2. kolejka II ligi kobiet APS Rumia - WTS KDBS Włocławek 1:3

redakcja
W meczu 2. kolejki II ligi siatkówki kobiet WTS KDBS Włocławek pokonało APS Rumię 3:1

APS Rumia - WTS KDBS Włocławek 1:3 (25:15, 17:25, 19:25, 16:25)
WTS KDBS Bank Włocławek: Irzemska Roksana, Wieczorek Sylwia, Gogol Aleksandra, Wyczałkowska Aleksandra, Górska Angelika (kpt), Płaczek Kamila, Kiełpińska Natalia, Depka – Skrzypińska Małgorzata, Browarczyk Barbara, Abdulzade Zuzanna, Majewska Weronika, Półchłopek Katarzyna, Kiestrzyńska Katarzyna.Trener: Marek Zacharek

ZDJĘCIA

WTS KDBS Włocławek wygrało swój drugi mecz w sezonie. Tym razem na wyjeździe w niedzielę pokonało drużynę APS Rumia 3:1.

Pierwszy set należał do rywalek. Od samego początku dobrą grą wypracowała sobie dużą przewagę, której naszym zawodniczkom nie udało się odrobić. W drugim secie nastąpiło przebudzenie włocławskiej drużyny. Dobra gra, wszystko funkcjonowało jak należy i wygrana do siedemnastu.

Trzeci i czwarty set, to była dojrzała gra WTS. Od początku do końca włocławianki kontrolowały grę i spokojnie wygrały 3:1.

Niestety w drugim secie podczas próby bloku, bolesnej kontuzji kciuka doznała nasza atakująca Kasia Półchłopek. Zawodniczka WTS-u nie dokończyła już spotkania. Po prześwietleniu okaże się kiedy będzie mogła wrócić do gry.