Mik
Gracjan Wojtasik bramkarz Kujaw Kozy Fot. Mirosław Kowalski
W niedzielę odbył się zaległy mecz z 13. kolejki A klasy grupa Włocławek. Na stadionie w Piotrkowie Kujawskim padło 6 goli. Kujawy Kozy zremisowały z Lechem Dobre 3:3. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Wideo. Mecz Kujawiak Kruszyn - Wiślanin Bobrowniki

Remis gospodarzom zapewnił bramkarz Gracjan Wojtasik, który z rzutu wolnego z połowy boiska zdobył bramkę na 3:3.
Zobaczcie zdjęcia z tego meczu.

Kujawy Kozy - Lech Dobre 3:3 (1:2)/sc]

Bramki:

• 15 min. Przemysław Frieske 0:1
  • 21 min. Paweł Gotówka 0:2
  • 41 min. Krzysztof Kwiatkowski 1:2
  • 55 min. Sebastian Tomczyk 2:2
  • 63 min. Oskar Niedzielski 2:2
  • 79 min. Gracjan Wojtasik 3:3

Składy

• KUJAWY KOZY: Gracjan Wojtasik - Arkadiusz Grabowski, Krzysztof Kwiatkowski, Sebastian Tomczyk, Adam Kasiorek, Krzysztof Kasiorek, Mateusz Krzyżański, Paweł Lewandowski, Ariel Makowski (65, Dariusz Krzyżański), Paweł Niedośmiałek
  • LECH DOBRE: Patryk Królczak - Marceli Krygier, Przemysław Frieske, Paweł Gotówka, Dominik Gotówka, Cezary Kocent (80, Sebastian Dobrzycki), Dominik Kościński, Wiktor Kropniewski, Oskar Niedzielski, Jakub Patyk, Hubert Spliter (46, Paweł Koźmiński)

Do rozegrania w tym roku został jeszcze mecz zaległy z 14. kolejki Sadownik Waganiec - Skrwa Skrwilno, który ma odbyć się w sobotę 28 listopada (g. 13:00).

18. Skompensis Skępe 14 7 23-67

Materiał oryginalny: Kujawy Kozy - Lech Dobre 3:3 w 13. kolejce A klasy. Gracjan Wojtasik bramkarz Kujaw zdobył gola z połowa boiska [zdjęcia] - Włocławek Nasze Miasto