną z Włocławka.
GOOOL 89 - po zagraniu Charzewskiego, Piotr Szablewski i mamy już 1:3
GOOOL 80 - Łukasz Grube strzał z wolnego z 20 metrów 1:2. Za faul zawodnik Zawiszy (Mateusz Oczkowski) ukarany czerwoną kartką.
GOOOL 64 - Patryk Straszewski 1:1