5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 5. kolejki - relacje na żywo [29-30 sierpnia 2020]

Grzegorz Oleradzki
Wyniki 5. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska.
Wyniki 5. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska. WA
Wyniki meczów 5. ligi kujawsko pomorskiej rozgrywanych w weekend 29-30 sierpnia 2020 roku.

5 liga kujawsko pomorska, grupa II 5 kolejka Sobota. 29 sierpnia

Wisła Dobrzyń - LTP Lubanie 1:4 (0:0)
Informują: Andrzej Grudziński oraz Marcin Zapiec
Koniec meczu - 1:4. Wisła traci pierwsze punkty w sezonie
GOOOL 90 min - Różański 1:4
GOOOL 75 min - Michał Świątkowski, głową 1:3
GOOOL 72 min - Łukasz Różański 1:2
GOOOL 65 min - Przemysław Trzciński 1:1
GOOOL 63 min - Arkadiusz Nowak 1:0
Przerwa - 0:0
trwa doliczony czas - 0:0
30 min - 0:0
15 min - 0:0
15:00 - Piotr Ciesielski

Łokietek Brześć Kujawski - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4:1 (2:0)
Informują: Marietta Niewiadomska oraz Adrian Lahuta
Koniec meczu - 4:1
GOOOL 68 mi - Dawid Wojtczak 4:1
GOOOL 62 min - Marcin Pałczyński 4:0
GOOOL 57 min - Marciniak 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 13 mi - Dawid Marciniak, karny 2:0
GOOOL 11 min - Marcin Pałczyński, karny 1:0
16:00 - Adrian Sławkowski

Noteć Łabiszyn - Mień Lipno 4:0 (2:0)
Koniec meczu - 4:0
Informuje: Rafał Wiśniewski
GOOOL 90+4 - Marcin Słowiński 4:0
GOOOL 87 min - Skonieczka 3:0
77 min - 2:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 43 min - Piotr Ziółkowski 2:0
GOOOL 21 min - Kamil Skonieczka, karny 1:0
16:00 - Marcin Nowakowski

Zdrój Ciechocinek - GKS Baruchowo 0:1 (0:1)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Dariusz Janik
Koniec meczu - 0:1
65 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 30 min - Piotr Kierus 0:1
15 min - 0:0
17:00 - Maciej Gebler

Gopło Kruszwica - Lubienianka Lubień Kujawski 3:0 (2:0)
Infoirmują: Jan Kozłowski, Kacper Witoń oraz Jacek Koncikowski
Koniec meczu - 3:0
GOOOL 89 min - Mateusz Kurtysiak 3:0
83 min - 2:0
63 min - 2:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 27 min - Arkadiusz Makowiecki
GOOOL 26 min - Mikołaj Myśliwy 1:0
16:00 - Szymon Lewandowski

BOSiR Barcin - Goplania Inowrocław 3:0 (2:0)
Informują: Andrzej Wojtynek oraz Andrzej Prabucki
Konuec meczu - 3:0
Trwa doliczony czas
GOOOL 55 min - Leszek Wisz 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 25 min - Dawid Nowakowski, karny 2:0
GOOOL 3 min - Radosław Mróz 1:0
17:00 - Jan Wilczewski

Notecianka Pakość - Pogoń II Mogilno 5:0 (1:0)
Informują: Łukasz Gajewski oraz Krzysztof Woźniak
Koniec meczu - 5:0
GOOOL 76 min - Mozgawa 5:0
GOOOL 65 min - Mat. Gryglewicz 4:0
GOOOL 60 min - Mat. Gryglewicz 3:0
GOOOL 58 min - Kacper Mozgawa 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 32 min - Mateusz Gryglewicz 1:0
28 min - 0:0
16:00 - Mariusz Burda

5 liga kujawsko pomorska, grupa II 5 kolejka. Niedziela. 30 sierpnia
Tłuchovia Tłuchowo - Piast Kołodziejewo 4:0 (0:0)
Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Paweł Krok
Koniec meczu - 4:0
GOOOL 89 min - Budka 4:0
GOOOL 78 min - Przemysław Budka 3:0
GOOOL 55 min - D. Sieciński 2:0
GOOOL 48 min - Daniel Sieciński 1:0
Przerwa - 0:0
11:00 - Patryk Piluś

Mecz Ziemowit Osięciny - Szubinianka Szubin odwołany

Czytaj także

Tabela po 5 kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Notecianka Pakość 5 15 21-3
2. Łokietek Brześć Kuj.5 13 21-6
3. Zdrój Ciechocinek 5 12 18-4
4. Gopło Kruszwica 5 12 19-6
5. Noteć Łabiszyn 5 12 18-5
6. Wisła Dobrzyń 5 12 11-5
7. Tłuchowia 5 9 12-8
8. Mień Lipno 5 6 8-12
9. LTP Lubanie 5 6 7-12
10. Lubienianka Polcalc 5 6 5-11
11. Piast Kołodziejewo 5 4 7-12
12. Zjednoczeni Piotrków 5 4 6-14
13. BOSiR Barcin 4 4 3-6
14. GKS Baruchowo 5 4 2-8
15. Pogoń II Mogilno 4 3 9-12
16. Ziemowit Osięciny 3 1 2-8
17. Goplania Inowrocław 4 0 4-19
18. Szubinianka 4 0 3-25

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?


5 liga kujawsko pomorska, grupa I 5 kolejka Sobota. 29 sierpnia

Unia Solec Kujawski - Pomorzanin Serock 3:2 (1:2)
Koniec meczu - 3:2
GOOOL 85 min - Pacek 3:2
GOOOL 51 min- Sebastian Pacek 2:2
Przerwa - 1:2
GOOOL 43 min - Patryk Podolski 1:2
GOOOL 35 min - Andrij Korol, karny 0:2
GOOOL 2 min - Radosław Mik, wolny 0:1
10:00 - Dariusz Drozd

Polonia Bydgoszcz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:1 (0:1)
Koniec meczu 2:1
GOOOL 90+5 - Rafał Kubacki, karny 2:1
GOOOL 75 min - Hubert Raczkowiak 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 9 min - Piotr Sugalski 0:1
11:00 - Gerard Gólcz

Krajna Sępólno Krajeńskie - Flisak Złotoria 1:2 (0:1)
Koniec meczu - 1:2
GOOOL 88 min - Artur Bruzdewicz 1:2
GOOOL 60 min - Dominik Bonk 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 15 min - Kacper Zboralski 0:1
16:00- Dawid Błażejczyk

Victoria Koronowo - Sokół Radomin 3:0 (2:0)
Koniec meczu - 3:0
GOOOL 90 min - Piotr Miś 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 43 min - Damian Stasikowski, karny 2:0
GOOOL 3 min - Aleksander Zieiliński 1:0
16:00 - Tomasz Szpunar

Wojownik Wabcz - Promień Kowalewo Pomorskie 5:5 (3:2)
Koniec meczu - 5:5
GOOOL 85 min - P. Misiaszek 5:5
GOOOL 79 min - Łukasz Filarski, karny 4:5
GOOOL 72 min - Maciej Łuszczyński 3:5
GOOOL 58 min - Rożnowski 3:4
GOOOL 49 min - Rożnowski 3:3
Przerwa - 3:2
GOOOL 42 min - Rożnowski 3:2
GOOOL 29 min - P. Misiaszek 3:1
GOOOL 23 min - Przemysław Misiaszek 2:1
GOOOL 15 min - Maciej Rożnowski, karny 1:1
GOOOL 10 min - Karol Misiaszek, wolny 1:0
16:00 - Marcin Drogowski

Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz 4:0 (3:0)
Koniec meczu - 4:0
GOOOL 76 min - Olaf Chojnacki 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 43 min - Gołąb 3:0
GOOOL 34 min - Jakub Godlewski 2:0
GOOOL 28 min - Marcin Gołąb 1:0
17:00 - Mateusz Wróblewski

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Cyklon Kończewice 0:0
Koniec meczu - 0:0
17:00 - Mariusz Orzechowski

5 liga kujawsko pomorska. 5 kolejka niedziela. 30 sierpnia

Start Warlubie - Victoria Czernikowo 2:0 (0:0)
Informuje: Robert Konieczny
Koniec meczu - 2:0
GOOOL 85 min - Jakub Bollin 2:0
GOOOL 49 min - Łukasz Filip 1:0
Przerwa - 0:0
16:00 - Sławomir Radzik

Elana II Toruń - Mustang Ostaszewo 3:0 (1:0)
Koniec meczu - 3:0
GOOOL 80 min - Jakub Stawski 3:0
GOOOL 55 min - Mikołaj Góralski 2:0
Przerwa - 0:1
GOOOL 30 min - Igor Lubowicz, głową 1:0
16:30 - Dawid Kosmala

Czytaj także

Tabela po 5. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Start Warlubie 5 15 16-3
2. Victoria Koronowo 5 11 12-3
3. Sokół Radomin 5 10 15-6
4. Unia Wąbrzeźno 5 10 13-6
5. Mustang Ostaszewo 5 9 10-9
6. Polonia Bydgoszcz 5 9 11-11
7. Elana II Toruń 5 8 11-5
8. Unia Solec Kuj. 5 8 14-12
9. Naprzód Jabłonowo 5 7 11-9
10. Krajna Sępólno 5 7 11-10
11. Wojownik Wabcz 5 7 11-11
12. Victoria Czernikowo 5 6 4-9
13. Promień Kowalewo 5 5 15-13
14. Pomorzanin Serock 5 4 11-10
15. Radzynianka 5 4 4-14
16. Olimpia II Grudziądz 5 3 4-15
17. Flisak Złotoria 5 3 3-17
18. Cyklon Kończewice 5 1 2-14

Czytaj także

Klasyfikacja strzelców po 5 kolejce

5 liga kujawsko-pomorska, Grupa I

10 - Maciej Rożnowski (Promień);
6 - Paweł Jachowski (Sokół);
5 - Radosław Mik (Pomorzanin), Sebastian Pacek, Patryk Podolski (Unia SK);
4 - Krystian Born (Polonia); Jakub Bollin, Maciej Śliwiński (Start);
3 - Kamil Adamski (Krajna); Patryk Piotrowski (Mustang); Maciej Gabor (Olimpia II); Hubert Raczkowiak (Polonia); Jakub Waszlewski (Radzynianka); Patryk Klimek (Start); Łukasz Nowak (Unia SK): Marcin Gołąb (Unia W.); Patryk Zieliński (Victoria K.); Przemysław Misiaszek (Wojownik);
2 - Igor Lubowicz, Łukasz Sikorski (Elana II); Kacper Zboralski (Flisak); Bartosz Burkiewicz, Artur Dądela (Krajna); Maciej Dudek (Mustang); Arkadiusz Kozłowski, Kamil Kruszewski, Tomasz Woś (Naprzód); Radosław Szulc (Pomorzanin); Maciej Łuszczyński (Promień); Piotr Marcinkowski (Sokół); Nikodem Manthey (Start); Filip Chojnacki, Paweł Mazurowski (Unia W.); Patryk Łęgowski (Victoria Cz.); Piotr Miś, Oleksander Ovsiak (Victoria K.); Karol Misiaszek (Wojownik);
1 - Adrian Kowalski, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Szymon Ćwikliński, Mikołaj Góralski, Jakub Karolak, Wojciech Pisarek, Łukasz Sikorski, Hubert Siluk, Jakub Stawski (Elana II); Artur Bruzdowicz (Flisak); Dominik Bonk, Kamil Mosek, Mariusz Mosek (Krajna); Patryk Ciężkowski, Mikołaj Kardas (Mustang); Arkadiusz Chojnowski, Valentin Dah, Bartosz Leiss, Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Cyprian Maciejewski (Olimpia II); Michał Grzegorek, Jakub Koźbiał, Rafał Kubacki, Filip Tadych (Polonia); Szymon Graczyk, Andrij Korol, Bartosz Świątek (Pomorzanin); Mateusz Kończalski, Szymon Pankowski, Bartosz Wilkanowski (Promień); Szymon Moskwa (Radzynianka); Kamil Belczyński, Przemysław Jachowski, Waldemar Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Karol Szpejankowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Aniołkowski, Fabian Chodyna, Łukasz Filip (Start); Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Olaf Chojnacki, Radosław Drapiewski, Jakub Godlewski, Wojciech Leis, Tomasz Liszaj, Szymon Marszałek (Unia W.); Dariusz Adamski, Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Paweł Górzyński, Jacek Mizdalski, Damian Stasikowski, Aleksander Zieliński (Victoria K.); Łukasz Filarski. Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon);

5 liga kujawsko-pomorska. Grupa 2

11 - Dawid Marciniak (Łokietek);
9 - Piotr Ziółkowski (Noteć);
6 - Mateusz Gryglewicz, Kacper Mozgawa (Notecianka);
5 - Kamil Skonieczka (Noteć); Paweł Rzęsiewicz (Wisła);
4 - Bartłomiej Czaplewski, Mateusz Kurtysiak (Gopło); Daniel Sieciński (Tłuchowia);
3 - Arkadiusz Makowiecki (Gopło); Bartosz Lewicki (Mień); Kamil Kala (Notecianka);Michał Wojciechowski (Pogoń II); Piotr Walaszkowski (Zdrój);
2 - Dawid Górski (Goplania); Michał Kruszczyński, Kacper Lewandowski, Damian Sikorski (Gopło); Łukasz Różański, Michał Świątkowski, Przemysław Walczak (LTP); Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Szymon Bołkowiec, Marcin Pałczyński, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Łukasz Bartczak (Mień); Marcin Słowiński (Noteć); Jakub Pribe (Piast); Przemysław Budka, Łukasz Konic (Tłuchowia); Juliusz Habasiński (Wisła); Konrad Kaźmierczak, Daniel Matuszak, Tomasz Niemyt, Szymon Ostrowski (Zdrój); Patryk Betliński, Dawid Wojtczak (Zjednoczeni)
1 - Radosław Mróz, Dawid Nowakowski, Leszek Wisz (BOSiR); Kamil Bógdał, Piotr Kierus (GKS); Łukasz Bartoszkiewicz, Mikołaj Goczkowski (Goplania); Mikołaj Myśliwy, Szymon Skalski (Gopło); Przemysław Trzciński (LTP); Kamil Ambrożewicz, Jacek Wichliński, Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Jakub Kosztowny, Paweł Zaranek (Łokietek); Dawid Cymerman, Filip Cymerman, Przemysław Kowalski (Mień); Łukasz Gryglewicz, Dominik Smaruj, Przemysław Strzesak, Filip Sudoł, Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Tomasz Kośmider, , Remigiusz Wisz (Noteć); Krzysztof Kasprzak, Tomasz Oczkowski, Jakub Wilki, Robert Wilk (Piast); Mateusz Jankowski, Paweł Kasprowicz, Damian Łuczak, Piotr Mroziński, Mateusz Wawer, Waldemar Wojciechowski (Pogoń II); Igor Jakubowski, Paweł Jakubowski, Robert Jurek (Szubinianka); Arkadiusz Paszyński, Sebastian Raniszewski, Łukasz Uczciwek, Jakub Woliński (Tłuchovia); Bartosz Kleczkowski, Arkadiusz Nowak, Mateusz Olewiński, Patryk Zieliński (Wisła); Radosław Czułkowski, Igor Kania, Jarosław Krzyżanowski, Marcin Majchrzak,Artur Smykowski, Kamil Wieczorkowski, Kacper Żuchowski (Zdrój); Jakub Babaczyk, Damian Chaberski (Ziemowit); Marcin Dadzibóg, Łukasz Sowiński (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni);

Kobieta sędziuje w Lidze Mistrzów

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.