Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Oto Ewa z "Rolnik szuka żony" na prywatnych zdjęciach. Zobaczcie, co udało nam się znaleźć!

OPRAC.:
Dariusz Nawrocki
Dariusz Nawrocki
Wideo
od 16 lat
Ewa z "Rolnik szuka żony" na prywatnych zdjęciach. Zobaczcie, jak wygląda na co dzień. Ewa z Wyrzyska (Wielkopolska) była jedną z wybranek Waldemara z "Rolnik szuka żony". Od początku była jego faworytką. Widzowie nie mieli więc wątpliwości, że zaprosi ją do swojego gospodarstwa pod Pakością w Kujawsko-Pomorskiem. Tak też się stało. Dotarliśmy do prywatnych zdjęć Ewy z "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, jak wygląda na co dzień!

Spis treści

Kim jest Ewa z "Rolnik szuka żony"?

Ewa na co dzień mieszka w Wyrzysku w województwie wielkopolskim. Jest śpiewaczką z zawodu. Wcześniej występowała już w telewizji. Były to programy oceniające talenty wokalne. Mogliśmy ją zobaczyć w programach "Szansa na sukces", "Mam Talent" i "Disco Star". Jej syn Julian ma 6 lat.

Ewa lubi podróże, tenis stołowy, spacery po lesie i film "Kogel-Mogel". Uważa, że mężczyzna powinien mieć w swoim spojrzeniu to coś, co przyciągnie kobietę, ale zatrzymać ją może tylko dzięki zaradności, opiekuńczości, odpowiedzialności i poczuciu humoru. Ceni sobie spontaniczność i zaradność. Nie zdołałaby zaakceptować mężczyzny nadużywającego używek i przekleństw.

- Decydując się na udział w programie obawiałam się rywalizacji między dziewczynami. Okazuje się, że martwiłam się zupełnie niepotrzebnie, bo dziewczyny są wspaniałe. Dużo uśmiechu jest i wzajemnej życzliwości - wyznała w programie "Rolnik szuka żony" Ewa z Wyrzyska.

Ewa była główną faworytką Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Do swojego gospodarstwa pod Pakością Waldemar oprócz Ewy zaprosił jeszcze

  • Dorotę ze Szczecina
  • i Annę z Pobiedzisk.

Widzowie nie mieli jednak wątpliwości, że to Ewa ma największe szanse, by osiągnąć sukces w tym programie. W 7. odcinku z gospodarstwa wyjechać musiała Anna z Pobiedzisk.

Przed wyjazdem stwierdziła, że jest przekonana, iż Waldemar wybrał już Ewę.

- Ewa jest młoda, ma dopiero trzydzieści lat, jest między wami jedenaście lat różnicy. Może mieć jeszcze niejedno dziecko. Spełni twoje marzenia. Tylko zadaj Ewie jedno pytanie: czy ona w ogóle chce mieć te dzieci - proponowała rozżalona Anna z Pobiedzisk.

Program opuszczała z płaczem.

Potem z programem pożegnała się z Dorota. Związek Ewy i Waldemara nie przetrwał próby. Para zakończyła relację jeszcze przed finałowym odcinkiem "Rolnik szuka żony".

Ewa z "Rolnik szuka żony" na prywatnych zdjęciach:

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak Ewa z "Rolnik szuka żony" prezentuje się na prywatnych zdjęciach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto