6. kolejka II ligi E.Leclerc Orzeł Elbląg - WTS KDBS Włocławek 3:0

redakcja/JK
Drugą z rzędu porażkę w II lidze zanotowały siatkarki WTS KDBS.

Włocławianki przegrały w 6 kolejce II ligi kobiet w Elblągu z miejscowym Orłem 0:3.

Pierwsze dwa sety były wyrównane. WTS przegrał pierwszego seta 23:25, a drugiego do 22. W trzecim przeciwniczki wyraźnie odskoczyły i wygrały przewagą dziesięciu punktów

Teraz czeka je dwa mecze u siebie z warszawskimi zespołami. Na początek, 5 listopada o godz. 17:00 nasza drużyna podejmie ESES Spartę Warszawa. Tydzień później o godz. 19:00 z liderem grupy –
KS AZS AWF Warszawa. Mecz z pierwszą drużyną w tabeli pierwotnie miał odbyć się w Warszawie, jednak na prośbę stołecznej drużyny nastąpiła zmiana gospodarza.

E.Leclerc Orzeł Elbląg – WTS KDBS Bank Włocławek 3:0 (25:23, 25:22, 25:15)
WTS KDBS Bank Włocławek – Roksana Irzemska, Aleksandra Gogol, Alicja Walczak, Aleksandra Wyczałkowska, Angelika Górska (K), Katarzyna Kiestrzyńska, Natalia Kiełpińska, Małgorzata Depka-Skrzypińska, Katarzyna
Pyzdrowska, Barbara Browarczyk, Zuzanna Abdulzade, Weronika Majewska, Kamila Płaczek, Katarzyna Półchłopek. Trener – Marek Zacharek

Pozostałe wyniki
UKS Ósemka Siedlce - APS Rumia 3:2 (22, -17, 16, -24, 11)
Bluesoft Mazovia Warszawa - BAS Białystok 3:1 (18, -20, 19, 26)
Sparta Warszawa - AZS AWF Warszawa 0:3 (-17, -20, -13)

9. APS Rumia 5 1 5-15

5. kolejka II ligi WTS KDBS Włocławek - BlueSoft Mazovia Warszawa 2:3 [zdjęcia, wideo]

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?