Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra 89:82 w 2. kolejce EBL - sezon 2021/22 [zdjęcia, wideo]

Paweł Czarniak
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra Pcz
Zdjęcia z meczu drugiej kolejki EBL w sezonie 2021/22 Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra. Po emocjonującym meczu Anwil Włocławek wygrał ze zdobywcą Superpucharu Polski 2021 - 89:82 (22:26, 19:19, 24:16, 24:21)

Skrót meczu Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra (wideo)

ANWIL WŁOCŁAWEK - ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA 89:82

• Kwarty: 22:26, 19:19, 24:16, 24:21
  • ANWIL: Olesiński 16 (2x3), Petrasek 13 (2x3, 8 zb.), Bigby-Williams 9, Bell 8 (2x3), Łączyński 6 (2x3) -
    Mathews 22 (5x3), Szewczyk 9 (1x3), Bojanowski 6 (1x3), Kowalczyk 0, Dykes 0, Woroniecki 0.
  • ZASTAL: Zyskowski 17 (3x3, 10 zb.), Apić 15, Frazier 13 (2x3, 11 as.), Joseph 13 (3x3), Brembly 3 (1x3), - Nenadić 18 (2x3), Sulima 3, Meier 0, Mazurczak 0.

W meczu 2. kolejki Energa Basket Ligi Anwil Włocławek po świetnym meczu pokonał Zastal Zielona Góra 89:82. To drugie zwycięstwo włocławian w sezonie.

To było świetne widowisko w sobotnie popołudnie. Obie ekipy w Hali Mistrzów zagrały świetne zawody. Początkowo włocławianie przegrywali i praktycznie przez całą pierwszą połowę gonili wynik.

Świetny początek trzeciej kwarty spowodował, że podopieczni Przemysława Frasunkiewicza wyszli na prowadzenie. Gracze Anwilu Włocławek masakrowali rywalami trójkami. Po kolejnej z nich Jonah Mathewsa w 36. minucie miejscowi prowadzili różnicą 9 punktów i już tego zwycięstwa nie oddali.

Kolejne spotkanie Anwil zagra 18 września w Ostrowie Wlkp.

Wideo. Konferencja prasowa po meczu Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra 89:82