12 medalowych lokat pływaków Wodnika Włocławek podczas zawodów w Mogilnie [zdjęcia]

W sobotę w Mogilnie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie. Rywalizowali zawodnicy z 32 klubów z całej Polski.

Wodnika Włocławek pod wodzą trenerki Ewy Paćko, reprezentowało 9. pływaków: Mikołaj Andrzejak. Jakub Brodowicz, Igor Król, Karol Król, Sergiusz Kulpa, Zofia Minta, Jagoda Syska, Justyna Syska, Olivier Piątek.

Zawodnicy wywalczyli 12 medalowych lokat.

Pierwsze miejsca na dystansie 50 metrów stylem klasycznym i drugie na 50 m st. dowolnym wywalczyła Zofia Minta (r. 2009), która otrzymała statuetkę dla najlepszej zawodniczki w kategorii do 10 lat.

Bezkonkurencyjny na 50 m. st. klasyczny był Karol Król. Dwa drugie miejsca zajęli: Jagoda Syska na 100 m st. dowolnym i st. motylkowym i Olivier Piątek na 50 i 100 m. st. dowolnym.

Justyna Syska była druga na 25 m. st. grzbietowym i trzecia st. dowolnym.
Trzecie lokaty wywalczyli: Jakub Brodowicz na 100 m st. klasycznym, Igor Król na 200 m. st. zmiennym i Sergiusz Kulpa na 100 m. st. grzbietowym.

Ponadto większość startujących zawodników "Wodnika" poprawiła swoje rekordy życiowe zajmując wysokie lokaty.

Najlepsze fotokolaże z klubów i dyskotek w 2018 roku [mnóstwo zdjęć, piękne kobiety]

Najlepsze fotokolaże z klubów i dyskotek w 2018 roku [mnóstw...

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?