Biało - niebiescy w formie! Ślepsk Malow Suwałki pokonał Stal Nysa 3:2. To była prawdziwa sportowa uczta! Zobacz zdjęcia

Anna Gryza - Aneszko
Ślepsk Malow Suwałki zwyciężył kolejny mecz
Ślepsk Malow Suwałki zwyciężył kolejny mecz A. Gryza-Aneszko
Siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokazali na hali Suwałki Arena piękną grę. Tym razem podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza przełamali złą passę z PSG Stalą Nysa i pokonali przyjezdznych 3:1 (25:17, 23:25, 25:17).

W pierwszym secie dominowali gospodarze, jednak Stal Nysa szybko zdołała doprowadzić do remisu. Błędy w grze i problemy z serwisem gości skutkowały zwycięstwem 25:17.

Drugi set został zdominowany przez zawodników trenowanych przez Damiana Plińskiego, którzy potrafili zwyciężyć 25:23, co doprowadziło do równowagi.

"Stalowcy" zdecydowanie poprawili swoje przyjęcie i obronę. W trzecim secie, inicjatywa powróciła do gospodarzy, którzy triumfowali 25:17.

W czwartej rundzie, Stal rozpoczęła silnie, ale z czasem spadło jej tempo. Nerwowość była widoczna po obu stronach siatki. Końcówka seta okazała się korzystniejsza dla siatkarzy z Nysy, co doprowadziło do tie-breaka.

W decydującym secie, dominację ponownie objęli gospodarze, zwyciężając 15:9 i doprowadzając do euforii wśród miejscowej publiczności, która jak zawsze nie zawiodła zawodników.