Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Start Radziejów 2:2. Derby w V lidze na remis [zdjęcia]

Daniel Orylski
W meczu 15. kolejki V ligi (gr. II) Zjednoczeni Piotrków Kujawski zremisowali ze Startem Radziejów 2:2.

Start Radziejów był faworytem, ale tylko zremisował w derbowym spotkaniu w Piotrkowie Kuj. ze Zjednoczonymi 2:2 (1:2) w 15 kolejce 5 ligi kujawsko-pomorskiej grupy 2

Mimo prowadzenia po 11 minutach 2:0. Pierwsza połowa należała do drużyny gości, którzy szybko zdobyli 2 bramki po stałych fragmentach gry, a później kontaktową bramkę zdobyli gospodarze. Druga połowa to słabsza gra Startu, co skrzętnie wykorzystali piotrkowianie zdobywając bramkę na 2:2 po błędzie obrony. Końcówka meczu nie przyniosła rozstrzygnięcia, mimo kilku dobrych okazji z obu stron. Było to ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, która była bardzo udana dla radziejowian. Start zajął 3 lokatę z dorobkiem 30 pkt. (8 zwycięstw, 6 remisów i tylko jedna porażka). Bilans bramkowy 30:14 i miano najlepszej defensywy w lidze.