Konferencja prasowa po meczu nr 6 finału EBL 2019 Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 103:85 [wideo]

Marcin Gołembiewski
Zapis wideo z konferencji prasowej po meczu - Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 103:85 w finale EBL 2018/19.

- Pełna hala, mecz trwa 3 godziny. Grać w połowie czerwca oznacza że jest się najlepszym. Czego więcej chcieć?! Emocje sięgają już zenitu - powiedział Igor Milicić, trener Anwilu

Anwil był dziś lepszym zespołem. Sprawił nam dużo problemów. Szwankowała obrona nie byliśmy w stanie zatrzymać Anwilu. Na 7 minut do końca mieliśmy szansę wygrać, ale się nie udało - dodał Dejan Mihevc, szkoleniowiec Polskiego Cukru.

Więcej - zobaczcie wideo.

Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 103:85 (26:16, 20:23, 29:26, 28:20)
ANWIL: Simon 31 (7), Almeida 21 (1), Łączyński 12, 8 as., Lichodiej 7, Szewczyk 0 oraz Broussard 10, Michalak 12 (2), Zyskowski 4, Czyż 4, Piątek 2, Wadowski 0.
POLSKI CUKIER: Umeh 17 (5), Cel 13 (2), 7 zb., Lowery 8 (2), 8 zb., 8 as., Mbodj 4, Gruszecki 3 (1) oraz Sulima 14 (1), 8 zb., Diduszko 10, Kulig 10 (1), Śnieg 6, Wiśniewski 0, Ratajczak 0, Grochowski 0..

RELACJA Z MECZU NR 6 ANWIL - POLSKI CUKIER 103:85

Konferencja prasowa (2). Wideo. Igor Milicić i Olek Czyż po meczu nr 6. Finał EBL 2019 Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 103:85

Wideo. Konferencja prasowa (1). Dejan Mihevc i Aaron Cel po meczu nr 6. Finał EBL 2019 Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 103:85