reklama

Obsada sędziowska: 11 kolejki 3. i 4. ligi, 10. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [11-13 października 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
WA
Obsada sędziowska: 11 kolejki 3. i 4. ligi, 10. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy zaplanowanych na 11-13 października 2019.

3. liga, grupa 2 - 11. kolejka
Sobota (12.10)
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
13 - Paweł Maćkowiak

Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
15 - Łukasz Buda

Polonia Środa Wlkp. - Grom Nowy Staw
15 - Kamil Waskowski

Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
15 - Damian Dorn

Świt Szczecin - Gwardia Koszalin
15 - Bartłomiej Zywert

Chemik Police - KKS 1925 Kalisz
16 - Maciej Martyniuk

Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
17 - Bartłomiej Wiśniewski

Niedziela (13.10)
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
15 - Łukasz Chodnicki

4. liga kujawsko-pomorska - 11. kolejka

Sobota (12.10)
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska
11 - Andrzej Sobieszczyk

Unia Gniewkowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
12 - Krzysztof Ulatowski

Budowlany KS Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie
12 - Daniel Mateusiak

KS Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz
15 - Radosław Papierowski

Legia Chełmża - Lider Włocławek
15 - Paweł Sarnowski

Lech Rypin - Pomorzanin Toruń
15 - Rafał Kosek

Sparta Brodnica - Chemik Moderator Bydgoszcz
15 - Tomasz Perliński

Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek
15 - Mateusz Wróblewski

Niedziela (13.10)
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno
12 - Łukasz Damski (Tryszczyn)

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 10. kolejka

** Sobota (12.05)**

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sokół Radomin
13 - Krzysztof Kaczmarek

Unia Solec Kujawski - Krajna Sępólno Krajeńskie
14 - Tomasz Szpunar

Promień Kowalewo Pomorskie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
14 - Dawid Błażejczyk

Mustang Ostaszewo - Polonia Bydgoszcz
14 - Mikołaj Tuszyński

Wda Świecie - Unia Wąbrzeźno
15 - Piotr Siewierski

Cyklon Kończewice - Flisak Złotoria
15 - Mariusz Orzechowski

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Olimpia II Grudziądz
15 - Jerzy Rolbiecki

Trwa głosowanie...

Najlepszym strzelcem rozgrywek będzie piłkarz mistrzowskiej drużyny?

Niedziela (13.10)
Elana II Toruń - Start Eco-Pol Pruszcz
15 - Sławomir Radzik

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 10. kolejka

Sobota (12.10)
KS Prisma Dent Brzoza - Goplania Inowrocław
11 - Maciej Gebler

Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek
15 - Jacek Siwa

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Gopło Kruszwica
15 - Grzegorz Sosnowski

Mień Lipno - Szubinianka Szubin
15 - Dariusz Orzechowski

LKS Dąb-BOSiR Barcin - LTP Lubanie
15 - Gerard Gólcz

Noteć Łabiszyn - Ziemowit Osięciny
15 - Piotr Wiśniewski

Lubienianka Lubień Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski
15 - Łukasz Zasada

Niedziela (13.05)
Kujawiak Lumac Kowal - GKS Baruchowo
15 - Marcin Drogowski

A klasa grupa I Bydgoszcz - 9. kolejka

Sobota (12.10)
Cis Joltex Cekcyn - Kamionka Kamień Krajeński
14:30 - Sławomir Radzik

Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Sparta Przysiersk
16 - Robert Bujnicki

Grom Osie - Tucholanka Hydrotor Tuchola
15 - Adam Drozdek

GLKS Dobrcz-Wudzyn - Start Warlubie
15 - Rafał Kaczorowski

Grom Więcbork - Rawys CEO Raciąż
16 - Dariusz Karolczak

Fala Świekatowo - Victoria Koronowo
16 - Szymon Rutkowski

Victoria Niemcz - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
16 - Paweł Wojtysiak

A klasa grupa II Bydgoszcz - 9. kolejka

Sobota (12.10)
Victoria Kołaczkowo - Noteć Gębice
15 - Bartosz Kaczyński

Piast Kołodziejewo - Mikrus Szadłowice
15 - Waldemar Andrzejewski

Zootechnik Kołuda Wielka - Pałuczanka Żnin
15 - Bartosz Hebda

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zagłębie Piechcin
15:30 - Mirosław Landowski

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
16 - Bartosz Hak

Niedziela (13.10)
Pogoń II Mogilno - Noteć Inowrocław
15 - Mariusz Jędrzejczyk

Spójnia Białe Błota - Znicz Rojewo
15 - Adrian Miniszewski

A klasa grupa Toruń - 8. kolejka

Sobota (12.10)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Orzeł Głogowo
14 - Krzysztof Budziński

Victoria Lisewo - Unislavia Unisław
15 - Karol Zygadlewicz

Wojownik Wabcz - Węgrowianka Węgrowo
15:30 - Karol Rolewicz

Błękitni Podwiesk - Pogrom Zbójno
15:30 - Arkadiusz Traczyk

Niedziela (13.10)
Zamek Bierzgłowski - LZS Świedziebnia
13 - Piotr Różyński

Wisła Grudziądz - Stal Grudziądz
17 - Robert Grabowski

A klasa grupa I Włocławek - 9. kolejka

Sobota (12.10)
Start Stawki - Orlęta Aleksandrów Kujawski II
15 - Szymon Osieczak

Piast Bądkowo - Unia Choceń
15 - Marcin Koziorowicz

Orzeł Służewo - Wzgórze Raciążek
15 - Mariusz Pyszorski

MGKS Lubraniec - Lech Dobre
16 - Filip Krzywicki

Niedziela (13.10)
Kujawy Kozy - Sadownik Waganiec
11, Piotrków - Mateusz Rybicki

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Tęcza Topólka
15 - Sebastian Szubski

A klasa grupa II Włocławek - 9. kolejka

Piątek (11.10)
GKS Fabianki - UKS SMS Włocławek
16:15 - Rafał Jankowski

Kujawiak Kruszyn - Łokietek Brześć Kujawski II
16:30 - Łukasz Woźniak

Niedziela (13.10)
Wicher Wielgie - Grot Kowalki
14 - Piotr Ciesielski

Skrwa Skrwilno - Victoria Smólnik
13 - Michał Słupecki

Wiślanin Bobrowniki - Skompensis Skępe
14 - Mateusz Tybińkowski

Wideo. Flesz piłkarski po 10. kolejce 4. ligi

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3