5. kolejka II ligi WTS KDBS Włocławek - BlueSoft Mazovia Warszawa 2:3 [zdjęcia, wideo]

redakcja
Wojciech Alabrudziński
Pierwszą porażkę w sezonie zanotował zespół WTS KDBS Włocławek

W pierwszym secie włocławianki uzyskały prowadzenie dopiero pod koniec seta. W drugiej partii WTS KDBS prowadziło już 8:4, ale szala zwycięstwa zaraz się odwróciła i było 10:12. Goście prowadzili już nawet pięcioma punktami, ale to włocławianki wyrównały na 20:20, by ulec w końcówce do 22. Podobna sytuacja była w secie trzecim i czwartym, w którym siatkarki z Włocławka doprowadziły do remisu 2:2 w setach. Tie-break (pierwszy w sezonie włocławianek) na początku był wyrównany. Po 3:3 zrobiło się 3:6. Siatkarki z Warszawy okazały się jednak bardziej wytrzymałe i wygrały piąty set do :10.

WTS KDBS Włocławek - BlueSoft Mazovia Warszawa 2:3 (25:23, 22:25, 20:25, 25:22, 10:15)