Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wyniki sparingów drużyn z Kujawsko-Pomorskiego przed wiosną 2024. Strzelcy

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wideo
od 12 lat
Zespoły z naszego regionu przygotowują się do rundy wiosennej 2024. Rozgrywają sparingi. Podajemy wyniki meczów kontrolnych, strzelców. Zdjęcia z niektórych sparingów.

Wyniki - sparingi - niedziela (18.02.2024)

Chojniczanka II Chojnice - Wda Świecie 4:2 (3:0)
Bramki: Kielkucki 2 (1, 33), Trojanowski 2 (31, 53) - Kalitta (65), testowany (88)

Noteć Inowrocław - Czarni Wierzchosławice 2:2 (1:1)
Bramki: Kevin Piekarski (45), Jakub Kinczewski (80) - Mateusz Zboiński (33), Dawid Marczak (75)

Pomorzanka Wąbrzeźno - Iskra Ciechocin 2:2 (0:0)
Bramki: - Patryk Stankiewicz, Jan Wąsikowski

Rawys Raciąż - MKS Debrzno 10:0

Wyniki - sparingi - sobota (17.02.2024)

Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 2:3 (0:0)
Bramki: Dawid Retlewski (69, 79) - Patryk Czarnowski 2 (50, 56), Fardin Rabet (80)

Zawisza Bydgoszcz - GKS Wikielec 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Bojas (87) - Mateusz Szmydt (48)

Zawisza Bydgoszcz - Wisła II Płock 0:5 (0:3)

Piłkarze Zawiszy rozegrali kolejne sparingi

Przygotowania do wiosny. Zawisza Bydgoszcz rozegrał w sobotę...

Polonia Bydgoszcz - Start Eco-Pol Pruszcz 0:2 (0:0)
Bramki: Damian Stasikowski (47), Maciej Górzyński (62)

KS Kutno - Tłuchowia Tłuchowo 2:5 (1:4)
Bramki: testowany I 2, Dawid Marciniak, Damian Figura, testowany II

Victoria Czernikowo - Chełminianka Chełmno 2:1 (1:0)
Bramki: Michał Adamski, testowany - Bartosz Wiśniewski.

Cuiavia Inowrocław - Tarpan Mrocza 3:2 (1:0)
Bramki: Ariel Jastrzembski, Łukasz Chruścicki, Mariusz Miłek - Dawid Born, Kamil Żylski.

Pomorzanin Toruń - Cyklon Kończewice 2:2 (1:1)
Bramki: Jakub Sajda (35, 59, karny) - Łukasz Sikorski 2 (25, karny, 53)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wisła Dobrzyń 4:2 (3:0)
Bramki: Hubert Maciąg (13), Łukasz Witucki (16, karny), (40), Kieran Ollivierre (87) - (52, karny), (65)

Górnik Konin - Kujawianka Izbica Kujawska 3:2 (2:0)
Bramki: - testowany 2

Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 2:1 (0:0)
Bramki: Kacper Kowalski, Kacper Kamiński - Szymon Babiarz

Sparing Elany Toruń z Unią Drobex Solec Kujawski

Elana Toruń i Unia Drobex Solec Kujawski zmierzyły się w spa...

Lech Rypin - Sokół Radomin 6:2 (4:0)
Bramki: Julian Kolbus 3, Radosław Rybka 2, Alan Czerwiński, Jakub Listkowski -.

LTP Lubanie - Mień Lipno 0:2
Bramki: Filip Cymerman 2

MOKS Piaski - Burza Nowa Wieś Wielka 7:2 (3:1)
Bramki: S. Netkowski 2, M. Raczkowski 2, M. Lewandowski, F. Astapko, K. Fojut -.

Łokietek Brześć Kujawski - Piast Kołodziejewo 6:2 (3:0)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec 1:0
Bramka: Patryk Perliński

Chemik Moderator Bydgoszcz - Start Stawki 4:3
Bramki: Czesiński 2, Trepkowski, Gogoliński

Tarant Wójcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5:0 (3:0)
Bramki: Bartosz Mankowski, Wiktor Mochalski, Hubert Ciesielczyk 2, Miłosz Ciesielczyk.

KKS II Kalisz - Pogoń Mogilno 1:0
Unia Wąbrzeźno - Wierzyca Pelplin 0:4 (0:3)
Dąb Bąkowo - LZS Kościelec 10:4
Wisła Fordon - Fala Świekatowo 3:2
Unia Gniewkowo - Gwiazda Bydgoszcz 3:1
Noteć Gębice - Pałuczanka Żnin 4:3
Dąb Barcin - KS Brzoza 2:1
Spójnia Białe Błota - Cukrownik Tuczno 4:0
Orłowianka Orłowo - Zagłębie Piechcin 5:3
Unia Leszcze - Górnik Wierzbinek 6:7
Notecianka Pakość - Piast Złotniki Kujawskie 5:1
Zawisza II Bydgoszcz - Gopło Kruszwica 1:2
Start Radziejów - Kujawiak Kruszyn 3:4
Tęcza Topólka - Victoria Smolnik 4:8
Kujawianka Strzelno - Goplania Inowrocław 2:1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Nałęcz Babiak 10:0

Wyniki - sparingi - środa (14.02.2024)

Cuiavia Inowrocław - Start Stawki 1:3
Bramki: Ariel Jastrzembski -

Tłuchowia Tłuchowo - Victoria Czernikowo 6:2 (2:0)
Bramki: Dawid Kieplin 3, testowani 3 -

Wisła Nowe - Wojownik Wabcz 3:5 (2:1)
Bramki: Jakub Palbicki 2, Patryk Sulkowski -.

Trwa głosowanie...

Czy przywiązujesz wagę do wyników meczów sparingowych?

Znasz termin sparingu, wynik, strzelców? Daj znać:
Messenger
telefon: 519-503-679

Wyniki - sparingi - sobota, niedziela (10-11.02.2024)

Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 1:5 (0:3)
Bramki: Krystian Sanocki (47) - Kacper Cichoń 2 (4, 39), Ivan Tsyupa (32), Patryk Czarnowski 2 (79, 82)

Elana Toruń - Start Pruszcz 7:0 (2:0)
Bramki: Krystian Rybacki 2, Kamil Piskorski, Maciej Rożnowski, testowany, Jay Jaskólski, Mateusz Góra

Tłuchowia Tłuchowo - Unia Solec Kujawski 2:0 (2:0)
Bramki: testowany, Marcin Warcholak

KP Starogard Gdański - Wda Świecie 1:2 (0:2)
Bramki: Daniel Sławiński (83) - Szymon Kozłowski (30), Michał Kalitta (31)

KP Polonia Bydgoszcz - GLKS Dobrcz - Wudzyn 1:1 (1:0)
Bramki: Hubert Raczkowiak -

Kujawiak Lumac Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Feter 2.

Nielba Wągrowiec - Cuiavia Inowrocław 2:3
Bramki: testowany, Damian Śmigielski - Mateusz Brzóstowski 2, Jakub Nowakowski

Kujawianka Izbica Kujawska - Promień Kowalewo 3:0 (0:0)
Bramki: Radosław Walerowicz 2, testowany

Unia Wąbrzeźno - Constract Lubawa 2:2 (1:0)
Bramki: Szymon Pawłowski 2 -

Drwęca Golub Dobrzyń - Cyklon Kończewice 3:6 (0:3)
Bramki: - testowani, Sikorski 4

Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 2:0 (0:0)
Bramki: Jędrzejczak, Jaszcz

Zamek Gołańcz - Pogoń Mogilno 1:4
Bramki: - Kiełpiński, Kozłowski, Mrówczyński, Jagielski

Chojniczanka II Chojnice - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2
Bramki: Kamil Goździkowski, Kacper Klimkiewicz

Krajna Sępólno - Gryf Sicienko 1:2 (1:1)
Bramki: - Kacper Wierzbanowski, Radosław Zakrzewski.

Notecianka Pakość - Wilki Wilczyn 2:1
Bramki: Kacper Mozgawa, Moritz

Lech Rypin - MUKS CWZS Bydgoszcz 2:2
Bramki: Marcel Łapkiewicz i Radosław Rybka -

Dąb Barcin - Sokół Damasławek 1:4
Bramki: Dreżewski -

Wisła Nowe - Start Warlubie 4:2
Bramki: Patryk Sukowski 2, Damian Dreżek, Krzysztof Boniecki

Noteć Inowrocław - Kolorowi Krusza Zamkowa 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Bramki: Kamil Wyciechowski, Norbert Szymczak, Kevin Piekarski - Ostap Samar.

Fregata Polanowice - Tarant Wójcin 0:9 (0:4)
Bramki: Wiktor Mochalski 3, Dawid Kaźmierczak 2, Hubert Ciesielczyk 2, Miłosz Ciesielczyk, samobójcza

Wisła Dobrzyń - Wisła Płock CLJ 3:3
Bramki: Adrian Nowak, Patryk Olewiński, Paweł Kwaśniewski -

Strażak Przechowo - Pomowiec Kijewo Królewskie 3:4
Bramki: - B. Kalamajski, K. Dudek, testowany, M. Wojtasik

Iskra Ciechocin - Mustang Ostaszewo (juniorzy) 3:3 (3:1)
Bramki: testowany, Stefaniak, Czarnecki - Żurawski, Jarzynka, Zając.

Feniks Lasin - Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 8:0
Bramki: Hubert Marszalek 3, Kacper Kurkiewicz 2, Ermanno Gubala 2, testowany.

Mień Lipno - Sparta Łubianka 8:3
Bramki: Filip Cymerman 2, Dawid Cymerman 2, Jakub Ciechanowski 3, Mateusz Bartczak - .

Pomorzanin Toruń - Zdrój Ciechocinek 5:2 (2:0)
Bramki: testowany I (15), Bartosz Talarek (41), Oliwier Ottka (47), testowany II (76), Adam Szadkowski (90) - (52, karny), (79)

Tarpan Mrocza - Kujawy Markowice 10:2 (3:0)
Cukrownik Tuczno - Orłowianka Orłowo 1:1
Kujawianka Strzelno - Mikrus Szadłowice 3:4
Unia Gniewkowo - Zawisza II Bydgoszcz 3:3
LTP Lubanie - Orzeł Służewo 3:0
Gwiazda Bydgoszcz - LKS Dąbrowa Chełmińska 0:2
Start Stawki - Mustang Ostaszewo 2:2
Dąb Bąkowo - LZS Kościelec 6:2
Legia Chełmża - Sadownik Waganiec 5:4
Chemik II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:3
Czarni Wierzchosławice - Goplania Inowrocław 4:1
Zagłebie Piechcin- Snajper Rogowo 0:4
Piaski Bydgoszcz - Fala Świekatowo 1:3
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Tęcza Topólka 12:4
Kujawiak Kruszyn - Ziemowit Osięciny 10:0

Wyniki - sparingi - czwartek (8.02.2024)
BKS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 0:4
Bramki: Kozłowski, P. Zieliński, Chylewski, A. Zieliński

Wyniki - sparingi - środa (7.02.2024)

Polonia Bydgoszcz - Pogoń Łobżenica 1:0 (1:0)
Bramka: Miłosz Olejniczak.

Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo 4:2
Bramki: Łukasz Chruścicki, Oliwier Pietrzak, Mariusz Miłek, Mateusz Brzóstowski - Igor Derkowski, Radosław Kłosowski

Chemik Moderator Bydgoszcz - Mustang Ostaszewo 5:0
Bramki: testowany, Marcel Strzyżewski, Damian Rysiewski, Mateusz Gogoliński, Dawid Zaborowski

Wyniki - sparingi - niedziela (4.02.2024)

Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice 6:0 (2:0)
Bramki: Jędrzejczak 4, Deresiewicz, Łozowicz

Mieszko Gniezno - Unia Solec Kujawski 1:1 (1:0)
Bramki: Adrian Franczak (13) -

Polonia Chodzież - Unia Solec Kujawski 4:3 (2:1)

Kolorowi Krusza Zamkowa - Noteć II Gębice 3:1
Bramki: Jakub Dreśliński 2, Ostap Samar - Sebastian Woźniewicz

Pogoń Mogilno - Zjednoczeni Trzemeszno 6:0
Bramki: Wiktor Mrówczyński, Mateusz Rościszewski, Adam Kozłowski 3, Mateusz Zieliński

Rawys Raciąż - Tęcza Brusy 5:0

Legia Chełmża - Sparta Łubianka 9:1
Bramki: Dormowicz 4, Etmański 2, Yepifanow, testowany I, testowany II

Noteć Inowrocław - Burza Nowa Wieś 3:0 (1:0)
Bramki: Norbert Szymczak 2, Piotr Żyłkowski.

Feniks Łasin - Unia Wąbrzeźno junior A1 9:0
Bramki: Przemysław Kamieniecki 2, Przemysław Białkowski 2, Jakub Badaszewski 2, Kacper Kurkiewicz, Oskar Smigielski, Hubert Marszałek

Czarni Lniano - Pomowiec Kijewo 2:3 (0:3)
Bramki: - Mikołaj Sonnenberg, Paweł Kosnowicz, Marcin Matewski

MUKS CWZS Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 3:2
Bramki: - testowany, Zieliński

Zagłębie Piechcin - Unia Wapno 0:3

Piast Bądkowo - Sadownik Waganiec 3:2

Wyniki - sparingi - sobota (3.02.2024)

Legia II Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2:2 (2:1)
Bramki: (18), (23) - testowany (29), Paweł Łydkowski (76)

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 0:0
W 80 min. Szymon Krocz (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego

Elana Toruń - Mławianka Mława 2:5 (1:1)
Bramki: Paweł Karbowiński, testowany - testowany, Mateusz Karol 2, Jakub Kopacz, Ivan Hurenko

Wda Świecie - GKS Wikielec 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Ratkowski (75) - Mateusz Jajkowski (45+1, karny)

Wda II Świecie - Chełminianka Chełmno 2:1
Bramki: - Dawid Bocian

Start Eco-Pol Pruszcz - Noteć Łabiszyn 2:2 (1:0)
Bramki: Igliński (7), Górzyński (60) - Bakuniak (84), Krajewski (89)

Cuiavia Inowrocław - Kujawianka izbica Kujawska 3:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki 2, Patryk Wiśniewski

KP Polonia Bydgoszcz - Gryf Sicienko 3:1 (1:1)
Bramki: Hubert Raczkowiak, Mikołaj Szmelc, Oskar Andrzejewski -

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tłuchowia Tłuchowo 2:2
Bramki: - Marcin Warcholak, Dawid Kieplin

Lech Rypin - Mustang Ostaszewo 1:1
Bramki: Paweł Lewandowski - Nikodem Dziurlikowski

Pomorzanin Toruń - Start Toruń 2:0
Bramki: Bartosz Talarek, Jakuba Sajda

Gedania Gdańsk - Chemik Moderator Bydgoszcz 4:3 (1:1)
Bramki: Aleksander Łazarski, testowany, Krzysztof Bąk, Bartłomiej Zalewski - Patryk Perliński, Marcel Strzyżewski, testowany

Jeziorak Iława - Unia Wąbrzeźno 1:2 (0:0)
Bramki: Hubert Szramka (51) - Aron Maciejewski (56), Damian Orzechowski (78)

Elana Toruń U19 - Cyklon Kończewice 2:4 (1:0)
Bramki: - L. Sikorski 3, P. Żbikowski

Start Radziejów - Dąb Bąkowo 2:1
Bramki: - Norbert Mielcarek (karny)

Piast Złotniki Kujawskie - Tarant Wójcin 2:4
Bramki: Nowak Piechocki - Wiktor Mochalski 2, Bartosz Mańkowski, Hubert Ciesielczyk

Zdrój Ciechocinek - Drwęca Golub Dobrzyń 1:2
Bramki: Elsner - .

Notecianka Pakość - Tarpan Mrocza 0:5

LTP Lubanie - Wisła Dobrzyń 0:1 (0:0)
Bramka: Adrian Nowak

Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń 3:2 (2:1)
Bramki: testowani 3 - Przemysław Kowalczyk, samobójcza

Pałuczanka Żnin - Gopło Kruszwica 1:0

LKS Dąbrowa Chełmińska - Unisłavia Unisław 6:1

Dąb Barcin - Mieszko II Gniezno 4:3
Bramki: Mróz, Kurant, Gryglewicz, testowany

Orzeł Służewo - Promień Kowalewo Pomorskie 1:1
Bramki: Zielonka -

Unia Gniewkowo - Kazimierz Polonus Biskupi 1:2
Bramki: Cięgotura -

Spójnia Białe Błota - MUKS Bydgoszcz 1:1
Bramki: testowany -

Victoria Czernikowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:6 (1:3, 0:2, 1:1)
Bramki: David Pytel, testowany - Łukasz Witucki 2, Szymon Michałkiewicz 2, Patryk Kasaira, Dominik Majewski

Piaski Bydgoszcz - Sokół Nowy Dwór 3:0
Bramki: M. Błoch, T. Grzegorek, testowany

Skrwa Skrwilno - Pogrom Zbójno 4:0
Bramki: Jakub Trędewicz 2, Jakub Fałdowski, Karol Pawelec

Polonia II Środa Wielkopolska - Noteć Gębice 13:0 (7:0)

Grom Osie - Naprzód Jabłonowo 1:4 (1:1)
Bramki: Paweł Górski (karny) - Dominik Lewandowski, Mateusz Rumiński, Andrei Trush, Maksym Novakov

Gwiazda Bydgoszcz - Start Stawki 3:3

Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Kruszyn 7:2

Sparingi - sobota (27.01.2024)

Elana Toruń - Wda Świecie 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Kalitta (41)

Polonia Bydgoszcz- Wisła Dobrzyń 1:0 (1:0)
Bramka: Oskar Lipkowski (1)

Cuiavia Inowrocław - Zawisza II Bydgoszcz 3:0
Bramki: Kajetan Wojciechowski, Mateusz Kurtysiak, Łukasz Chruścicki

Zawisza Bydgoszcz - Wisła II Płock 3:1 (0:1)
Bramki: Fabian Leonowicz 2, Sebastian Rugowski -

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0:4 (0:3)

Piast Kołodziejewo - Gryf Sicienko 1:4 (1:3)
Bramki: Sebastian Basiński - Radosław Zakrzewski, Arkadiusz Woźniak, Kacper Wierzbanowski, Igor Wardalski.

Start Pruszcz - Unia Solec Kujawski 0:1

Lech Rypin - GKS Wikielec 1:3 (0:2) mecz 2x30 minut

Tłuchowia - GKS Wikielec 1:2 (0:1) mecz 2x30 minut

Lech Rypin - Tłuchowia 0:4 mecz 2x30 minut
Bramki: Testowany I 3, testowany II

Unia Wąbrzeźno - Sokół Radomin 3:0 (2:0)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Mieszko Gniezno 2:2
Bramki: Zaborowski (32), Klatecki (81) -

AKS SMS Łódź - Kujawianka Izbica Kujawska 5:1 (3:1)
Bramki: - Stanisław Łojewski

Nielba Wągrowiec – Pogoń Mogilno 1:0 (0:0)
Bramka: Janusz Strakowski (53)

Gopło Kruszwica - Tarant Wójcin 1:4
Bramki: - Bartosz Mańkowski, Hubert Ciesielczyk, Wiktor Mochalski 2

Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża 3:1
Bramki: Kamil Linkowski 2, Dawid Bocian - Łukasz Dormowicz

Elana Toruń - Tarpan Mrocza 4:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Góra (karny), Jakub Stawski, Krystian Rybacki 2 - Mateusz Oczkowski, Kamil Żylski, Hashidate Tsubasa

Grom Osie - Stal Grudziądz 2:2
Bramki: Michał Horna, Paweł Gorski -

Jeziorak Iława - Sparta Brodnica 2:0 (0:0)

Łokietek Brześć Kujawski - Start Stawki 4:2
Bramki: Gryczewski 2, Pałczyński, Wienconek

Lider Włocławek - Start Stawki 1:3

Sparingi - niedziela (28.01.2024)

Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo 3:2 (1:1)
Bramki: Tucholski, Szal, Świątek -

Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 (1:1)
Bramki: - Hubert Maciąg, Paweł Zaroślak

Zdrój Ciechocinek - Victoria Czernikowo 1:2
Bramki: - testowany 2

Feniks Łasin - Gwiazda Tartak Starogród 8:1
Bramki: Jakub Badaszewski 2, Oskar Smigielski 2, Kacper Kurkiewicz, Hubert Marszalek, testowany I, testowany II - .

Gwiazda Bydgoszcz - Szubinianka II Szubin 10:1

Unia Gniewkowo - Wilki Wilczyn 6:0

Kujawiak Kowal - Mazur Gostynin 6:4

Dąb Barcin - Polonia Chodzież 1:2

Sparingi - środa (24.01.2024)

KKS Kalisz - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:1)
Bramki: Filip Szewczyk (57, karny) - Fabian Leonowicz (41), Patryk Urbański (70, karny)

Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk 1:2 (0:0)
Bramki: Szymon Krocz (67) - Filip Sosnowski (46), Bartosz Zalewski (83)

Sparingi - sobota (20.01.2024)

Olimpia Grudziądz - Cartusia Kartuzy 4:0 (2:0)
Bramki: Szymon Krocz 2 (21, 24), Kostiantyn Cherni (56), Oskar Sikorski (67)

Cuiavia Inowrocław - Mustang Ostaszewo 1:3 (1:0)
Bramki: Mateusz Kurtysiak - Masato Hayashi 2, Filip Karwacki

Zawisza Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: Fabian Leonowicz (90)

Sparing Zawisza Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz

Sparing Zawisza Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz. Zdjęcia

Kujawiak Lumac Kowal - Start Stawki 5:4 (3:0)
Bramki: Patryk Wojtylak 2, Paweł Behlke, Łukasz Grube, Rafał Jankowski - Paweł Kanik 2, Łukasz Rutecki, Michał Łęszczak.

Nielba Wągrowiec - Unia Solec Kujawski 1:0
Bramka: Gracjan Wysocki

Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:1 (2:1)
Bramki: Kacper Patyk 2- Łukasz Witucki (karny)

Wda Świecie - Olimpia II Grudziądz 4:1 (1:0)
Bramki: Marcin Droz (35), Szymon Kozłowski (49), Jakub Bollin (66), Jakub Węgrzyn (81, karny) - (73, karny)

Olimpia Elbląg - Elana Toruń 0:3 (0:1)
Bramki: Maciej Rożnowski, Jay Jaskólski, Miłosz Raniszewski

Kujawianka Izbica Kujawska - Wisła Dobrzyń 2:2 (0:1)
Bramki: testowany, Michał Miziołek -

Tak było na meczu Kujawianka Izbica Kujawska - Wisła Dobrzyń, 20 stycznia 2024 roku.

Sparing Kujawianka Izbica Kujawska - Wisła Dobrzyń. Zdjęcia, wideo

Gopło Kruszwica - GKS Sompolno 2:2 (0:0)
Bramki: Białek, testowany - .

Lider Włocławek - Piast Bądkowo 5:0
Bramki: Goodluck, Pawłowski, Micek, Byczkowski, Ziemann

Powiśle Dzierzgoń - Sparta Brodnica 2:1 (0:0)
Bramka: - Mateusz Brzóska.

Sparingi - sobota (13.01)

ŁKS II Łódź - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: Mikołaj Lipień (80)

Elana Toruń - GKS Wikielec 2:5 (0:1, 2:3, 0:1)
Bramki: Maciej Rożnowski (68), testowany (79) - Sebastian Szypulski (15), Mateusz Szmydt (72), Oskar Kordykiewicz 2 (65, 76), Mateusz Sobotka (107)
W 30 minucie Elana nie wykorzystała rzutu karnego. Grano 3x40 minut

Chemik Moderator Bydgoszcz - GLKS Dobrcz-Wudzyn 8:1
Bramki: Mateusz Gogoliński 2, Łukasz Pikalski 2, Marcel Strzyżewski, Damian Kochmański, Kacper Klimkiewicz, Remigiusz Lewandowski -

Wda Świecie - Łokietek Brześć Kujawski 7:2 (2:1)
Bramki: zawodnik testowany (16), Szymon Kozłowski (41), Michał Kalitta 3 (56, 58, karny, 81), Damian Rybacki 2 (68, 71) - Kacper Wienconek 2 (5, 87).

Nowi trenerzy w 4. lidze kujawsko-pomorskiej

  • Piotr Fiutak - trener KP Polonia Bydgoszcz
  • Szymon Maziarz - trener Cuiavii Inowrocław
  • Mirosław Milewski - trener Pogoni Mogilno
  • Waldemar Czarnecki - trener Chełminianki Chełmno
  • Łukasz Wróblewski - trener Pomorzanina Toruń

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto