Bokserzy Championa Włocławek na podium w Pucharze Polski. W gronie blisko 200 klubów!

MG
Champion Włocławek
Zawodnicy Championa Włocławek podopieczni trenerów Roberta Osmólskiego i Kamila Korpowskiego odnieśli kolejne sukcesy na arenach ogólnopolskich.

W Grudziądzu odbył się bokserski Puchar Polski kadetów i juniorów.

Udanie zaprezentowali się zawodnicy Championa Włocławek.

Bardzo dobrze spisał się junior Igor Kowalski, który w kategorii wagowej 60 kg. okazał się bezkonkurencyjny. Uznany został najlepszym wśród reprezentantów kujawsko-pomorskiego, wyróżniona została także jego walka o pierwsze miejsce.

W finale kadetów (w. 63 kg.) triumfował kadet Wiktor Hładko.

Trzecie miejsca zajęli kadet Dorian Tomczak (60 kg) i junior Stanisław Skorupski (75 kg.).

Ponadto junior Marcel Wańkowski (69 kg.) sklasyfikowany został w przedziale miejsc 5-8.

W klasyfikacji generalnej kadetów i juniorów Champion, wśród blisko 200 klubów z całej Polski, zajął trzecie miejsce

Natomiast podczas niedawnej gali boksu w Kutnie rozgrywanej pod patronatem Andrzeja Gołoty wygrane zanotowali Jakub Straszewski (waga 76 kg.), Igor Kowalski (w. 60 kg) i Stanisław Skorupski (75 kg).

INFO Z POLSKI 28.09.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju